Anna Maciejczyk

W Patronite od 03.12.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Ania Sama, czyli Anna Maciejczyk na co dzień mieszka i pracuje w Krakowie. "Sama" bo stworzyła się od zera w świecie muzyki i najbardziej lubi pisać, będąc sama ze sobą w czterech ścianach. 4 czerwca wyszedł jej debiutancki album "Śnienie", gdzie pop miesza się z ambientem, jazzem i elektroniką.

O Autorze

Twarzą i twórczynią projektu jest Anna Maciejczyk, dziewczyna, która bardzo chciała śpiewać i stworzyła siebie w muzyce od zera. Na co dzień mieszka i pracuje w Krakowie. Jej przygoda z muzyką zaczęła się już w dorosłym życiu. Pierwsze muzyczne kroki stawiała w 2016 roku na deskach teatru Variete w musicalu charytatywnym, od tej pory kierując swoimi działaniami w stronę tworzenia własnej muzyki. W swojej pracy artystycznej stara się dobierać doświadczonych i zdolnych artystów oraz producentów. Dzięki temu poziom muzyczny i produkcyjny, jaki reprezentuje jest wysoki. W 2020 roku ukazały się 3 single promujące jej debiutancki krążek „Śnienie”, który ukaże się w 4 czerwca 2021 roku. Na albumie będzie można posłuchać produkcji stworzonych przed takich producentów, jak: Szymon Piotrowski, Michał i Mateusz Sarapata, Patrick The Pan I Hyper Son. Tytułowy singiel został zakwalifikowany do półfinału prestiżowego International Songwritting Competiton w marcu 2021.

O albumie: „Śnienie to mój wielki całus w policzek świata muzyki, w który teraz wchodzę, a moją wizytówką jest właśnie ten album. Przedstawiam się jako Ania Sama, ale ‘sama’ to w tym przypadku nie ‘samotna’, a opis stanu, w którym najbardziej lubię pisać. Bycie samą w pokoju, wsłuchiwanie się wewnętrzny głos, to dla mnie najlepszy sposób chwytania emocji na papierze, najchętniej kremowym. Praca nad albumem zaczęła się od pisania piosenek w przejściu zatłoczonego pociągu podczas powrotów w rodzinne strony. Tak powstała moja pierwsza piosenka ‘Krok po kroczku’. Śnienie to dla mnie powitanie pewnego etapu w życiu. Jako już dorosła osoba zdecydowałam się na ryzykowną rzecz, jaką jest pójście za sercem i ten album jest zwieńczeniem tej drogi, a zarazem jej początek. Świętuję nim trafność swojej decyzji, fakt, że nie zakopałam talentu oraz wytrwałość, która towarzyszyła mi przez te kilka ostatnich lat. Rozprawiłam się w nim z wieloma wątkami w moim życiu. Były to obejmowanie swojej bezbronności i delikatności, szukanie swojego miejsca na świecie, pogodzenie się z niespełnioną miłością. Również szukanie miłości do samej siebie i wyznaczanie granic oraz obejmowanie wolności, którą mam twórczo. Brałam moje rany i po dokładnym ich obejrzeniu, przykładałam do nich leczniczy kompres, pozwalając im na gojenie się. Ta płyta ma swój własny, subtelny blask, który jest odzwierciedleniem mojego blasku w oczach, kiedy mówię o muzyce. Bo na tej płycie błyszczę, iskrzę się. Ujawniam fakt, że noszę w sobie melodie i słowa. Mamy do siebie namiętność, odwzajemnioną namiętność i bliskość. To słychać w brzmieniu tej płyty.

Ania Sama, czyli Anna Maciejczyk na co dzień mieszka i pracuje w Krakowie. Jej przygoda z muzyką, a właściwie ze śpiewaniem zaczęła się w dorosłym życiu. Jest autorką słów oraz melodii. W swojej pracy artystycznej stara się dobierać doświadczonych artystów i producentów. Dzięki temu efekty jakie osiąga mają bardzo wysoki poziom. Do tej pory współpracowała między innymi z: Patrick The Pan, Hyper Son, Szymon Piotrowski, Michał Sarapata czy Olga Czyżykiewicz. Absolwentka prestiżowego programu edukacyjnego dla artystów i managerów muzycznych Tak Brzmi Miasto. Wykładowcami i trenerami podczas tych programów byli min.: Daga Gregorowicz (Dagdana), Paweł Hordejuk (Happysad), Bartek Stawiarz, Leszek Biolik oraz wielu innych. Na swoim koncie ma 3 single "Pestka", "Kołyszą" i "Krok po kroczku" zapowiadające album "Śnienie", który ma ukazać się 4 czerwca 2021r. W swojej muzyce stawia na autentyczność i melodie prosto z tego pokoju, gdzie jest sama ze swoimi emocjami. Czuły, czasem metaliczny głos, który śpiewa do ucha, a czasem rozcina mrok i otwiera przestrzeń. W lutym 2021 tytułowa piosenka albumu została zakwalifikowana do półfinału prestiżowego międzynarodowego konkursu songwritterskiego "International Songwritting - spośród 26 tysięcy zgłoszonych kompozycji z całego świata do półfinału wybrano tylko 9%.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika