Bogumiła Siedlecka - Goślicka

W Patronite od 24.06.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 530

liczba Patronów: 1539

1 patron
200 zł miesięcznie
1 275 zł łącznie
Wszystko co robię w moim życiu wynika z pasji, miłości i radości! Gdy zakładałam w 2012 roku mój kanał na You Tube nie sądziłam, że tak się zaangażuję i pokocham to całym sercem. Anioł Na Resorach okazał się moim największym wyzwaniem dzięki któremu każdego dnia rozwijam się, uczę i doświadczam...

O Autorze

Nie jestem Aniołem ... ale mam swoje resory.

Gdy w 2012 roku zakładałam kanał na You Tube - Anioł Na Resorach, pomyślałam sobie że każdy myśląc o Aniołach widzi piękną wręcz idealną postać która jest blisko nas, która czuwa i wspiera. 

Osobiście myślę że Aniołem może być KAŻDY bez względu na wygląd, kolor skóry, wyznawaną religię, sprawność czy jej brak.

Ja i Ty możemy być Aniołami dla innych, każdego dnia.

W 2012 roku nie sądziłam że mój kanał tak się rozwinie, że spotkam tylu niesamowitych ludzi, że pokocham nagrywanie na YouTube :)

O czym nagrywam?

Kanał Anioł Na Resorach od początku miał się skupiać na tym co mnie interesuje czyli na wizażu. Szybko okazało się że oprócz makijaży jest wiele rzeczy które chcę pokazać światu, przekazać moje zdanie lub poruszyć jakiś trudny temat. W moich filmach często pokazuję swoją codzienność i wierzę że dzięki temu mogę pokazać jak może funkcjonować osoba ze znaczną niepełnosprawnością ruchową.

Tak jestem kobietą z niepełnosprawnością, każdego dnia potrzebuję czyjejś pomocy i każdego dnia cieszę się, doceniam i dziękuję za moje niedoskonałe życie.

To co robię  traktuję jako pasję, jednak ta pasja generuje koszty które nie są dla mnie życiowym priorytetem. Dlatego nie posiadam świetnego sprzętu, oprogramowania, nie mogę sobie pozwolić na zatrudnienie kogoś do pomocy itp.

Jeżeli chciałabyś / chciałbyś wesprzeć to   co robię, to będzie mi bardzo miło.

Mam wiele marzeń, planów, celów i pomysłów, wszystko czeka na realizację. Być może dzięki Tobie uda mi się to zrealizować!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni