BarcaFans.pl

W Patronite od 17.12.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
60 łącznie

Utrzymanie serwisu

450 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

450 zł

brakuje

Strona internetowa wydaje się być prosta do stworzenia... jednak nadeszły takie czasy, że każdy zwykły program, który jeszcze ponad dziesięc lat temu mogliśmy pozyskać za darmo teraz jest płatny.

Nie inaczej jest ze stroną internetową, serwer, domena, certyfikaty, awarie, rozwój, nowe wtyczki... wszystko to kosztuje i to nie małe pieniądze, dlatego wsparcie nas każdą złotówką w tej kwestii jest bardzo ważne, abyśmy mogli ciągle dla was tworzyć to wszystko co do tej pory w internecie.

Relacje prosto z Camp Nou

1 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 500 zł

brakuje

Chcemy przygotowywać dla Was również relacje prosto z Barcelony w formie video-bloegów i pisemnych treści. Podróż do Barcelony oraz nocleg nie ma co ukrywać swoje kosztują, dla nas jednak wyjazd nie będzie wycieczką, a możliwością przygotowania dla Was bardzo obszernych relacji ze spotkań, życia jakie panuje w mieście i wielu innych ciekawych kwestii związanych z klubem, ale i miastem!

Sprzęt

2 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 500 zł

brakuje

Obecnie nasz serwis możecie śledzić tylko i wyłącznie w formie strony internetowej, ale i profili społecznościowych. Naszym celem jest jednak pozyskanie odpowiedniego sprzętu, który pozwoli nam na multimedialne i głosowe przedstawianie wydarzeń związanych z FC Barceloną.

Dyski, mikrofony, aparaty, kamery... to kropla w morzu potrzeb, które pozwolą nam również od tej strony publikować różnego rodzaju video i podcasty!

Życie

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 000 zł

brakuje

Nie ma co ukrywać, prowadzenie serwisu w bardzo aktywny sposób kosztuje nas bardzo wiele czasu. Cały swój dzień, tydzień, miesiąc czy rok spędzam w szczególności na tworzeniu w regularnym tempie wiadomości, które następnie są publikowane w serwisie. Być może jeśli nie korzystny grafik w obecnej pracy moja działalność w internecie pod tym względem byłaby niemal niemożliwa.

Staram się jednak dzielić życie zawodowe, prywatne i hobbystyczne w taki sposób, aby wszędzie dać z siebie jak najwięcej, ale jeśli czas na stronie ma być coraz dłuższy i kompletny trzeba będzie nieco wspomóc budżet życiowy, aby pogodzić czas przyjemne z pożyteczny. W dodatku chce, aby najlepsi redaktorzy serwisu wedle tego ile z siebie ''dają'' dla serwisu również byli wynagrodzeni i bez względu na to czy są młodymi osobami, w średnim wieku czy starszym mieli swoje ''pare groszy' za to co robią dla Was tworząc ten serwis.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Łukasz Kaniuch
Łukasz Kaniuch
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł