Bez/Schematu

W Patronite od 24.10.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 288

Liczba Patronów: 501

Zostań Patronem
Kup na prezent
34 patronów
1 920 miesięcznie
41 750 łącznie
Stawiam sobie wyzwanie: stale wychodzić ze swojej bańki i łamać schematy myślowe. Szukam nowych idei i koncepcji. Poznaję ciekawych ludzi i ich perspektywy. Następnie dzielę się tym na vlogu ze wszystkimi, którzy chcą myśleć więcej i niekonwencjonalnie: artystami, projektantami, menedżerami itp.

O Autorze

Czym jest Bez/Schematu?

Co robię? (i dlaczego?)

Hej! Mam na imię Filip. Staram się patrzeć na świat uważnie i młodymi oczami. Myślę niekonwencjonalnie – czasem za bardzo, czasem za dużo, a czasem pod prąd.

Stawiam sobie wyzwanie: stale wychodzić ze swojej bańki i łamać schematy. Dlatego szukam nowych idei, koncepcji, inspiracji. Poznaję ludzi i ich perspektywy. Następnie prezentuję to na vlogu wszystkim, którzy na co dzień potrzebują mieć otwartą głowę: artystom, projektantom, menedżerom, naukowcom, dziennikarzom. 

Jak to robię?

Na vlogu zderzam ze sobą ludzi i idee. Gry z dydaktyką, jazz z biznesem, artystów z naukowcami i menedżerów z e-sportowcami. Realizuję to w 4 formatach. Przykłady?

    

    

Kilka innych odcinków (których się nie wstydzę):


Dlaczego potrzebuję Twojego mecenatu?

Jakie są moje plany?

Im więcej środków miesięcznie będę mieć do dyspozycji dzięki Wam – społeczności patronów – tym więcej będę mógł zrobić. Planuję dobrze wykorzystać Wasze wsparcie. Swoje cele szczegółowo przedstawiłem w filmie powyżej oraz sekcji z celami na górze strony ?

Jaka w tym korzyść dla Ciebie?

Oczywiście, Patronite to forma crowdfundingu. Za każde wsparcie jestem dozgonnie wdzięczny, a Twój patronat oznacza, że otrzymasz ode mnie coś w zamian. Co konkretnie? Wszystkie nagrody i szczegóły znajdziesz na prawym marginesie, gdzie również możesz je wybrać ?

UWAGA #1 / Jak działa Patronite?

Pamiętaj, że idea patronatu polega na tym, że wspierasz moją twórczość określoną kwotą miesiąc do miesiąca. To dzięki Tobie mogę planować produkcję odcinków wiedząc, że nie robi to dziury w mojej kieszeni – a Ty możesz liczyć na treści wysokiej jakości. Stąd prośba: wybieraj taką kwotę wsparcia, jaką realnie możesz zaproponować miesięcznie, nie taką, jaką możesz wpłacić tylko jednorazowo.

UWAGA #2 / Co stanie się po wpłacie?

Jeśli wybrałeś/-aś próg i ukończyłeś-/aś transakcję, oczekuj na wiadomość ode mnie. Wyślę ją w ciągu 2 dni roboczych i zawrę w niej informacje, co dalej. Może być tak, że wiadomość wyląduje w SPAMie, dlatego zajrzyj tam na wszelki wypadek.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Katarzyna Mular
Katarzyna Mular
Próg: 20 zł
Kamil Stanisław Morawski
Kamil Stanisław Morawski
Próg: 200 zł
Dominik Cisoń
Dominik Cisoń
Próg: 40 zł
Robert Górski
Robert Górski
Próg: 40 zł
Szymon Jędruszkiewicz
Szymon Jędruszkiewicz
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł