Avatar użytkownika

BarcaFans.pl

0
patronów
0 
miesięcznie
60 
łącznie
0
patronów
0 zł 60 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
LA Manita - Zawsze daje radość i chęć do dalszej pracy!

Symboliczna piątka da nam impuls do działania. Syłnne powiedzenie ''grosz do grosza'' zawsze uzupełni naszą skarbonkę, która pomoże nam myśleć o przyszłości.

Jako patron pojawisz się w specjalnej zakładce na naszej stronie głównej.
10 zł miesięcznie
DYCHA - Wielka jak Messi!

- Z dychą na plecach i dychą w skarbonce zawsze czujesz większe pole manewru. To dzięki tobie możemy odblokowywać nowe funkcje i rozwijać nasz serwis.

- Jako patron pojawisz się w specjalnej zakładce na naszej stronie głównej.
17 zł miesięcznie
Więcej niż mniej!

- Cenisz naszą pracę podobnie jak każdy inny, jednak chcesz dorzucić swoje ''trzy grosze więcej''

- Jako patron pojawisz się w specjalnej zakładce na naszej stronie głównej.
30 zł miesięcznie
El Pistelero, skutecznie wspomagający utrzymanie spraw technicznych!

- Zapewne śledzisz naszą stronę tak długo jak my panel administracyjny!

- Jako patron pojawisz się w specjalnej zakładce na naszej stronie głównej, ale i obrazkach z cytatami na naszych social mediach!
46 zł miesięcznie
El Capitano!

- Masz swoje zdanie, które raz w ciągu miesiąca zostanie opublikowanie w formie specjalnego obrazka na naszych social mediach
- Jako patron pojawisz się w specjalnej zakładce na naszej stronie głównej, ale i obrazkach z cytatami na naszych social mediach!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora BarcaFans.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

BarcaFans.pl - Polski serwis kibiców FC Barcelony

Jesteśmy serwisem który każdego dnia stara się publikować jak najbardziej istotne informacje dotyczące klubu piłkarskiego - FC Barcelona.

Poza stronę internetową którą posiadamy jesteśmy również aktywni na profilach społecznościowych!

Witamy! Serwis BarcaFans.pl to grupa ludzi, którzy kochają FC Barceloną i starają się każdego dnia tworzyć bordowo - granatową historię! Zapraszamy Was codziennie do odwiedzania naszego serwisu www, ale i naszych profilów społecznościowych.

Prowadzenie serwisu i dzielenie się z Wami różnymi wiadomościami jest naszym hobby i chcemy się dzielić z Wami jak największymi możliwościami!

Tworzeniem treści związanej z FC Barceloną zajmuje się od 2008 roku, od tego czasu minęło bardzo dużo czasu mimo tego, że przybyło mi lat ciągle mam w sobie chęci na tworzenie nowych projektów, a jednym z nich jest właśnie ten serwis.

Pisanie wiadomości sprawia mi bardzo dużą przyjemność, ale również zajmuje dużo czasu. W redakcji obecnych jest jednak kilku bardzo młodych zdolnych redaktorów, którzy liczę na to, że w niedalekiej przyszłości zagoszczą w bardzo dobrych redakcjach sportowych. Jesteśmy młodym zespołem, którym ja z największym doświadczeniem staram się jak najlepiej dowodzić. Oczywiście sam nie jestem nieomylny i sam pewnie nie raz popełnię jaką gafę tworząc dla Was teksty (za co z góry przepraszam),

Prowadzenie serwisu tym bardziej o tak bardzo medialnym klubie jak Barcelona pochałania dużo czasu, chcemy jednak przy Waszym wsparciu być dla naszych odbiorców prawdziwym centrum kibica, a przy okazji pogodzić przyjemne z pożytecznym. 

Więcej dowiecie się odwiedzając zakładkę CELE. 

SERDECZNE POZDROWIENIA :)

Cele Autora

Utrzymanie serwisu
  • 450 zł miesięcznie
  • 450 zł brakuje
0%
Strona internetowa wydaje się być prosta do stworzenia... jednak nadeszły takie czasy, że każdy zwykły program, który jeszcze ponad dziesięc lat temu mogliśmy pozyskać za darmo teraz jest płatny.

Nie inaczej jest ze stroną internetową, serwer, domena, certyfikaty, awarie, rozwój, nowe wtyczki... wszystko to kosztuje i to nie małe pieniądze, dlatego wsparcie nas każdą złotówką w tej kwestii jest bardzo ważne, abyśmy mogli ciągle dla was tworzyć to wszystko co do tej pory w internecie.
Relacje prosto z Camp Nou
  • 1 500 zł miesięcznie
  • 1 500 zł brakuje
0%
Chcemy przygotowywać dla Was również relacje prosto z Barcelony w formie video-bloegów i pisemnych treści. Podróż do Barcelony oraz nocleg nie ma co ukrywać swoje kosztują, dla nas jednak wyjazd nie będzie wycieczką, a możliwością przygotowania dla Was bardzo obszernych relacji ze spotkań, życia jakie panuje w mieście i wielu innych ciekawych kwestii związanych z klubem, ale i miastem!
Sprzęt
  • 2 500 zł miesięcznie
  • 2 500 zł brakuje
0%
Obecnie nasz serwis możecie śledzić tylko i wyłącznie w formie strony internetowej, ale i profili społecznościowych. Naszym celem jest jednak pozyskanie odpowiedniego sprzętu, który pozwoli nam na multimedialne i głosowe przedstawianie wydarzeń związanych z FC Barceloną.

Dyski, mikrofony, aparaty, kamery... to kropla w morzu potrzeb, które pozwolą nam również od tej strony publikować różnego rodzaju video i podcasty!
Życie
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 3 000 zł brakuje
0%
Nie ma co ukrywać, prowadzenie serwisu w bardzo aktywny sposób kosztuje nas bardzo wiele czasu. Cały swój dzień, tydzień, miesiąc czy rok spędzam w szczególności na tworzeniu w regularnym tempie wiadomości, które następnie są publikowane w serwisie. Być może jeśli nie korzystny grafik w obecnej pracy moja działalność w internecie pod tym względem byłaby niemal niemożliwa.

Staram się jednak dzielić życie zawodowe, prywatne i hobbystyczne w taki sposób, aby wszędzie dać z siebie jak najwięcej, ale jeśli czas na stronie ma być coraz dłuższy i kompletny trzeba będzie nieco wspomóc budżet życiowy, aby pogodzić czas przyjemne z pożyteczny. W dodatku chce, aby najlepsi redaktorzy serwisu wedle tego ile z siebie ''dają'' dla serwisu również byli wynagrodzeni i bez względu na to czy są młodymi osobami, w średnim wieku czy starszym mieli swoje ''pare groszy' za to co robią dla Was tworząc ten serwis.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora BarcaFans.pl już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Łukasz Kaniuch
Łukasz Kaniuch
5 zł
Anonimowy patron
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.