Strefa Patrona:

Lędziny
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
12

patronów

175 zł

miesięcznie

940 zł

łącznie

Nauczyciel języka niemieckiego , youtuber, bloger, humorysta. Autor książki "Deutsch mit Akkusativ und Pommes,bitte". Wydawca nagrań audio do nauki języka niemieckiego. Człowiek z pasją.

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 3%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 4825 zł
Pełne zaangażowanie!
Osiągnięcie tego celu pozwoli mi zająć się moją pasją na pełny etat. Będę mógł nagrywać regularnie, inwestować w sprzęt i niezbędne oprogramowanie. W końcu będę mógł swobodnie nagrywać materiały audio, pisać książki i przygotowywać dodatkowe ćwiczenia i materiały i publikować je regularnie na moim blogu.

W planach mam również edukacyjne podróże po krajach niemieckojęzycznych, z których powstaną na pewno ciekawe filmiki. Wszystko to dzięki waszemu wsparciu.

Dziękuję za wsparcie - dobro wraca z podwójną siłą! :)

O Autorze

Nazywam się Arkadiusz Gerlic. Już  od 5 lat prowadzę kanał na Youtube i piszę bloga.  Krótko mówiąc uczę języka niemieckiego. Na moim  blogu i na kanale Youtube udostępniam wiele ciekawych materiałów i chciałbym móc zajmować się moją pasją na pełny etat. Wspomagając mnie wybraną przez siebie kwota masz realny wkład w rozwój mojego kanału i bloga. Wesprzyj mnie! Możesz na tym jedynie skorzystać :)

 

Oglądając program  Niemiecki w parę minut, poznasz wszystko to co potrzebne, by komunikatywnie posługiwać się językiem niemieckim.

 

Poszerzysz zasób swojego słownictwa oglądając filmy z serii Słowo na  dziś.

 

Dowiesz się różnych ciekawostek związanych z językiem niemieckim ...

 

Na kanale znajdziesz również filmy poświęcone wymowie, dowcipom, sposobom uczenia się i łamaczom językowym. Wszystko po to by nauka przynośiła dużo radości i przyjemności.

Rozwijam kanał również pod względem muzycznym, tworząc utwory, dzięki którym łatwiej zapamiętać słówka i zagadnienia gramatycznie.

 

 

 

 

Mam ponad 22.000 widzów na Youtube. Ich liczba rośnie. Ich apetyt na wiedzę jest coraz większy a mi niestety czasu nie przybywa. Regularna praca, pochłania większość mojego czasu. Na kanał i bloga nie zostaje wiele.  Dzięki Waszemu wsparciu drodzy Patroni, będę mógł regularnie rozwijać każdą ze stworzonych przeze mnie palylist na Youtube i przysłużyć się moją wiedzą tysiącom ludzi.  Chcę nagrywać częściej i tworzyć dla Was więcej.   Myślę, że warto! A ty?

 

 

Zostań Patronem

5 zł / miesiąc
patroni: 1
Dziękuję. Teraz realnie wspierasz rozwój mojego kanału i bloga. Dbasz w ten sposób również o rozwój innych osób, które za pomocą udostępnianych przeze mnie materiałów mają możliwość uczenia się języka niemieckiego. Ktoś powie, że 5 zł to niewiele, ale ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka. Danke, to wiele dla mnie znaczy.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 6
Dziękuję, że zdecydowałeś się na 10 zł miesięcznie. Teraz realnie wpierasz mnie i wszystkich, którzy czerpią z moich lekcji online. Zostałeś moim Patronem i trafisz na listę VIP-ów, która będzie dostępna na gerlic.pl. Możesz współtworzyć kanał proponując tematy kolejnych odcinków. Dostaniesz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, w której .... oj będzie się działo.
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 4
Limit: 100
20 zł miesięcznie, to miło z twojej strony. Trafiasz oczywiście na listę VIP-ówi i dostajesz wszystkie korzyści z niższego progu, dostęp do grupy na Facebooku, możliwość decydowania o tematyce odcinków. Poza tym otrzymujesz rabat 20%. na wszystkie materiały, które udostępniam odpłatnie.
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 100
30 zł miesięcznie, dziękuję, że doceniasz moją pracę. Otrzymujesz rabat 30%. na wszystkie materiały, które udostępniam odpłatnie.Trafiasz rzecz jasna na listę VIP-ówi, dostajesz wszystkie korzyści z niższego progu, dostęp do grupy na Facebooku i możliwość decydowania o tematyce odcinków. Danke :)
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Galeria mediów