Anna Sośnierz

W Patronite od 27.02.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
55 zł łącznie
Jestem trenerką personalną, zdrowego stylu życia. Założycielką firmy Spectrum Rozwoju oraz współzałożycielką (z Eweliną Stepnicką) podcastu o tej samej nazwie, reaktywuje go i od marca jeden odcinek tygodniowo. Pisałam artykuły oraz wywiady i recenzje do Magazynu Vege.

O Autorze

Moja edukacja ciągle się rozwijam i dodaje nowe kursy oraz przeczytane książki. Wymienie od najnowszego moje akademickie tytułu:

  1. Studia Podyplomowe: Artystyczne Formy Aktywności Ruchowej na Katowickiej Akademi Wychowania Fizycznego. Po tym kursy z dziedziny NLP, praktyk, mistrz i trener. Kursy trenerskie w IFBB i PZKiF, Kurs masażu 1 i 2 stopnia.
  2. Studia Jednolite Magisterskie na kierunku Turystyka i Rekreacja.
  3. Liceum Gastronomiczne

Zajmuje się propagowaniem Zdrowego Stylu Życia co zazwyczaj nie jest tym samym co styl życia Fitness. W pierwszym robimy rzeczy i uczymy się nawyków, które długofalowo służą ciału, umysłowi i duszy tak by polepszać kondycję, samopoczucie i poziom energii. Fitness zazwyczaj ma przygotować ciało do występu na scenie lub obniżyć poziom tkanki tłuszczowej by mięśnie były bardziej widoczne...

Na moich mediach społecznościowych: Instagram, Facebook, YouTube, codziennie zamieszczam wartościowe treści. Produkuje kursy wideo, podcast.

 

Prowadzę też szkolenia na żywo poniżej zdjęcia pierwsze z Wrocławia gdzie uczyłam się na Studium Terapii Naturalnych a później wystąpiłam na warsztatach "Surowo Rozwojowych z przyjaciółmi.  Wywiadu jaki przeprowadziłam do Magazynu Vege z amerykańskim ultramaratończykiem Scotem Jurkiem przy okazji promocji jego książki "Jedz i biegaj".

Plany na przyszłość mam olbrzymie i chcę napisać swoją pierwszą książkę, produkować materiały ogólno dostępne lepszej jakości, uczyć się i rozwijać jako człowiek.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem