Artyfiction

W Patronite od 08.10.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1140

liczba Patronów: 1518

1 patron
23 zł miesięcznie
299 zł łącznie
Muzyka jest jedną z najwspanialszych form komunikacji. Dzięki niej możemy opisać stany i miejsca niedostępne dla innych sztuk. Grupa zapaleńców zgromadzona pod sztandarem Artyfiction uznała, że ich życiowym celem jest tworzenie takich właśnie muzycznych opowieści wszelakiej maści.

O Autorze

Cześć nazywamy się Artyfiction! Jako obszar naszej specjalizacji obraliśmy sobie najwspanialszą ze wszystkich sztuk jaką jest muzyka :) Nasz styl jest fuzją wielu gatunków muzyki oraz przestrzeni muzyko-podobnych. A cel jaki sobie obraliśmy jest jak największa „plastyczność” naszych opowieści. Malowanie świata dźwiękami. Z tej też okazji stylistyka utworów pozostaje bliżej niesprecyzowana, podobnie zresztą jak ich przekaz. Opera i hardcore, jazz i metal, ambient i progrock. Wszystko starannie zmieszane, dopasowane i podane w wysoce energetycznej formie. Słowem, każdy znajdzie coś dla siebie ;)

Udało nam się już nieraz zainspirować słuchaczy do niepohamowanych pląsów, oraz dzielić scenę z wspaniałymi muzykami.  

Jednak podobnie jak każdy zaczynający zespół borykamy się na co dzień z setkami problemów, które nas blokują. Chcielibyśmy rozwijać działalność, wzbogacić występy o wizualizację oraz efekty świetlne, rozwinąć streamy live z koncertów, rozszerzyć paletę brzmień, wybrać się w dłuższą trasę.....  słowem pomysłów nam nie brakuje, jeno środków brak :P I tutaj właśnie zwracamy się do Ciebie o pomoc drogi Patronie! Każdy grosik jest dla nas na wagę złota. Poziom twórczości, który chcielibyśmy zaprezentować wymaga niestety sporych nakładów. Chcielibyśmy aby nasza kolejna wizyta w studiu obrodziła w cudowne pejzaże, a Wasza pomoc zdecydowanie może się do tego przysłużyć :) 

 

Serdecznie ściskamy ! :) 

Artyfiction 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!