6 patronów
80 miesięcznie
945 łącznie
Cześć! Od 2013 roku prowadzę kanał w serwisie YouTube. Komputery, gry i nagrywanie filmów od zawsze były moją pasją. Kilka lat temu postanowiłem rozwinąć tą pasję i zacząłem publikować materiały oraz streamować. Jest to moje hobby i bez Was i Waszego wsparcia nie robiłbym tego tak długo. Dziękuję!

O Autorze

1. Jak masz na imię? Ile masz lat?

Mam na imię Bartosz. Urodziłem się w 1989 roku. Matematykę pozostawiam Wam :).

2. Skąd jesteś? Gdzie mieszkasz?

Urodziłem się, mieszkam i pracuję w Lublinie.

3. Od jak dawna nagrywasz na YouTube?

Pierwszy film opublikowałem w maju 2013 roku.

4. Od jak dawna streamujesz?

W kwietniu 2017 roku był mój pierwszy stream. Regularnie (2-3 razy w tygodniu) streamuje od marca 2019.

5. Co nagrywasz i streamujesz najczęściej?

Od czerwca 2019 roku jest szczęśliwym posiadaczem PS4 i teraz głównie nagrywam nowości oraz klasyki właśnie z tej konsoli. Staram się jednak nie ograniczać i ogrywam również przeróżne tytuły dostepne na PC. Najczęściej i najwięcej grałem w gry typu Soulslike (Dark Souls, Sekiro, Bloodborne), MOBA (LOL, Smite, Dota2), MMO (głównie WoW), Battle Royale (PUBG, Fortnite) oraz gry survivalowe (The Forest, Stranded Deep). Ponadto nagrywam recenzje, testy, vlogi oraz poradniki komputerowe.

6. Kiedy kolejny stream?

Najczęściej streamuje w poniedziałki i czwartki o 20.00. O wszystkich streamach informuję na Discordzie https://discord.gg/HHkBCTQ

7. Gdzie streamujesz?

Na moim kanale YouTube https://www.youtube.com/BartoshChannel. Archiwum streamów dostępne jest na Discordzie.

8. Jaki masz sprzęt? Na czym nagrywasz?

Mój cały sprzęt znajdziesz pod tym linkiem http://www.bit.ly/BartoshPC

Serdecznie zachęcam do wspierania mojej twórczości. To dzięki Wam mogę rozwijać swoją pasję oraz inwestować w swoje hobby. 

Poniżej kilka moich najpopularniejszych filmów:


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Postapo
Postapo
Próg: 20 zł
Urfaello
Urfaello
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Marta G.
Marta G.
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Postapo
Postapo
Próg: 10 zł