W Patronite od 25.03.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1011

Liczba Patronów: 1375

Zostań Patronem
Kup na prezent
7 patronów
350 miesięcznie
1 750 łącznie

Codzienna praca na rzecz ewangelizacji

30 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

29 650 zł

brakuje

Naszym celem jest dawanie Wam narzędzia do ewangelizacji! Chcielibyśmy, żeby Alpha była używana na potęgę, a przez nią, żeby Dobra Nowina trafiła do każdego mieszkańca tego kraju. Marzy nam się, że przez doświadczenie żywego i osobowego Boga zmieni się życie pojedynczych osób, a także całych społeczności. To wielkie pragnienia, więc wymagają one dużej i długoterminowej pracy. Zakasamy rękawy i meldujemy gotowość!

Środki finansowe, które przekażesz nam przez Patronite, chcemy przeznaczyć na stałe funkcjonowanie naszej organizacji. Co to konkretnie oznacza? Ano chociażby to, że za ten pieniądz bak naszego samochodu będzie pełny, co pozwoli nam poprowadzić szkolenie Alpha nawet na drugim końcu Polski. Dzięki Twojemu wsparciu będziemy mogli publikować nowe materiały Alpha i wysyłać je w pięknie zapakowanych paczkach. Chcemy także organizować w naszym biurze fantastyczne wydarzenia, produkować nowe Historie Alpha, rozwijać konteksty i programy związane z Alpha. Po prostu chcemy działać bez obaw o zasobność naszego konta bankowego.

Wierzymy, że Bóg nam błogosławi i że nasza praca przynosi Mu chwałę. Że każdego dnia zaspokaja nasze potrzeby, ale też uczy nas udzielać pomocy i o nią prosić. Dlatego gorąco zachęcamy Cię do wspierania nas na Patronite i zobaczenia jak Twój nawet mały gest wpływa na życie osób, które szukają kwintesencji swej egzystencji.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Przemysław Piórkowski
Przemysław Piórkowski
Próg: 50 zł
Ela Bakalarska
Ela Bakalarska
Próg: 50 zł
Michał Rajs
Michał Rajs
Próg: 50 zł
Stanislaw Cinal
Stanislaw Cinal
Próg: 50 zł
Aleksandra Reiss
Aleksandra Reiss
Próg: 50 zł
Szymon Maslowski
Szymon Maslowski
Próg: 50 zł