Strefa Patrona:

9

patronów

130 zł

miesięcznie

1595 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
296
miesięczne wsparcie
225
liczba patronów

  Nauczyciel języka niemieckiego , youtuber, bloger, humorysta. Autor książki "Deutsch mit Akkusativ und Pommes,bitte". Wydawca nagrań audio do nauki języka niemieckiego. Człowiek z pasją.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

O Autorze

Nazywam się Arkadiusz Gerlic. Już  od 5 lat prowadzę kanał na Youtube i piszę bloga.  Krótko mówiąc uczę języka niemieckiego. Na moim  blogu i na kanale Youtube udostępniam wiele ciekawych materiałów i chciałbym móc zajmować się moją pasją na pełny etat. Wspomagając mnie wybraną przez siebie kwota masz realny wkład w rozwój mojego kanału i bloga. Wesprzyj mnie! Możesz na tym jedynie skorzystać :)

 

Oglądając program  Niemiecki w parę minut, poznasz wszystko to co potrzebne, by komunikatywnie posługiwać się językiem niemieckim.

 

Poszerzysz zasób swojego słownictwa .Dowiesz się różnych ciekawostek związanych z językiem niemieckim ...

Na kanale znajdziesz również filmy poświęcone wymowie, dowcipom, sposobom uczenia się i łamaczom językowym. Wszystko po to by nauka przynośiła dużo radości i przyjemności.

Rozwijam kanał również pod względem muzycznym, tworząc utwory, dzięki którym łatwiej zapamiętać słówka i zagadnienia gramatycznie.

 

 

Mam ponad 26.000 widzów na Youtube. Ich liczba rośnie. Dzięki Waszemu wsparciu drodzy Patroni, będę mógł regularnie rozwijać każdą ze stworzonych przeze mnie palylist na Youtube i przysłużyć się tysiącom ludzi.  Chcę nagrywać regularnie i tworzyć dla Was więcej.  

 

 

Cele

0%
26 %
100%
osiągnięto 26%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 370 zł
Oszaleję z radości
Gdy ten próg zostanie osiągnięty, oszaleję z radości. Będzie to wspaniała motywacja do dalszego działania. Pewnie znów zainwestuję w jakieś dobrodziejstwa, które ulepszą kanał ;)
0%
13 %
100%
osiągnięto 13%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 870 zł
Wspaniała nagroda za ogromy wysiłek
Jeśli ten próg zostanie zrealizowany, uznam, że zdecydowaliście się wynagrodzić mnie za moje starania i będzie mi bardzo, bardzo ale to bardzo miło. Dostanę skrzydeł i polecę nagrywać kolejne materiały, bo uwielbiam słuchać, gdy mówicie, że dzięki moim filmom niemiecki staje się przyjemniejszy i bardziej przystępny :)
0%
100%
osiągnięto 5%
cel: 2500 zł miesięcznie
brakuje 2370 zł
Swoboda twórcza
Osiągnięcie tego celu pozwoli mi na swobodę twórczą. Przynajmniej połowę czasu będę mógł swobodnie przeznaczyć na tworzenie filmów i materiałów do nauki języka niemieckiego. Obecnie piszę, nagrywam i montuję w przerwach między zajęciami. Jak się pewnie domyślacie, nie jest to komfortowa sytuacja. Robienie tego wszystkiego na raty opóźnia publikacje materiałów i nie pozwala mi na zaangażowanie się w bardziej wymagające projekty. Mam nadzieję, że dzięki wam uda się osiągnąć ten cel.
0%
100%
osiągnięto 2%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 4870 zł
Zmienię pasję w sposób na życie!
Osiągnięcie tego celu pozwoli mi zająć się moją pasją pełną gębą ;). Spełni się moje marzenie :) Zrealizuję wiele ciekawych pomysłów. Będę nagrywał regularnie, inwestował w sprzęt i niezbędne oprogramowanie, tak aby wszystkie przygotowane przeze mnie materiały były wysokiej jakości. W końcu będę mógł swobodnie nagrywać materiały audio i wideo, pisać książki, komponować i nagrywać piosenki w języku niemieckim, robić wywiady z ciekawymi ludźmi, może nawet skuszę się na kręcenie filmów o krajach niemieckojęzycznych i dialektach. W końcu będę mógł bez przeszkód przygotowywać dodatkowe ćwiczenia i materiały do nauki języka niemieckiego i publikować je regularnie na moim blogu i kanale.

Dzięki waszemu wsparciu zrealizuję wiele wspaniałych pomysłów, dzięki którym nauka języka niemieckiego będzie dla was piękną przygodą a nie mordęgą :) Kurcze, jak to się uda...to ja pierdziu! ;)Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 1
Dziękuję. Teraz realnie wspierasz rozwój mojego kanału i bloga. Dbasz w ten sposób również o rozwój innych osób, które za pomocą udostępnianych przeze mnie materiałów mają możliwość uczenia się języka niemieckiego. Ktoś powie, że 5 zł to niewiele, ale ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka. Danke, to wiele dla mnie znaczy.

Dostajesz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku!

Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 4
Dziękuję, że zdecydowałeś się na 10 zł miesięcznie. Teraz realnie wpierasz mnie i wszystkich, którzy czerpią z moich lekcji online. Możesz współtworzyć kanał proponując tematy kolejnych odcinków. Dostaniesz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, w której .... oj będzie się działo.
Zostań patronem
15 zł / miesiąc
patroni: 0
Bardzo mi miło, że postanowiłeś mnie wesprzeć. Dostajesz oczywiście dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku. Na grupie rozdaje co jakiś czas różne ciekawe rzeczy: koszulki, materiały do nauki, książki. Tak że śmiało zaloguj się do grupy i daj znać, ze jesteś :) Jeśli masz jakiś pomysł na ciekawy odcinek, pisz! Nie krępuj się :)
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 3
20 zł miesięcznie, to miło z twojej strony. Dostajesz wszystkie korzyści z niższego progu, dostęp do grupy na Facebooku, możliwość decydowania o tematyce odcinków. Poza tym otrzymujesz rabat 20%. na wszystkie materiały, które udostępniam odpłatnie.
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 1
25zł? Jesteś pewien? Kurcze to już jest duża kwota! Może jednak wolisz wydać te kasę na fajki i alkohol? Nie? A to w porządku! W takim razie zapraszam do grupy na Facebooku. Jeśli masz jakiś pomysł na filmik albo masz problem z jakimś zagadnieniem, daj znać! Na pewno pomogę :)
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 0
30 zł miesięcznie, dziękuję, że doceniasz moją pracę. Muszę przyznać, że zaszalałeś :) 3 dychy, ja pierdziu!!! Dostajesz wszystkie korzyści z niższego progu, dostęp do grupy na Facebooku i możliwość decydowania o tematyce odcinków. Danke :) Mel Gibson to przy tobie karzełek ;) Jesteś wielki :)
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
50zł, serio??? Stary!!! Wybierz coś z niższego progu! Jesteś pewien, że chcesz przekazać mi taką kwotę??? Jeśli tak, to witam w gronie wariatów pozytywnie zakręconych, dla których są rzeczy ważniejsze niż pieniądze. Dziękuję! Baaaardzo mi miło!!! :) Chętnie pozdrowię Cię w którymś z odcinków, podkreślając, że jesteś wariatem ;) Zapraszam do zamkniętej grupy na Facebook'u.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Polecani Autorzy