Avatar użytkownika

Bartosz Bazok Zelek

368
patronów
6 965 
miesięcznie
368
patronów
6 965 zł
miesięcznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
10 zł miesięcznie
Wybierając ten próg wesprzesz dobrowolnie moją internetową działalność edukacyjną i artystyczną.
Będę Ci za to ogromnie wdzięczny!

Staniesz się Gitarowym Dzikiem/Dziczką Bazoka i otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku i Discordzie! Tam możemy porozmawiać. Z chęcią odpowiem na Twoje pytania i wysłucham wszystkich sugestii dotyczących kanału. Oprócz mnie, w grupie znajdziesz również wielu sympatycznych muzycznych zapaleńców, którzy z chęcią podejmą z Tobą dyskusje na interesujące tematy.

W grupie możesz także:

🎸 brać udział w spotkaniach online - livestreamach, na których porozmawiamy o gitarowych sprawach, wymienimy wiedzą i doświadczeniem

🎸dostać przedpremierowy dostęp do moich filmów na YouTube - czasem na długo przed publikacją!

🎸otrzymać notatki i opracowania, które powstają przy okazji produkcji moich publicznych filmów edukacyjnych

🎸mieć wpływ na treści tworzone na kanale

🎸brać udział w wydarzeniach, gitarowych grach i zabawach stworzonych dla Patronów
Obrazek progu
20 zł miesięcznie
Wybierając ten próg wesprzesz dobrowolnie moją internetową działalność edukacyjną i artystyczną.
Będę Ci za to ogromnie wdzięczny!

Zostając “Gitarowym Dzikiem/Dziczką Plus” otrzymasz wszystkie wyrazy wdzięczności z niższego progu.

Dodatkowo Twój nick z Patronite (o ile nie dołączysz jako anonimowy Patron/ka) pojawi się na specjalnej liście - Mecenasi Bazoka - na końcu każdego filmu na YouTube (i nie tylko!).

⚠️
UWAGA: To nie jest usługa reklamowa i nazwy firm nie będą umieszczane na planszy Mecenasów!
⚠️
Obrazek progu
35 zł miesięcznie
Wybierając ten próg wesprzesz dobrowolnie moją internetową działalność edukacyjną i artystyczną.
Będę Ci za to ogromnie wdzięczny!

W ramach mojej wdzięczności, oprócz tego co wymieniłem wyżej w progach - chętnie wymienię korespondencję mailową i osobiście odpowiem na Twoje pytania. Może masz jakiś nowy utwór, który mógłbym odsłuchać i podzielić się wrażeniami? A może jakieś przemyślenia dotyczące grania na gitarze? Pisz śmiało i pytaj o co chcesz.

⚠️
Ponadto Twój nick zostanie wyróżniony na planszy Mecenasów
⚠️
Obrazek progu
50 zł miesięcznie
Wybierając ten próg wesprzesz dobrowolnie moją internetową działalność edukacyjną i artystyczną.
Będę Ci za to ogromnie wdzięczny!

Jest to dokładnie taki sam próg jak Gitarowy Dzik III, ale został stworzony dla osób, które chcą wesprzeć mnie wyższą kwotą.

W ramach mojej wdzięczności, oprócz tego co wymieniłem wyżej w progach - chętnie wymienię korespondencję mailową i osobiście odpowiem na Twoje pytania.
Może masz jakiś nowy utwór, który mógłbym odsłuchać i podzielić się wrażeniami? A może jakieś przemyślenia dotyczące grania na gitarze? Pisz śmiało i pytaj o co chcesz.

⚠️
Ponadto Twój nick zostanie wyróżniony na planszy Mecenasów
⚠️
Obrazek progu
75 zł miesięcznie
Wybierając ten próg wesprzesz dobrowolnie moją internetową działalność edukacyjną i artystyczną.
Będę Ci za to ogromnie wdzięczny!

W ramach mojej wdzięczności - oferuję spotkanie i rozmowę na żywo.
Możemy spotkać się w Krakowie albo online.

⚠️
Ponadto Twój nick zostanie wyróżniony na planszy Mecenasów złotymi literami
⚠️
Obrazek progu
100 zł miesięcznie
Wybierając ten próg wesprzesz dobrowolnie moją internetową działalność edukacyjną i artystyczną.
Będę Ci za to ogromnie wdzięczny!

Jest to dokładnie taki sam próg jak Gitarowy Dzik IV, ale został stworzony dla osób, które chcą wesprzeć moją pracę wyższą kwotą.

W ramach mojej wdzięczności - oferuję spotkanie i rozmowę na żywo - w Krakowie lub online.

⚠️
Ponadto Twój nick zostanie wyróżniony na planszy Mecenasów złotymi literami
⚠️

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Bartosz Bazok Zelek w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Bartosz "Bazok" Zelek - gitarzysta, muzyk sesyjny, kompozytor, nauczyciel i twórca na YouTube. Jeśli szukasz inspiracji, motywacji do ćwiczeń czy rzetelnego źródła wiedzy - jesteś w dobrym miejscu!
GITARY W DŁOŃ!

Mam na imię Bartosz, a gitara to całe moje życie!

Dlaczego warto mnie wspierać?

Wszyscy Patroni, bez względu próg wsparcia mogą dołączyć do mojej tajnej grupy. GITAROWYCH DZIKÓW BAZOKA i mieć ze mną stały kontakt. 

W grupie rozmawiamy na tematy związane z graniem na gitarze, integrujemy się, ale również pokazuję kulisy tworzenia kanału YouTube. Prowadze tam własnego BLOGa, w którym dzielę się przemyśleniami na gorąco. Czasem zbyt emocjonalnie... :)

Patroni dostają informacje na długo przed wszystkimi + mogą oglądać filmy przedpremierowo. Te filmy oczywiście prędzej, czy później ujrzą światło dzienne, bo są robione z myślą o wszystkich widzach, ale zdarza się, że wrzucam je na dłuuuuugo przed oficjalną premierą.

Czasami do odcinków dorzucam Patronom drobne suplementy, które nie zwiększają ich wartości merytorycznej, ale mogą Ci się do czegoś przydać. Są to taby, podkłady i wszystko co używam do montażu mojego publicznego, edukacyjnego contentu.

Naturalnie wszyscy Patroni mają wpływ na kształt mojego kanału. Często rozmawiamy o tym, jak powinienem prowadzić YT i w która stronę iść, aby miało to ręce i nogi :)

Ekipa Gitarowych Dzików to po prostu świetna społeczność, która nie tylko zorientowana jest na ciągły rozwój gitarowy, ale również wzajemną pomoc i inspirację.

 

To właśnie dzięki moim Patronom
mogę robić swoje!

Na co wydaję środki z Patronite?

Na co dzień prowadzę działalność gospodarczą i z tego się utrzymuję. Na robienie kanału poświęcam każdą wolną chwilę i tworzę go z pasji do szerzenia gitarowej zajawki i edukacji na największą możliwą skalę!

Dzięki wpłatom Patronów, mogę inwestować w siebie i swoją twórczość edukacyjną. To przekłada się na wyższą jakość i częstotliwość filmów, które dla Ciebie tworzę.

Środki z Patronite idą na:

 • Zakup i utrzymanie sprzetu studyjnego i filmowego
 • Zakup i utrzymanie oprogramowania do produkcji audio/video
 • Moją edukację - kursy/książki/szkolenia

W przyszłości chciałbym zatrudnić również kogoś do pomocy, a kiedyś może nawet wynająć studio (patrz cele). Środki z Patronite pomogą mi zrealizować moje marzenia :)

Jednym z nich było wydanie płyty, którą zadedykowałem moim Patronom:

Jeśli dotarłeś aż tutaj, dziękuję pięknie za Twój czas!

Zachęcam do dołączenia do wspaniałej społeczności ambitnych młodych (i nie tylko) muzyków - samouków, amatorów oraz profesjonalistów wspierających inicjatywę!

Jeśli zostałeś Patronem - poczekaj na maila! Czasami trafia do skrzynki ze SPAMem, dlatego warto czasem zerknąć i tam :)

Trzymaj się ciepło!

Gitary w dłoń!

Bartosz

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Bartosz Bazok Zelek w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Bazoków Dwóch
 • 10 000 zł miesięcznie
 • 3 035 zł brakuje
69%
Zawsze wyciskam ostatnie soki z każdej doby i jestem dla siebie sterem żeglarzem i okrętem, ale wiele pomysłów, które chciałbym zrealizować po prostu mnie przerasta. Często brakuje czasu, odpowiedniego sprzętu, czy wiedzy jak coś poprawnie zrealizować. Czasami zwyczajnie pomocnej ręki, która mogłaby przez chwilę potrzymać kamerę i pokazać całą sytuację z innej perspektywy.

Marzę o tym, aby robić dla Was filmy na jeszcze wyższym poziomie i częściej, ale przy poprzeczce jakościowej jaką sobie postawiłem ledwo nadążam z tworzeniem jednego materiału tygodniowo

Pieniądze, które wpłacisz wykorzystam do zatrudnienia pomocnej dłoni. Będzie to obeznany w temacie operator/montażysta, który pomoże mi zwiększyć częstotliwość publikacji bez utraty na jakości contentu.
Bazokowe Studio Filmowe
 • 20 000 zł miesięcznie
 • 13 035 zł brakuje
34%
Domowe studio, które stworzyłem dzięki Twojemu wsparciu pozwala mi realizować się twórczo na wielu płaszczyznach i jestem Ci za to dozgonnie wdzięczny!

Moim największym marzeniem jest stworzenie Bazokowego Studia Filmowego. Miejsca, w którym mógłbym nagrywać zespołowe warsztaty, lajwy, podcasty i wywiady ze znanymi muzykami. Do tego trzeba dużej przestrzeni, odpowiedniej scenografii oraz sprzętu filmowego, którego obecnie nie posiadam.

Osiągając pułap 15 000 miesięcznie będę w stanie regularnie inwestować w ten pomysł - wynajmując miejsce, oraz rozbudowywać je o kolejne niezbędne wyposażenie.
Wolny I Niepodległy Bazok
 • 3 000 zł miesięcznie
 • Cel osiągnięty!
100%
Jak doskonale wiecie moja działalność (z której żyje) polega na prywatnym nauczaniu innych gry na gitarze, pełnienia zawodu muzyka oraz tworzenia materiałów sponsorowanych dla dystrybutorów i producentów sprzętu muzycznego na platformie YouTube.

Z bycia muzykiem nigdy nie zrezygnuję, uczyć uwielbiam - ale moją największą pasją jest popularyzacja gry na gitarze i udostępnianie wiedzy, która przez długi czas była dla wielu tajemna ;)

Otrzymując tak dużą kwotę miesięcznie będę w stanie częściowo zrezygnować ze zleceń sponsorowanych, na które poświęcam bardzo dużo pracy i czasu i skupić się na edukacyjnym contencie. Kwota 3000zł pozwoli pokryć koszty utrzymania firmy (ZUS, Internety, Księgowość, Licencje Oprogramowania) i skupić się bardziej na tworzeniu inspirujących filmów – o motywacji, gitarowym lifestyle i tego jak być lepszym muzykiem – również amatorem!
Bazok Na Swoim
 • 5 000 zł miesięcznie
 • Cel osiągnięty!
100%
Za kwotę 5000zł nie tylko spokojnie się utrzymam, ale także całkowicie zrezygnuję ze współprac, które są neutralne/niekorzystne dla mojego kanału. Mam dość robienia filmów, które nic nie wnoszą, albo pojawiają się w innych miejscach w internecie. Chcę tworzyć tylko dla Was!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Bartosz Bazok Zelek już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Odi
Odi
10 zł
Tomasz Ciborowski
Tomasz Ciborowski
10 zł
Mateusz Sliwinski
Mateusz Sliwinski
20 zł
Satanski
Satanski
10 zł
Anonimowy patron
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.