Aleksandra S

W Patronite od 04.11.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1082

Liczba Patronów: 773

Zostań Patronem
11 patronów
125 miesięcznie
280 łącznie
Niewidoma, która prowadzi Dom Tymczasowy (Kociołek) dla kociaków wszelakich :)

O Autorze

Hej! Jestem Anoxi :) Miło, ze zawitałeś na mojego patronite. Jestem niewidomą dziewczyną, która prowadzi dom tymczasowy dla kotów "Kociołek". Niewidoma- ale jak to? To określenie nie oznacza tylko osoby, która nie widzi zupełnie nic. Niewidomi widzą różnie! Ale ich wzrok jest na tyle słaby, że utrudnia bądź uniemożliwia samodzielne funkcjonowanie. W moim przypadku widzę bardzo słabo tylko na jedno oko. Na codzień pomaga mi partner i technologia.

Przejdźmy teraz do tematu domu tymczasowego! :)

Czym jest prowadzenie Domu Tymczasowego? To takie domowe mini schronisko. Oznacza to, że biorę potrzebujące pomocy koty pod swoje skrzydła i opiekuję się nimi dopóki nie znajdą nowego domu :) 

Chcę pokazać jak wygląda prowadzenie domu tymczasoegon"od kuchni" - zarówno te miłe i radosne chwile jak i te trudne czy nawet smutne.

Zawsze marzyłam o czymś takim i nie chcę by moje ograniczenie wzrokowe było powodem rezygnacji z tego!

Kilka lat temu prowadziłam już dom tymczasowy kocio-psi ale byłam zmuszona przez różne problemy wstrzymać się. Wyadoptowałam około 50 zwierząt :) 

Żeby móc skuteczniej i lepiej pomagać postanowiłam założyć patronite, nie da się ukryć, że finanse są bardzo waże przy takim przedsięwzięciu

Więc jeśli chcesz mnie wesprzeć i przyczynić się do rozwoju Kociołka to zachęcam do subskrybcji 💕

Zapraszam też na stronę Kociołka na facebooku-u "DTKociołek" a po subskrybcji dostaniesz dostęp do prywatnej grupki- będzie tam więcej zdjęc kotów, filmy, opowiastki i pokazywanie jak wygląda prowadzenie takiego domu :)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika