Avatar użytkownika

Anna Maciejczyk

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

4 zł miesięcznie
Dziękuję Kochani Patroni za Wasze, nawet najmniejsze wsparcie!
Kwota 4 zł może sprawić bardzo dużo dla mojej działalności - będzie pozwalać mi codziennie wrzucać coś na moje media społecznościowe i finansować drobne wydatki związane z przygotowywaniem piosenek czy klipów muzycznych. Będzie to również pokazanie, że jesteście po drugiej stronie i chcecie słuchać efektów mojej pracy! :)
7 zł miesięcznie
Dziękuję Kochani Patroni za Wasze wsparcie i wybranie drugiego progu!

Będę dzielić się z Wami niepublikowanymi zdjęciami z mojej muzycznej działalności oraz nagraniami demo moich nowych piosenek!
15 zł miesięcznie
Bardzo dziękuję, że zdecydowaliście się na wsparcie mojej działalności! Znaczy to dla mnie bardzo dużo! Patroni na tym progu będą otrzymywali ode mnie niepublikowane nigdzie nagrania z prób oraz koncertów w dobrej jakości! Będziecie mogli zobaczyć i posłuchać nowych piosenek oraz zobaczyć nas w akcji!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Anna Maciejczyk w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Ania Sama, czyli Anna Maciejczyk na co dzień mieszka i pracuje w Krakowie. "Sama" bo stworzyła się od zera w świecie muzyki i najbardziej lubi pisać, będąc sama ze sobą w czterech ścianach. 4 czerwca wyszedł jej debiutancki album "Śnienie", gdzie pop miesza się z ambientem, jazzem i elektroniką.

Twarzą i twórczynią projektu jest Anna Maciejczyk, dziewczyna, która bardzo chciała śpiewać i stworzyła siebie w muzyce od zera. Na co dzień mieszka i pracuje w Krakowie. Jej przygoda z muzyką zaczęła się już w dorosłym życiu. Pierwsze muzyczne kroki stawiała w 2016 roku na deskach teatru Variete w musicalu charytatywnym, od tej pory kierując swoimi działaniami w stronę tworzenia własnej muzyki. W swojej pracy artystycznej stara się dobierać doświadczonych i zdolnych artystów oraz producentów. Dzięki temu poziom muzyczny i produkcyjny, jaki reprezentuje jest wysoki. W 2020 roku ukazały się 3 single promujące jej debiutancki krążek „Śnienie”, który ukaże się w 4 czerwca 2021 roku. Na albumie będzie można posłuchać produkcji stworzonych przed takich producentów, jak: Szymon Piotrowski, Michał i Mateusz Sarapata, Patrick The Pan I Hyper Son. Tytułowy singiel został zakwalifikowany do półfinału prestiżowego International Songwritting Competiton w marcu 2021.

O albumie: „Śnienie to mój wielki całus w policzek świata muzyki, w który teraz wchodzę, a moją wizytówką jest właśnie ten album. Przedstawiam się jako Ania Sama, ale ‘sama’ to w tym przypadku nie ‘samotna’, a opis stanu, w którym najbardziej lubię pisać. Bycie samą w pokoju, wsłuchiwanie się wewnętrzny głos, to dla mnie najlepszy sposób chwytania emocji na papierze, najchętniej kremowym. Praca nad albumem zaczęła się od pisania piosenek w przejściu zatłoczonego pociągu podczas powrotów w rodzinne strony. Tak powstała moja pierwsza piosenka ‘Krok po kroczku’. Śnienie to dla mnie powitanie pewnego etapu w życiu. Jako już dorosła osoba zdecydowałam się na ryzykowną rzecz, jaką jest pójście za sercem i ten album jest zwieńczeniem tej drogi, a zarazem jej początek. Świętuję nim trafność swojej decyzji, fakt, że nie zakopałam talentu oraz wytrwałość, która towarzyszyła mi przez te kilka ostatnich lat. Rozprawiłam się w nim z wieloma wątkami w moim życiu. Były to obejmowanie swojej bezbronności i delikatności, szukanie swojego miejsca na świecie, pogodzenie się z niespełnioną miłością. Również szukanie miłości do samej siebie i wyznaczanie granic oraz obejmowanie wolności, którą mam twórczo. Brałam moje rany i po dokładnym ich obejrzeniu, przykładałam do nich leczniczy kompres, pozwalając im na gojenie się. Ta płyta ma swój własny, subtelny blask, który jest odzwierciedleniem mojego blasku w oczach, kiedy mówię o muzyce. Bo na tej płycie błyszczę, iskrzę się. Ujawniam fakt, że noszę w sobie melodie i słowa. Mamy do siebie namiętność, odwzajemnioną namiętność i bliskość. To słychać w brzmieniu tej płyty.

Ania Sama, czyli Anna Maciejczyk na co dzień mieszka i pracuje w Krakowie. Jej przygoda z muzyką, a właściwie ze śpiewaniem zaczęła się w dorosłym życiu. Jest autorką słów oraz melodii. W swojej pracy artystycznej stara się dobierać doświadczonych artystów i producentów. Dzięki temu efekty jakie osiąga mają bardzo wysoki poziom. Do tej pory współpracowała między innymi z: Patrick The Pan, Hyper Son, Szymon Piotrowski, Michał Sarapata czy Olga Czyżykiewicz. Absolwentka prestiżowego programu edukacyjnego dla artystów i managerów muzycznych Tak Brzmi Miasto. Wykładowcami i trenerami podczas tych programów byli min.: Daga Gregorowicz (Dagdana), Paweł Hordejuk (Happysad), Bartek Stawiarz, Leszek Biolik oraz wielu innych. Na swoim koncie ma 3 single "Pestka", "Kołyszą" i "Krok po kroczku" zapowiadające album "Śnienie", który ma ukazać się 4 czerwca 2021r. W swojej muzyce stawia na autentyczność i melodie prosto z tego pokoju, gdzie jest sama ze swoimi emocjami. Czuły, czasem metaliczny głos, który śpiewa do ucha, a czasem rozcina mrok i otwiera przestrzeń. W lutym 2021 tytułowa piosenka albumu została zakwalifikowana do półfinału prestiżowego międzynarodowego konkursu songwritterskiego "International Songwritting - spośród 26 tysięcy zgłoszonych kompozycji z całego świata do półfinału wybrano tylko 9%.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Anna Maciejczyk już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.