Autoholicy

W Patronite od 05.02.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2219

Liczba Patronów: 2102

Zostań Patronem
Kup na prezent
4 patronów
80 miesięcznie
20 045 łącznie
Witam!
Najpierw była od urodzenia pasja do motoryzacji oraz pierwsze próby w amatorskich rajdach KJS.
Później pasja przerodziła się w pracę i powstał w Gdańsku warsztat tuningowy TUNE-UP.
Na hamowni miałem przyjemność gościć kilka tysięcy aut.
Teraz buduje kanał-moto na YT "Autoholicy

O Autorze

Witajcie

Mam na imię Robert i prowadzę motoryzacyjny kanał na YT - "Autoholicy"!

Z motoryzacją jestem związany całe swoje życie i już jako mały brzdąc ciągnęło mnie do czterech kółek! Nigdy nie zapomnę moich pierwszych chwil za kierownicą starej Łady, gdy pod czujnym okiem ojca, mogłem spróbować swoich sił na opuszczonym parkingu.

Gdy tylko skończyłem 16 lat zdałem prawo jazdy i wtedy... zaczęła się moja prawdziwa motoryzacyjna przygoda!

Pierwsze starty w KJS (amatorskich rajdach), pierwsze modyfikacje silników, pierwsze testy, ale i pierwsze porażki.

Niestety sytuacja finansowa mojej rodziny nie pozwoliła mi na kontynuowanie zabawy w rajdach, ale za to zmobilizowało mnie to do połączenia pracy i pasji, i tak w 2006r powstała firma tuningowa TUNE-UP w Gdańsku.

Zajmujemy się szeroko pojętym tuningiem samochodów, jak i podstawową obsługa mechaniczną.

W 2016r zupełnie przypadkiem podjąłem współprace z Michałem "Michem" z kanału Miłosnicy Czterech Kółek, z którym to nagraliśmy wiele fajnych odcinków na YT.

Dzięki tej współpracy mogłem rozwinąć skrzydła i poznać tajniki świata YouTube, co oczywiście zaowocowało stworzeniem mojego własnego kanału – Autoholicy.

 

Kanał stale się rozwija, szukamy nowych inspiracji, nowych wyzwań, a na ten rok przygotowaliśmy wspaniała nagrodę dla naszych widzów - niepowtarzalnego Nissana 350Z!

 

W tej chwili mamy ponad 92tys subskrybcji i ta liczba stale rośnie!

To olbrzymia motywacja do rozwoju naszego kanału!

Odwiedź nasz kanał na YouTube ! 

https://www.youtube.com/channel/UCAWk2aPhIrFHjtP9y0dsJhA?view_as=subscriber

Wszystko to, robimy to z miłości do motoryzacji. Oczywiście angażuje to nie tylko czas, ale i pieniądze, dlatego też mam nadzieję, że z Waszym wsparciem, uda się nam rozwinąć jeszcze bardziej kanał Autoholicy, i wspólnie stworzymy najlepszy kanał motoryzacyjny w Polsce!

Pozdrawiam Was serdecznie ! 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika