Aki Arkadiusz Gerlic

15 patronów
235 miesięcznie
30 860 łącznie
Wszechstronnie uzdolniony nauczyciel języka niemieckiego, youtuber, bloger, muzyk i humorysta. Autor książki "Deutsch mit Akkusativ und Pommes, bitte" i "100 ilustrowanych idiomów niemieckich z ćwiczeniami". Wydawca nagrań audio do nauki języka niemieckiego. Człowiek z pasją i głową pełną pomysłów.

O Autorze

Nazywam się Arkadiusz Gerlic.

Krótko mówiąc uczę języka niemieckiego i chciałbym, żeby każdy miał możliwość uczyć się niemieckiego z wartościowych materiałów ZA DARMO, dlatego zacząłem prowadzić bloga i mój kanał YouTube.

Na moim blogu i na kanaleYoutube udostępniam wiele ciekawych i praktycznych materiałów związanych z nauką języka niemieckiego.

Pomagam uczyć się języka niemieckiego z przyjemnością i z humorem.

Założyłem profil na Patronite, ponieważ chcę zajmować się moją pasją na pełny etat i tworzyć regularnie więcej ciekawych treści dla moich widzów i czytelników. Chcę mieć więcej czasu na interakcje z moimi widzami, odpowiadać na komentarze, doradzać.

Dzięki wsparciu, mogę zrealizować ten cel.

 

Obecnie zajmuję się kanałem i blogiem tylko w wolnych chwilach od pracy. Raz publikuje mniej raz więcej. Nie zawsze mam czas, by odpowiadać na komentarze. Wyobraź sobie, ile mógłbym zdziałać mając więcej czasu, pełną swobodę i niezależność :)

Ty możesz mi w tym pomóc! :)

Wesprzyj moją twórczość, postaw mi przysłowiową kawę, abym mógł tworzyć regularnie, swobodnie i niezależnie.


Twój, wydawałoby się, niewielki wkład wraz z innymi Patronami, jest w gruncie rzeczy ogromnym wsparciem i może pomóc ogromniej liczbie osób osiągnąć sukces w nauce języka niemieckiego.

Zróbmy to razem!

Razem możemy więcej!

 Dziękuję.

 

 

Każdy Patron niezależnie od kwoty wsparcia otrzymuje moją książkę "Deutsch mit Akkusativ und Pommes, bitte!" w prezencie do pobrania za pośrednictwem linku, który otrzymasz mailem. (Jeśli nie otrzymałeś maila sprawdź koniecznie w folderze spam, może tam trafił.)

Wybierz, kwotę, którą chcesz mnie wesprzeć, tyle na ile Cię stać,  i zostań moim Patronem - człowiekiem który przyczynił sie do rozwoju innych! 

 

 Zapraszam do mojej społeczności PATRONITE.

Razem jest raźniej i możemy więcej! 

 

Sprawdź:

 mój kanał Youtube

blog

Facebook

Instagram

Patronite Audio - w tej aplikacji możesz słuchać moich podcastów. Znajdź audycję niemiecki w parę minut.

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Teresa Płochaja
Teresa Płochaja
Próg: 20 zł
Mieczyslaw Piasecki
Mieczyslaw Piasecki
Próg: 20 zł
Kamil Drabarz
Kamil Drabarz
Próg: 10 zł
Tomasz Kurowski
Tomasz Kurowski
Próg: 45 zł
Kacper Niewczas
Kacper Niewczas
Próg: 10 zł