Bartosz Bazok Zelek

W Patronite od 12.03.2016

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 68

Liczba Patronów: 52

Zostań Patronem
Kup na prezent
438 patronów
8 145 miesięcznie
Bartosz "Bazok" Zelek - gitarzysta, muzyk sesyjny, kompozytor, nauczyciel i twórca na YouTube. Jeśli szukasz inspiracji, motywacji do ćwiczeń czy rzetelnego źródła wiedzy - jesteś w dobrym miejscu!
GITARY W DŁOŃ!

O Autorze

Mam na imię Bartosz, a gitara to całe moje życie!

Dlaczego warto mnie wspierać?

Wszyscy Patroni, bez względu próg wsparcia mogą dołączyć do mojej tajnej grupy. GITAROWYCH DZIKÓW BAZOKA i mieć ze mną stały kontakt. 

W grupie rozmawiamy na tematy związane z graniem na gitarze, integrujemy się, ale również pokazuję kulisy tworzenia kanału YouTube. Prowadze tam własnego BLOGa, w którym dzielę się przemyśleniami na gorąco. Czasem zbyt emocjonalnie... :)

Patroni dostają informacje na długo przed wszystkimi + mogą oglądać filmy przedpremierowo. Te filmy oczywiście prędzej, czy później ujrzą światło dzienne, bo są robione z myślą o wszystkich widzach, ale zdarza się, że wrzucam je na dłuuuuugo przed oficjalną premierą.

Czasami do odcinków dorzucam Patronom drobne suplementy, które nie zwiększają ich wartości merytorycznej, ale mogą Ci się do czegoś przydać. Są to taby, podkłady i wszystko co używam do montażu mojego publicznego, edukacyjnego contentu.

Naturalnie wszyscy Patroni mają wpływ na kształt mojego kanału. Często rozmawiamy o tym, jak powinienem prowadzić YT i w która stronę iść, aby miało to ręce i nogi :)

Ekipa Gitarowych Dzików to po prostu świetna społeczność, która nie tylko zorientowana jest na ciągły rozwój gitarowy, ale również wzajemną pomoc i inspirację.

To właśnie dzięki moim Patronom
mogę robić swoje!

Na co wydaję środki z Patronite?

Na co dzień prowadzę działalność gospodarczą i z tego się utrzymuję. Na robienie kanału poświęcam każdą wolną chwilę i tworzę go z pasji do szerzenia gitarowej zajawki i edukacji na największą możliwą skalę!

Dzięki wpłatom Patronów, mogę inwestować w siebie i swoją twórczość edukacyjną. To przekłada się na wyższą jakość i częstotliwość filmów, które dla Ciebie tworzę.

Środki z Patronite idą na:

  • Zakup i utrzymanie sprzetu studyjnego i filmowego
  • Zakup i utrzymanie oprogramowania do produkcji audio/video
  • Moją edukację - kursy/książki/szkolenia

W przyszłości chciałbym zatrudnić również kogoś do pomocy, a kiedyś może nawet wynająć studio (patrz cele). Środki z Patronite pomogą mi zrealizować moje marzenia :)

Jednym z nich było wydanie płyty, którą zadedykowałem moim Patronom:

Jeśli dotarłeś aż tutaj, dziękuję pięknie za Twój czas!

Zachęcam do dołączenia do wspaniałej społeczności ambitnych młodych (i nie tylko) muzyków - samouków, amatorów oraz profesjonalistów wspierających inicjatywę!

Jeśli zostałeś Patronem - poczekaj na maila! Czasami trafia do skrzynki ze SPAMem, dlatego warto czasem zerknąć i tam :)

Trzymaj się ciepło!

Gitary w dłoń!

Bartosz

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Kamil Richter
Kamil Richter
Próg: 10 zł
Mateusz Piotrowski
Mateusz Piotrowski
Próg: 10 zł
Krzysztof Angerhoefer
Krzysztof Angerhoefer
Próg: 10 zł