Aki Arkadiusz Gerlic

Wszechstronnie uzdolniony nauczyciel języka niemieckiego, youtuber, bloger, muzyk i humorysta. Autor książki "Deutsch mit Akkusativ und Pommes, bitte". Wydawca nagrań audio do nauki języka niemieckiego. Człowiek z pasją i głową pełną pomysłów.

O Autorze

Nazywam się Arkadiusz Gerlic. Krótko mówiąc uczę języka niemieckiego. Na moim  blogu i na kanale Youtube udostępniam wiele ciekawych materiałów związanych z nauką języka niemieckiego i pomagam uczyć się języka niemieckiego z przyjemnością i z humorem.

 Założyłem profil na Patronite, ponieważ chcę zajmować się moją pasją na pełny etat i tworzyć regularnie więcej ciekawych treści dla moich widzów i czytelników. Dzięki wsparciu, mogę zrealizować ten cel.

Obecnie zajmuję się kanałem i blogiem tylko w wolnych chwilach od pracy. Wyobraź sobie ile mógłbym zdziałać mając pełną swobodę i niezależność :) Ty możesz mi w tym pomóc :)

Na kanale prezentuję mnóstwo ciekawych słówek, zwrotów i wiele różnych ciekawostek związanych z językiem niemieckim .

 

Na kanale znajdziesz również filmy poświęcone wymowie, dowcipom, sposobom uczenia się i łamaczom językowym. Wszystko po to by nauka przynosiła dużo radości i przyjemności.

Rozwijam kanał również pod względem muzycznym, tworząc utwory, dzięki którym łatwiej zapamiętać słówka i zagadnienia gramatycznie.

Prowadzę również kanał Polnisch mit AKI, aby umożliwić Niemcom naukę języka polskiego. 

Wesprzyj moją twórczość, postaw mi przysłowiową kawę, abym mógł tworzyć regularnie, swobodnie i niezależnie.

A co ty z tego będziesz miał?

Wiem, że jeśli postanowiłeś mnie wspierać finansowo, to zapewne dlatego, żebym mógł po prostu swobodnie robić nadal to, czym się zajmuję i pewnie nie oczekujesz nic w zamian, ale mimo wszystko chcę wynagrodzić ci twoje zaangażowanie i jako mój Patron otrzymujesz dostęp do specjalnych treści. Np. możesz czytać moją nową książkę jeszcze w procesie tworzenia a nawet możesz mi podpowiedzieć o czym mógłbym w niej jeszcze napisać. 

Otrzymujesz również dostęp do podcastu o przydatnych idiomach, zwrotach, powiedzonkach przygotowanego specjalnie dla Patronów w zakładce posty i możesz pobrać wszystkie materiały z udostępnionego linku.

Od czasu do czasu rozdaję również wyjątkowe koszulki z zaprojektowanym przeze mnie nadrukiem a gdy otrzymuję od różnych wydawnictw ciekawe materiały rozdaje je również moim Patronom.  

Jako mój Patron otrzymujesz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku a tam pojawiają się dodatkowe unikalne treści. Na grupie możesz również zadawać pytania, na które z pewnością odpowiem szybciej niż gdziekolwiek indziej. Inni Patroni z grupy też chętnie pomogą. Link do grupy dostaniesz mailem.

Każdy Patron niezależnie od kwoty otrzymuje także moją książkę w prezencie do pobrania za pośrednictwem linku, który otrzymasz mailem. (Jeśli nie otrzymałeś maila sprawdź koniecznie w spamie, może tam trafił.)

Wybierz, kwotę którą chcesz mnie wesprzeć i zostań moim Patronem. 

 Zapraszam do mojej społeczności PATRONITE. Razem jest raźniej i możemy więcej! 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem