Augustyn KenNeDy

W Patronite od 03.12.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2192

Liczba Patronów: 1865

Zostań Patronem
1 patron
7 miesięcznie
14 łącznie
Hej, mam na imię Konrad i mam 28 lat, jestem twórcą, mój pseudonim artystyczny to Augustyn KenNeDy (dawniej Augustyn, jeszcze dawniej KND). Poruszam się po dwóch płaszczyznach: muzycznej (od 2007); plastycznej/wizualnej (od dziecka), dostarczałem/dostarczam/pragnę dalej dostarczać Wam nowe dzieła.

O Autorze

Witajcie na moim profilu, tak jak wyżej wspomniałem pragnę dalej dostarczać Wam nowe "dzieła", przez słowo "dzieła" możecie rozumieć: utwory muzyczne/płyty, teledyski/filmy/grafiki, obrazy/rysunki/witraże. Nigdy nikogo o nic nie prosiłem (na forum publicznym), żyjemy jednak w bardzo niepewnych i trudnych czasach, panująca pandemia dotknęła niemal każdą branżę, a w szczególności branżę rozrywkową... Odwołane koncerty/zakaz zgromadzeń oraz inne restrykcyjne przepisy, odcisnęły duże piętno na wielu wykonawcach (zwłaszcza na artystach niezależnych/niszowych, do grona których się zaliczam). Prawdziwym artystą nie jest się tylko "na sezon", jest się nim całe życie (nawet jeśli nie ma się dużej popularności/lub nie jest się w danym momencie "na fali"), potrzeba tworzenia jest wpisana w moją tożsamość, czego dowodem jest moje już 13 lat samej aktywności muzycznej (a tzw. aktywność plastyczną wykazuję od dziecka).

Przez ten odcinek czasu, nagrałem w tzw. podziemiu artystycznym pięć płyt jako KND (mój dawny pseudonim), z czego jedna z nich zajęła 33 miejsce w rankingu top 50 najważniejszych rapowych płyt 2014 r wg. popkillera (jeden z największych portali rapowych w Polsce). Po zmianie pseudonimu, nagrałem trzy płyty jako Augustyn (z czego jedna z nich była w 2017 dodatkiem do preorderu płyty pewnego popularnego rapera ; druga w 2018 była rozdawana za darmo osadzonym w zakładach karnych/poprawczakach itp, przy okazji koncertów w ramach pewnego programu profilaktycznego, finansowanego przez ministerstwo sprawiedliwości, dzięki czemu zagrałem 74 koncerty w jednostkach penitencjarnych (zakłady karne/poprawczaki itp) ; a trzecia w 2019 była "wilczym biletem", dzięki któremu dostałem zaproszenie do wzięcia udziału w renomowanej w środowisku rapowym akcji portalu popkiller "młode wilki 7" (akcja wyławia najlepszych 12 raperów młodego pokolenia), z którym wiązał się tygodniowy "twórczy" wyjazd do Chorwacji, oraz wydanie wspólnej płyty, która była dystrybuowana we wszystkich sklepach muzycznych/streamingach. Na początku 2020 roku zostałem nagrodzony przez Gazetę pomorską tytułem "osobowość roku 2019" w kategorii kultura, w powiecie aleksandrowskim. Kolejna płyta (już jako Augustyn KenNeDy) została wydana w 2020 przy współpracy z MyMusic, nakład płyty był limitowany, płyta nadal jest dostępna w sklepie (niżej podlinkuje) oraz serwisach streamingowych. Wszystkie ww. płyty powstały w moim domowym studio, za tzw. mix/mastering/teledyski itp. odpowiadam Ja. Moja muzyka zawsze było mocno autobiograficzna/ekshibicjonistyczna, dostałem przez te wszystkie lata ogrom wiadomości, że niejednej osobie ta muzyka "uratowała życie, "pomogła" w walce z nałogami, nakłoniła do autorefleksji i zmiany na lepsze...  

Napisałem to wszystko aby pokrótce nakreślić Wam moi potencjalni patroni, że to jest mój tlen i że każdy "wpompowany" przez Was atom tlenu, pozwoli mi na dalsze "oddychanie" czyt. rozwój. Proponuje Wam "układ", który został przedstawiony w "progach". Za każde wsparcie z góry dziękuję. 

Wywiad przeprowadzony ze mną w ramach akcji popkillera "Młode Wilki 7", który przedstawia pokrótce mnie jako osobę

Mój solowy oraz wspólny singiel w ramach akcji popkillera "Młode Wilki 7"

Moja najnowsza płyta pt. "Krucjaty i Ballady EP" (odpowiadam również za stronę wizualną tj. teledyski/ruchome grafiki)

Sklep, w którym można zakupić moją najnowszą płytę pt. "Krucjaty i Ballady EP" 

https://baisel.pl/rap-hip-hop/3755-ballady-i-krucjaty-ep-9113150661494.html

Oficjalna strona projektu profilaktycznego, którego byłem twarzą 

http://https://skazanynawolnosc.pl/

Oficjalna strona służby więziennej, na której można znaleźć artykuły nt. koncertów z moim udziałem

http://https://www.sw.gov.pl/nodes/nodes/news?name=skazany+na+wolno%C5%9B%C4%87&body=1&strona=1&aktualnosci=1&kalendarium=1&jednostki=1

Augustyn w TVP Opole

http://https://opole.tvp.pl/38476593/skazany-na-wolnosc-spotkanie-z-osadzonymi-z-kedzierzynakozla

Łukasz Rawski dla Popkiller o Augustynie (2019-10-11) 

"Augustyn ('92) – człowiek z niezwykłym bagażem doświadczeń, będący na scenie już kilka ładnych lat. Jeszcze jako KND, dał się poznać publice jako niezwykle błyskotliwy i zagadkowy raper, którego twórczość na mapie podziemia cechowała się unikatowym stylem. Rap KND przynosił mroczny, ciężki klimat, pełen używek i psychodelicznej stylistyki. Cztery lata temu w życiu Konrada nastąpiły ogromne zmiany, a jego dotychczasowe przyzwyczajenia zmieniły się o 180 stopni. Efektem tego była zmiana pseudonimu oraz zerwanie z dotychczasową tematyką i przejście na "jasną stronę mocy" - przy zachowaniu wykręconej formy. Dzisiaj, już jako Augustyn ma na swoim koncie dwie płyty, a tegoroczny „Nawrót” wydaje się być jego najbardziej dopracowanym dziełem, albumem nasyconym po brzegi surowymi, rozdzierającymi emocjami, które potrafią poruszyć do głębi. To surowe i pozbawione wygładzeń studium przechodzenia przez depresję, gdy wszystko wokół wali się na głowę - by w pełni docenić ten album sprawdźcie go w ciszy i spokoju, bo takie płyty w polskim rapie nie ukazują się często. Wiele lat szlifowania swojego unikalnego stylu w końcu daje plony, a Augustyn wydaje się zaczynać korzystać z talentu w pełni. To przede wszystkim uważny obserwator świata, którego cechuje bezpośredniość i umiejętność niesamowitego uzewnętrznienia emocji. Wyjątkowa artystyczna wrażliwość (oprócz rapowania Augustyn maluje obrazy czy... witraże) połączona z rozedrganym, pełnym krzyków i przyspieszeń, wyrosłym na gruncie psycho-rapu flow tworzą postać unikatową, obok której ciężko przejść obojętnie. Podziemna perła i ostatni Młody Wilk siódmej edycji!"

Moje niektóre prace plastyczne (w tym witraże)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni