BioGamerka

W Patronite od 12.07.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 696

Liczba Patronów: 1165

Zostań Patronem
7 patronów
500 miesięcznie
1 360 łącznie
BioGamerka - młody naukowiec, skrywający się pod postacią Vtuberki-gracza. Podczas streamów opowiadam naukowe cieakowstki, kontemplujemy naukowe problemy oraz gramy w gry - głównie stare (nes/famicon) ale i nowe tytuły. Bio bawi i uczy! Zapraszam Cie na mojego Twitcha pon-czw ~18.00-21.00 

O Autorze

Cześć! Jestem BioGamerka - młody naukowiec, skrywający się pod postacią Vtuberki-gracza

Podczas swoich luźnych transmisji z gier video często wplatam różne ciekawostki ze świata nauki. Czasami dostaniecie dłuższy wykład o szlakach metabolicznych alkoholu czy o właściwościach herbaty, a czasami będzie to krótka, śmieszna ciekawostka z naukowego życia w laboratorium. Staram się zderzać prawdziwe życie naukowca z tym przedstawionym w grach.

GENEZA:

Jestem magistrem biochemii, obecnie młodym naukowcem na doktoracie. Od początku chciałam by wiedza, którą zdobyłam na studiach była wykorzystywana w szerszy sposób niż ten tradycyjny. Tak powstała moja pierwsza internetowa działalność - Biologiczny Hejted na Instagramie. BH powstał w opozycji do tego co często przedstawiają nam media czy profile podszywające się pod osoby naukowe - negatywny obraz naukowców oraz pseudonaukowe bzdury. Od tamtej pory staram się obalać mity i pogłębiać biologiczną wiedze moich widzów przez odpowiedzi na ciekawe pytania. Niestety, Instagram nie pozwalał mi na tak bliską relację z widownią jaką chciałam uzyskać, więc przeniosłam się na platformę Twitch jako BioGamerka.

MOJA MISJA

Moim celem jest promowanie naukowców i nauki poprzez grę i luźną zabawę - w mojej opinii szkoła skutecznie próbuje zabić ciekawość świata, którą bardzo bym chciała odbudować. Jako naukowiec-gracz chcę pokazać, że naukowcy są naprawdę spoko i robią naprawdę ciekawe, dobre dla świata rzeczy.

Twoje wspracie pomoże mi w dalszym rozwijaniu mojego kanału i mojej działalności popularyzatorskiej.

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Krzysiek Komentator
Krzysiek Komentator
Próg: 200 zł
Mentox
Mentox
Próg: 50 zł
virtual drifter
virtual drifter
Próg: 200 zł
Cirno Janush
Cirno Janush
Próg: 10 zł
Striepan Striepanienko
Striepan Striepanienko
Próg: 20 zł
Cichy zKrakowa
Cichy zKrakowa
Próg: 20 zł