Bez/Schematu

W Patronite od 24.10.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 509

liczba Patronów: 506

16 patronów
390 zł miesięcznie
16 710 zł łącznie
Stawiam sobie wyzwanie: stale wychodzić ze swojej bańki i łamać schematy myślowe. Szukam nowych idei i koncepcji. Poznaję ciekawych ludzi i ich perspektywy. Następnie dzielę się tym na vlogu ze wszystkimi, którzy chcą myśleć więcej i niekonwencjonalnie: artystami, projektantami, menedżerami itp.

O Autorze

Czym jest Bez/Schematu?

Co robię? (i dlaczego?)

Hej! Mam na imię Filip. Staram się patrzeć na świat uważnie i młodymi oczami. Myślę niekonwencjonalnie – czasem za bardzo, czasem za dużo, a czasem pod prąd.

Stawiam sobie wyzwanie: stale wychodzić ze swojej bańki i łamać schematy. Dlatego szukam nowych idei, koncepcji, inspiracji. Poznaję ludzi i ich perspektywy. Następnie prezentuję to na vlogu wszystkim, którzy na co dzień potrzebują mieć otwartą głowę: artystom, projektantom, menedżerom, naukowcom, dziennikarzom. 

Jak to robię?

Na vlogu zderzam ze sobą ludzi i idee. Gry z dydaktyką, jazz z biznesem, artystów z naukowcami i menedżerów z e-sportowcami. Realizuję to w 4 formatach. Przykłady?

    

    

Kilka innych odcinków (których się nie wstydzę):


Dlaczego potrzebuję Twojego mecenatu?

Jakie są moje plany?

Im więcej środków miesięcznie będę mieć do dyspozycji dzięki Wam – społeczności patronów – tym więcej będę mógł zrobić. Planuję dobrze wykorzystać Wasze wsparcie. Swoje cele szczegółowo przedstawiłem w filmie powyżej oraz sekcji z celami na górze strony ?

Jaka w tym korzyść dla Ciebie?

Oczywiście, Patronite to forma crowdfundingu. Za każde wsparcie jestem dozgonnie wdzięczny, a Twój patronat oznacza, że otrzymasz ode mnie coś w zamian. Co konkretnie? Wszystkie nagrody i szczegóły znajdziesz na prawym marginesie, gdzie również możesz je wybrać ?

UWAGA #1 / Jak działa Patronite?

Pamiętaj, że idea patronatu polega na tym, że wspierasz moją twórczość określoną kwotą miesiąc do miesiąca. To dzięki Tobie mogę planować produkcję odcinków wiedząc, że nie robi to dziury w mojej kieszeni – a Ty możesz liczyć na treści wysokiej jakości. Stąd prośba: wybieraj taką kwotę wsparcia, jaką realnie możesz zaproponować miesięcznie, nie taką, jaką możesz wpłacić tylko jednorazowo.

UWAGA #2 / Co stanie się po wpłacie?

Jeśli wybrałeś/-aś próg i ukończyłeś-/aś transakcję, oczekuj na wiadomość ode mnie. Wyślę ją w ciągu 2 dni roboczych i zawrę w niej informacje, co dalej. Może być tak, że wiadomość wyląduje w SPAMie, dlatego zajrzyj tam na wszelki wypadek.

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem