Anatomia Biegania

W Patronite od 27.01.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
180 zł łącznie
Siema sportowe mordeczki ;D jeśli chcecie zrobić biegowy progres, jednocześnie zachowując zdrowie - zapraszam na mój kanał na YouTube ;)

O Autorze

Dzień dobry! Nazywam się Bartosz Nowacki. Zawodowo jestem fizjoterapeutą, po godzinach biegam i chodzę na siłkę. W czasie "wolnym" rozwijam moje zainteresowania, zgłębiając wiedzę na tematy związane ze zdrowiem, sportem, bieganiem, fizjoterapią, anatomią i fizjologią człowieka, leczeniem i profilaktyką układu nerwowo-mięśniowego. Zdobytą wiedzą dzielę się, pomagając ludziom w pracy oraz prowadząc 3 kanały na YouTube:

- anatomię biegania zacząłem prowadzić z kilku powodów, po pierwsze sam biegam i sprawia mi to frajdę; po drugie w internecie jest powielanych wiele głupot i mitów poprzez osoby, które biegają, ale nie mają wiedzy medycznej, a ja ze swoją wiedzą mogę sprostować te informacje; po trzecie samemu doświadczając kontuzji, przetrenowania oraz polepszając wyniki dzielę się swoimi doświadczeniami.

- poszukując w zakamarkach internetu strony z anatomią nie mogłem nic znaleźć, więc postanowiłem założyć stronę na której publikuję krótkie posty o anatomii człowieka, niezbyt długie, żeby można było je przeczytać przy kawie ;) z własnego doświadczenia wiem, że nauka anatomii bywa żmudna i na raz w większej ilości może przytłoczyć, stąd pomysł na systematyczne, a krótkie informacje.


- kogo dziś nie bolą plecy? Ja nie znam takich osób, prędzej czy później każdego z nas czeka ból kręgosłupa, więc ta strona z czasem posłuży wszystkim :) W internecie brakuje rzetelnych i merytorycznych treści z pogranicza medycyny i fizjoterapii, a siedzący tryb życia zwiększa zainteresowanie tematyką profilaktyki i leczenia schorzeń kręgosłupa. Poza firmowymi aktualnościami, dzielę się tutaj doświadczeniami, rozwiązując problemy z którymi przychodzą do mnie pacjenci.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem