Strefa Patrona:

Lędziny
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
18

patronów

240 zł

miesięcznie

625 zł

łącznie

Nauczyciel języka niemieckiego , youtuber, bloger, humorysta. Autor książki "Deutsch mit Akkusativ und Pommes,bitte". Wydawca nagrań audio do nauki języka niemieckiego. Człowiek z pasją.

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 4%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 4760 zł
Pełne zaangażowanie!
Osiągnięcie tego celu pozwoli mi zająć się moją pasją na pełny etat i rozszerzyć moją działalność z językiem niemieckim.
Zyskam cenny czas, który pozwoli mi pełne zaangażowanie, będę nagrywał więcej i częściej, tak abyście nadal mogli z przyjemnością i bez opłat uczyć się języka niemieckiego w atrakcyjnej formie.

A co wy z tego będziecie mieć?

- 2 filmy tygodniowo, zróżnicowane tematycznie, publikowane regularnie na moim kanale,
- dodatkowe ćwiczenia i materiały, przygotowane przeze mnie które pomogą wam utrwalać zdobytą wiedzę,
- szybciej otrzymacie odpowiedź na nurtujące Was pytania, czy to w formie maila, wiadomości na Facebooku czy w formie filmiku,
- możliwość uczestniczenia w konkursach i zabawach. Ożywię dział konkursy na moim blogu, znów będzie można się dobrze zabawić i zdobyć nagrody,
- oczywiście moją wdzięczność i wdzięczność tych, których nie stać na naukę języka niemieckiego a którzy dzięki wam będą mieli dostęp do jeszcze większej ilości, wysokiej jakości lekcji online!
- kto wie, może was jeszcze dobry los jakoś wynagrodzi - dobro wraca z podwójną siłą! :)

O Autorze

Nazywam się Arkadiusz Gerlic. Już prawie od 5 lat prowadzę kanał na Youtube i piszę bloga , by umożliwić ludziom spragnionym wiedzy, darmową naukę języka niemieckiego. Nie każdego stać na sfinansowanie swojej przygody z językiem niemieckim. Zależy mi na tym, żeby każdy miał bezpłatny dostęp do nauki języka niemieckiego online. W dzisiejszych czasach za wszystko trzeba niestety płacić. Rzadko kto chce się dzielić wiedzą za darmo, dlatego też umożliwiam  naukę na  moim blogu i na kanale Youtube bezpłatnie. Każdy powinien mieć możliwość uczenia się swojego ulubionego języka .  Wspomagając mnie wybraną przez siebie kwota masz realny wkład w rozwój mojego kanału i bloga. Jeśli uważasz, że moja działalność jest godna wsparcia, nie krępuj się, zrób to! Możesz na tym jedynie skorzystać :)

 

Na moim kanale możesz uczyć się za pomocą moich lekcji Video. Oglądając program  Niemiecki w parę minut, poznasz wszystko to co potrzebne, by komunikatywnie posługiwać się językiem niemieckim.

 

Jeśli chcesz poszerzyć zasób swojego słownictwa oglądaj filmy z serii Słowo na  dziś.

 

Opowiadam ciekawostki związane z językiem niemieckim i odpowiadam również na pytania moich widzów w serii Pytania, odpowiedzi i ciekawostki.

 

Są też min. filmy poświęcone wymowie, dowcipom, sposobom uczenia się i łamaczom językowym. Wszystko po to by nauka przynośiła dużo radości i przyjemności.

 

Na moim blogu gerlic.pl umieszczam interaktywne ćwiczenia, piszę porady i opisuję ciekawostki związane z językiem niemieckim. Umieszczam wiele ciekawych materiałów zupełnie bezpłatnie.

 

Konto na PATRONITE założyłem po to, byście wy drodzy Patroni, pomogli mi zyskać więcej czasu, który chciałbym poświęcić na częstsze nagrywanie filmów, na tworznie większej ilości ćwiczeń i przygotowywaniu innych przydatnych materiałów. Chcę zainwestować również w sprzęt, który usprawni mi tworzenie filmów, i poprawi jakość nagrań. Chcę nagrywać przynajmniej 2 filmy tygodniowo, tak aby móc regularnie rozwijać każdą ze stworzonych przeze mnie palylist na Youtube. Planuję również rozwinąć lekcje o dział  muzyczny. Mam ponad 20.000 widzów na Youtube. Ich liczba rośnie. Ich apetyt na wiedzę jest coraz większy a mi niestety czasu nie przybywa. Regularna praca, pochłania większość mojego czasu. Na kanał i bloga nie zostaje wiele.  Dzięki waszemu wsparciu drodzy Patroni, będę mógł zamienić moje hobby na pracę na pełen etat i przysłużyć się moją wiedzą tysiącom ludzi. 

Dziękuję za wsparcie!

 

Zostań Patronem

5 zł / miesiąc
patroni: 2
Dziękuję. Teraz realnie wspierasz rozwój mojego kanału i bloga. Dbasz w ten sposób również o rozwój innych osób, które za pomocą udostępnianych przeze mnie materiałów mają możliwość uczenia się języka niemieckiego. Ktoś powie, że 5 zł to niewiele, ale ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka. Danke, to wiele dla mnie znaczy.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 8
Dziękuję, że zdecydowałeś się na 10 zł miesięcznie. Teraz realnie wpierasz mnie i wszystkich, którzy czerpią z moich lekcji online. Zostałeś moim Patronem i trafisz na listę VIP-ów, która będzie dostępna na gerlic.pl. Możesz współtworzyć kanał proponując tematy kolejnych odcinków. Dostaniesz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, w której .... oj będzie się działo.
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 7
Limit: 100
20 zł miesięcznie, to miło z twojej strony. Trafiasz oczywiście na listę VIP-ówi i dostajesz wszystkie korzyści z niższego progu, dostęp do grupy na Facebooku, możliwość decydowania o tematyce odcinków. Poza tym otrzymujesz rabat 20%. na wszystkie materiały, które udostępniam odpłatnie.
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 100
30 zł miesięcznie, dziękuję, że doceniasz moją pracę. Otrzymujesz rabat 30%. na wszystkie materiały, które udostępniam odpłatnie.Trafiasz rzecz jasna na listę VIP-ówi, dostajesz wszystkie korzyści z niższego progu, dostęp do grupy na Facebooku i możliwość decydowania o tematyce odcinków. Danke :)
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Galeria mediów

Wyszukiwarka

Wybierz