W Patronite od 18.05.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 144

Liczba Patronów: 114

Zostań Patronem
Kup na prezent
193 patronów
4 090 miesięcznie
33 630 łącznie
Kobiecy rodzynek okołogeopolitycznego jutuba. Tworzę filmy objaśniające kremlowską propagandę oraz sporadyczny samodzielny kontent historyczny i analityczny.

O Autorze

Kanał Andromeda powstał w celu przybliżenia rosyjskiej i sowieckiej rzeczywistości. Bez zrozumienia ważnego elementu jakim jest propaganda, przeciętnej osobie ciężko jest zrozumieć rosyjskie społeczeństwo. Media głównego nurtu zazwyczaj skupiają się na chwilowym trendzie albo temacie, jaki obecnie jest drążony w rosyjskich mediach, bez skupiania się na konkretach lub przedstawienia pełnego kontekstu.

Dlatego też na kanale Andromeda tworzę tłumaczenia co ciekawszych kąsków rosyjskiej rzeczywistości, a także sporadyczny samodzielny kontent historyczny i analityczny.

Staram się zaspokoić Wasz głód informacyjny rzetelnymi tłumaczeniami o tym co się w Rosji i okolicach dzieje. Skupiam się na co ciekawszych wypowiedziach czołowych rosyjskich propagandystów, barwnych postaciach runetu lub specjalistach w swojej dziedzinie.

Od czasu do czasu pojawi się również jakaś ciekawostka historyczna wprost z czasów słusznie minionych.

Wszystko okraszone moim (czasem dość sarkastycznym) komentarzem wraz z objaśnieniem kim są pojawiające się postacie lub przytaczane wydarzenia. 

Nie wycinam krótkich fragmentów wypowiedzi, wyrwanych z kontekstu. Moje tłumaczenia obejmują całe wypowiedzi i konwersacje, często wyjęte z kilkugodzinnych show, aby jak najlepiej oddać pełny obraz sytuacji. 

 

 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika