Strefa Patrona:

19

patronów

195 zł

miesięcznie

4415 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
229
miesięczne wsparcie
124
liczba patronów

  Jesteśmy grupą ludzi, których skojarzyła pasja. Robimy to, co kochamy najbardziej. Prawie tak, jak nasze żony, dziewczyny, dzieci, psy czy drużyny piłkarskie. Piszemy o angielskiej piłce. Tak po prostu. Zawsze mamy swoje zdanie i staramy się nim dzielić.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 100 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Podstawowe funkcjonowanie strony
Jeżeli tutaj jesteś, to zapewne cenisz sobie naszą pracę. Wszystkie kwestie techniczne pochłaniają niestety sporo pieniędzy. Pierwszy próg finansowy pozwoli nam opłacić wszelkie niezbędne wydatki i tworzyć dla Was jeszcze lepszą stronę o angielskiej piłce.
0%
100%
osiągnięto 97%
cel: 200 zł miesięcznie
brakuje 5 zł
Seria wywiadów + konkurs
Na specjalnie utworzonej grupie dla patronów, będziecie mogli proponować osoby, które w danym miesiącu przepytamy na temat angielskiej piłki. To Wy będziecie mieli bezpośredni wpływ na wybór osób, do których postaramy się dotrzeć za wszelką cenę! Dodatkowo, co miesiąc rozlosujemy jedną nagrodę, wśród osób które wpłaciły na nasze konto co najmniej 10 złotych.
0%
48 %
100%
osiągnięto 48%
cel: 400 zł miesięcznie
brakuje 205 zł
YouTube wchodzi na nowy poziom
Nasz kanał na YouTubie wkrótce ruszy pełną parą, oprócz regularnych odcinków i serii planujemy dla Was programy specjalne. Jeżeli uda nam się osiągnąć powyższy próg, zobaczycie w naszych odcinkach ludzi znanych, naszych redaktorów, a także naszych fanów, którzy będą starali się wejść w buty największych gwiazd angielskiej piłki.
0%
32 %
100%
osiągnięto 32%
cel: 600 zł miesięcznie
brakuje 405 zł
Otwieramy sklep ze stałym asortymentem!
Nasze koszulki cieszyły się wielkim powodzeniem. W tej chwili pracujemy nad nowymi wzorami, w znacznie lepszej jakości. Póki co musimy ograniczać się tylko do preorderów, ale przy Waszej pomocy będziemy w stanie ruszyć ze stałym asortymentem, dostępnych od ręki kiedy tylko sobie zażyczycie!
0%
24 %
100%
osiągnięto 24%
cel: 800 zł miesięcznie
brakuje 605 zł
Aplikacja mobilna AE
Przy osiągnięciu takiego celu ruszymy temat aplikacji Angielskie Espresso na Androida i iOS. Nie ma wśród nas człowieka, który by się tym zajął, a niestety taka aplikacja kosztuje. Jednak mając Wasze wsparcie w takiej wysokości zrobimy wszystko, żeby taki projekt został zlecony profesjonaliście i powstał w niedługim czasie!
0%
19 %
100%
osiągnięto 19%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 805 zł
Jedziemy do Anglii!
Seria vlogów, materiały od kuchni, obszerne relacje? A to wszystko z serca wielkiego futbolu! Chcemy zabrać siebie i Was w podróż po angielskich stadionach, nie tylko tych najbardziej znanych, ale przede wszystkim najbardziej klimatycznych. Nawet nie wiecie ile pomysłów kryje się w naszym głowach, kiedy tylko pomyślimy o realizacji tego celu!
0%
13 %
100%
osiągnięto 13%
cel: 1500 zł miesięcznie
brakuje 1305 zł
Skarb Kibica wydany na papierze!
Latem się nie udało, ale może zimą? W sierpniu będziecie musieli zadowolić się wydaniem elektronicznym, ale może w styczniu AE zadebiutuje na papierze? Wiemy, że jesteście w stanie dokonywać rzeczy niesamowitych i mamy nadzieję, że wspólnie wydamy najlepszy skarb kibica w Polsce!

O Autorze

Angielskie Espresso

Czym się zajmujemy?

 

Kim jesteśmy? Grupą ludzi, w tej chwili znajomych, kolegów, którzy w normalnych okolicznościach nie byliby w stanie się poznać, ale skojarzyło ich zamiłowanie do angielskiej piłki, a konkretniej przelewanie tego zamiłowania na przysłowiowy papier. Są wśród nas ludzie ze Szczecina, Krakowa, Żarnowa, Milton Keynes, Katowic czy Mroczy. Część poznała się już osobiście, część dopiero czeka na taką okazję, ale wszelkie wzloty i upadki zbudowały wzajemny szacunek i zaufanie.

 

Robimy to, co kochamy najbardziej. Prawie tak, jak nasze żony, dziewczyny, dzieci, psy czy drużyny piłkarskie. Piszemy o piłce. Tak po prostu. Zawsze mamy swoje zdanie i staramy się nim dzielić.

 

Skąd pomysł na Patronite? Naszym głównym celem, kiedy tworzyliśmy stronę, była ucieczka od natrętnych clickbaitów, pogoni za sensacją i sztucznego nabijania statystyk, które miałyby zainteresować producentów proszków do prania. Nigdy nie chcieliśmy ścigać się z wielkimi portalami i dalej nie mamy takiego zamiaru. Chcemy tworzyć projekt w zgodzie z własnymi zasadami, chociaż wiemy, że nie jest to łatwe. Najważniejsza jest jednak dla nas pasja. Pasja, którą macie też Wy, jeżeli znaleźliście się w tym miejscu.

 

To właśnie dlatego potrzebujemy Waszego wsparcia, aby wspólnie rozwijać najlepszy w Polsce portal o angielskiej piłce nożnej. Pół roku temu otrzymaliśmy od Was naprawdę wiele pomocy, a każda przelana złotówka pozwoliła nam na komfortowy rozwój i inwestycję w rzeczy, o których nawet nie macie pojęcia, a których efekty będziecie mogli dostrzec już niebawem. Mierzymy jednak znacznie wyżej, a to wymaga wkładu finansowego i wierzymy, że ponownie możemy osiągnąć wiele wspólnymi siłami! Robimy to dla Was, ale również dla siebie, ponieważ pisanie i budowanie AE sprawia nam frajdę, chociaż kosztuje zarówno czas, jak i pieniądze.

 

 

 

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 5
Czy kiedykolwiek pomyślałeś, że odwalamy dobrą robotę? To przysłowiowe piwo, postawione za cały czas, jaki poświęcamy na pracę przy AE. Wybierając ten próg, otrzymujesz dostęp do grupy dla patronów, gdzie niektóre materiały ekskluzywne znajdą się przedpremierowo, prywatnej ligi Fantasy Premier League, a także trafiasz na listę patronów na naszej stronie internetowej.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 11
Cieszymy się, że tak chętnie wspierasz naszą inicjatywę! Decydując się na wpłatę dziesięciu złotych, otrzymujesz oczywiście wszystkie przywileje z poprzedniego progu, ale również kwalifikujesz się do comiesięcznego losowania nagrody niespodzianki wśród naszych patronów! Dodatkowo, możesz liczyć na drobny upominek w postaci naszych unikalnych vlepek.
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 3
To już naprawdę pokaźna suma i naprawdę doceniamy, że chcesz przeznaczyć te środki, aby wspólnie z nami tworzyć najlepsze źródło wiedzy o angielskiej piłce. Patroni, którzy zdecydują się na tego typu wpłatę mogą liczyć na wszystkie bonusy z poprzednich punktów, a także jednorazowy rabat w postaci 30% zniżki na naszą koszulkę!
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 0
Mocno przyczyniasz się do naszego rozwoju, dlatego też chcemy podziękować Ci jak tylko możemy. Standardowo gwarantujesz sobie wszystkie profity z poprzednich progów, ale przede wszystkim możesz czekać na kartkę w piłkarskim klimacie, prosto z Anglii od naszych Wyspiarzy!
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Jeżeli dotarłeś tutaj, to musisz być prawdziwym maniakiem Angielskiego Espresso! Wpłacając taką kwotę oczywiście otrzymujesz wszelkie poprzednie nagrody, ale także możesz wybrać jeden z dwóch specjalnych benefitów.

Możesz zostać jednym z uczestników naszej specjalnej serii na YouTube, o której więcej powiemy niebawem, albo przejąć Poranny Przegląd Prasy jednego dnia! Co to konkretnie oznacza? Przegląd Prasy to stały punkt naszego programu, który codziennie dociera do jakichś 40 tysięcy odbiorców. Wpłacając 50 złotych, na początku i na końcu wpisu oznaczymy informację, że przegląd trafia na ekrany właśnie dzięki Tobie! To świetny sposób, aby zareklamować swoją firmę, stronę czy projekt*.

*Angielskie Espresso zastrzega sobie prawo do niereklamowania konkurencji, a także treści wulgarnych czy też obraźliwych.

Dostaniesz także opaskę Angielskiego Espresso.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Spodobała Ci się reklama w naszych przeglądach prasy? Za 100 złotych możesz otrzymać pakiet pięciu sponsorowanych wydań naszej najbardziej charakterystycznej serii. Oprócz tego oczywiście zapewniasz sobie wszystkie poprzednie progi.
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 0
Twój wkład jest już naprawdę wyjątkowy, dlatego zasługujesz na wyjątkowe wyróżnienie! Wpłacając na nasze konto taką sumę, gwarantujesz sobie wszystkie dostępne benefity, ale przede wszystkim otrzymujesz od nas unikatową koszulkę, niedostępną w ogólnej sprzedaży, całkowicie za darmo! Wzór pozostanie niespodzianką, ale możemy zapewnić, że nie będziesz zawiedziony!
Zostań patronem

Najnowsi Patroni