W Patronite od 25.09.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1113

Liczba Patronów: 943

Zostań Patronem
Kup na prezent
15 patronów
340 miesięcznie
6 410 łącznie
AstroMiasto to miejsce gdzie amatorska astrofotografia nabiera kolorów i pozwala na uświadomienie sobie jak wyglada to hobby. Uwielbiam wykorzystywać każdą wolną i piękną noc aby zaprosić was do siebie na wspólne pstrykanie. Ładne noce są u mnie rzadkością, dlatego cieszą jeszcze bardziej.

O Autorze

Pomysł na kanał AstroMiasto powstał pod koniec 2019 roku. Pewnej nocy, patrząc w gwiazdy, robiąc jedno z moich pierwszych zdjęć głębokiego nieba, pomyślałem sobie że fajnie by było być tu z kimś, kto tak samo jak ja uwielbia to uczucie sięgania tam, gdzie ludzkie oko nie daje rady…

Na drugi dzień włączyłem kamerę i zacząłem nagrywać moje pierwsze wideo. Bez przygotowania, bez scenariusza, bez planów co będzie dalej i odpowiedniej wiedzy aby dzielić się tym publicznie…

Okazało się że zaraz po premierze, odwiedziło mnie ponad setka ludzi. Dostałem tak pozytywne komentarze i wiadomości, że od razu wyciągnąłem kamerę, przykleiłem taśmą do statywu i zacząłem nagrywać kolejne wideo. Wasze wiadomości zadziałały na mnie jak narkotyk. Nie mogłem przestać wpatrywać się w ekran i czytać co piszecie...

Tak zacząłem raczkować. Od tej pory stwierdziłem że będziecie ze mną na ogródku tak często, jak tylko będę mógł. Nie ważne czy mi się uda, będzie totalna klapa czy sukces, chciałem stworzyć kanał gdzie będziecie mogli zobaczyć jak amatorska astrofotografia wyglada naprawdę.

I tak przenosimy się do dnia dzisiejszego, gdzie dzięki waszej motywacji wszystko się zmieniło. Sprzęt, metody edycji, grupa na Facebook, strona AstroMiasto.com i masa ludzi którzy do mnie piszą i mnie oglądają. Poznałem tysiące niesamowitych osób, znalazłem drogę na dzielenie się swoją pasją i czuje się potrzebny… Wszystko dzięki wam…

Teraz poświęcam ponad 70% mojego wolnego czasu dla AstroMiasto i choć brzmi to dość mało pozytywnie, nie wyobrażam sobie życia bez kontaktu z wami. Dziękuje z całego serca wszystkim tym, którzy cały czas są ze mną, wspierają mój kanał i nakręcają mnie do działania dalej. Jesteście przykładem na to, że wszystko ma perfekcyjny sens i będę z wami do końca

Video:

https://youtu.be/BSQp_47UnmI

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Jacek Boratynski
Jacek Boratynski
Próg: 20 zł
Dawid Ścierski
Dawid Ścierski
Próg: 10 zł
Radoslaw Lorenc
Radoslaw Lorenc
Próg: 10 zł
Marek Wnukowicz
Marek Wnukowicz
Próg: 50 zł
Waldemar Pańczyszyn
Waldemar Pańczyszyn
Próg: 10 zł
Janusz Krutak
Janusz Krutak
Próg: 20 zł