Angielskie Espresso

W Patronite od 08.01.2017

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 467

liczba Patronów: 285

17 patronów
190 zł miesięcznie
8 955 zł łącznie

Podstawowe funkcjonowanie strony

200 zł

miesięcznie

95%

osiągnięto

10 zł

brakuje

Jeżeli tutaj jesteś, to zapewne cenisz sobie naszą pracę. Wszystkie kwestie techniczne pochłaniają niestety sporo pieniędzy. Pierwszy próg finansowy pozwoli nam opłacić wszelkie niezbędne wydatki i tworzyć dla Was jeszcze lepszą stronę o angielskiej piłce.

Skarb Kibica Premier League 18/19

400 zł

miesięcznie

47%

osiągnięto

210 zł

brakuje

Nasz Skarb Kibica to już niejako tradycja w naszej dwuletniej działalności. Mieliście okazję przeczytać już dwa wydania w formie PDFa i nie wyobrażamy sobie, aby w tym roku nie miała pojawić się kolejna. Wszystko na jednak swoje koszta, a wyprodukowanie skarbu na poziomie jaki sobie obraliśmy, to wydatek również w przypadku dystrybucji cyfrowej. Nasz projekt otrzymujecie oczywiście całkowicie za darmo!

Deadline Day na żywo!

700 zł

miesięcznie

27%

osiągnięto

510 zł

brakuje

Relacja z ostatniego dnia okienka transferowego to jedna z pozycji, jakich nie może zabraknąć na naszej stronie. Przez cały dzień nasza redakcja dostarcza Wam wszelkich wieści od transferach. Wielokrotnie mówiliśmy, że jej obecnie format to dopiero początek, a w tym roku chcemy spróbować poprowadzić deadline'owe studio, na żywo na naszym YouTubie. To czy się uda, zależy tylko i wyłącznie od Was!

Zabieramy Was do krainy futbolu!

1 000 zł

miesięcznie

19%

osiągnięto

810 zł

brakuje

Kilkukrotnie mogliście zobaczyć już u nas materiały z Anglii, jednak były to prywatne wyprawy naszych redaktorów. Po osiągnięciu tego progu będziemy mogli wysłać naszą delegację na Wyspy, aby przywieźli dla Was szereg ciekawych materiałów. Reportaże, materiały wideo, zdjęcia, może nawet wywiady? Ciekawych miejsc do pokazania jest mnóstwo, a nikt z nas nie ma zamiaru ograniczać się tylko do Premier League!

Premier Leaguowy Mystery Box!

1 500 zł

miesięcznie

12%

osiągnięto

1 310 zł

brakuje

A tutaj chwila rozluźnienia i zabawy. Jeżeli uda nam się osiągnąć ten próg i utrzymać go, to co jakiś czas, spośród patronów, którzy wpłacili nam co najmniej 20 złotych, będziemy losować Mystery Boxa w temacie Premier League, a jego wartość wielokrotnie będzie przewyższała wpłaconą kwotę.

Angielskie Espresso na papierze!

2 500 zł

miesięcznie

7%

osiągnięto

2 310 zł

brakuje

To może wydawać się dla Was sporo, ale koszta są spore. Nie mamy znajomości w drukarniach, nie będziemy mogli także pozwolić sobie na ogromny nakład, ale bardzo chcielibyśmy w końcu wydać coś na papierze, bo wierzymy, że wartościowa treść w tej tradycyjnej formie nadal może się obronić. W planach nie tylko wydanie Skarbu Kibica, ale także uruchomienie kwartalnika dla fanów angielskiego futbolu. Kto by nie poczytał do porannej kawy?

Aplikacja na IOSa!

3 000 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

2 810 zł

brakuje

Możecie już korzystać z naszej aplikacji na Androida. Po części mogliśmy sobie pozwolić na to dzięki Waszym poprzednim wpłatom. Często piszecie, że wygoda w przeglądaniu naszej strony znacznie się poprawiła, a my wciąż pracujemy nad usprawnieniami obecnej wersji. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, chcielibyśmy wypuścić aplikację również dla użytkowników IOSa.
Zostań Patronem