Aki Arkadiusz Gerlic

19 patronów
255 miesięcznie
29 890 łącznie
Wszechstronnie uzdolniony nauczyciel języka niemieckiego, youtuber, bloger, muzyk i humorysta. Autor książki "Deutsch mit Akkusativ und Pommes, bitte" i "100 ilustrowanych idiomów niemieckich z ćwiczeniami". Wydawca nagrań audio do nauki języka niemieckiego. Człowiek z pasją i głową pełną pomysłów.

O Autorze

Nazywam się Arkadiusz Gerlic. Krótko mówiąc uczę języka niemieckiego. Na moim blogu i na kanale Youtube udostępniam wiele ciekawych materiałów związanych z nauką języka niemieckiego i pomagam uczyć się języka niemieckiego z przyjemnością i z humorem.

 Założyłem profil na Patronite, ponieważ chcę zajmować się moją pasją na pełny etat i tworzyć regularnie więcej ciekawych treści dla moich widzów i czytelników. Dzięki wsparciu, mogę zrealizować ten cel.

Obecnie zajmuję się kanałem i blogiem tylko w wolnych chwilach od pracy. Wyobraź sobie, ile mógłbym zdziałać mając pełną swobodę i niezależność :) Ty możesz mi w tym pomóc :)

Na kanale prezentuję mnóstwo ciekawych słówek, zwrotów i wiele różnych ciekawostek związanych z językiem niemieckim.

 

Na kanale znajdziesz również filmy poświęcone wymowie, dowcipom, sposobom uczenia się i łamaczom językowym. Wszystko po to by nauka przynosiła dużo radości i przyjemności.

Rozwijam kanał również pod względem muzycznym, tworząc utwory, dzięki którym łatwiej zapamiętać słówka i zagadnienia gramatycznie.

Prowadzę również kanał Polnisch mit AKI, aby umożliwić Niemcom naukę języka polskiego. 

Wesprzyj moją twórczość, postaw mi przysłowiową kawę, abym mógł tworzyć regularnie, swobodnie i niezależnie.

A co ty z tego będziesz miał?

Wiem, że jeśli postanowiłeś mnie wspierać finansowo, to zapewne dlatego, żebym mógł po prostu swobodnie robić nadal to, czym się zajmuję i pewnie nie oczekujesz nic w zamian, ale mimo wszystko chcę wynagrodzić ci twoje zaangażowanie i jako mój Patron otrzymujesz dostęp do specjalnych treści. Np. możesz czytać moją nową książkę jeszcze w procesie tworzenia a nawet możesz mi podpowiedzieć o czym mógłbym w niej jeszcze napisać. 

Otrzymujesz również dostęp do podcastu o przydatnych idiomach, zwrotach, powiedzonkach przygotowanego specjalnie dla Patronów w zakładce posty i możesz pobrać wszystkie materiały z udostępnionego linku.

Od czasu do czasu rozdaję również wyjątkowe koszulki z zaprojektowanym przeze mnie nadrukiem, a gdy otrzymuję od różnych wydawnictw ciekawe materiały rozdaje je również moim Patronom.  

Jako mój Patron otrzymujesz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku a tam pojawiają się dodatkowe unikalne treści. Na grupie możesz również zadawać pytania, na które z pewnością odpowiem szybciej niż gdziekolwiek indziej. Inni Patroni z grupy też chętnie pomogą. Link do grupy dostaniesz mailem.

Każdy Patron niezależnie od kwoty otrzymuje także moją książkę "Deutsch mit Akkusativ und Pommes, bitte!" w prezencie do pobrania za pośrednictwem linku, który otrzymasz mailem. (Jeśli nie otrzymałeś maila sprawdź koniecznie w spamie, może tam trafił.)

Wybierz, kwotę, którą chcesz mnie wesprzeć i zostań moim Patronem. 

 Zapraszam do mojej społeczności PATRONITE. Razem jest raźniej i możemy więcej! 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Mieczyslaw Piasecki
Mieczyslaw Piasecki
Próg: 20 zł
Kamil Drabarz
Kamil Drabarz
Próg: 10 zł
Kacper Niewczas
Kacper Niewczas
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 25 zł
Anna Adamiak
Anna Adamiak
Próg: 10 zł
Agata Drewny
Agata Drewny
Próg: 20 zł