Bitcoin Feniks

Hej. Witam na kanale Bitcoin Feniks gdzie codziennie możesz przenieść się do świata Bitcoin oraz innych kryptowalut. Moją pasją od dawna jest radio, prowadzenie audycji. Drugą pasją jest KRYPTO gdzie z przyjemnością przekazuje uzyskaną wiedzę dalej za pośrednictwem kanału YouTube.

O Autorze

"I Witam Witam gorąco...."

Jeżeli nie słyszeliście tego powitania na YouTube to pewnie znaleźliście się na tym kanale przypadkowo ale skoro już jesteście to Was zatrzymam na chwile i opowiem o tym co robie i co mam w planach... ;-)

Bitcoin Feniks to kanał o Bitcoin i innych kryptowalutach... ale żeby nie było to takie oczywiste może opowiem o historii i dlaczego ten kanał powstał.

Prowadzenie radia, było zawsze moją pasją od wielu lat, (teraz w drugiej połowie trzydziestki niestety ) zanim wyjechałem do Wielkiej Brytanii jak miałem 18-21 lat jeździłem  po polsce i prowadzilem audycje w radiach internetowych z róznych imprez live. 

Drugą pasją od paru lat są kryptowaluty, słuchałem często po parenaście godzin dziennie audycji żeby się kształcić w tym klimacie. Znalazłem się dzięki temu w grupach zagranicznych na telegramie gdzie mam często wiadomości z pierwszej ręki a nawet przygotowywałem wiadomości dla innych zagranicznych YouTuberów. (poprostu lubie szperać po necie... :P ) 

Tylko dla tego że nie było na polskiej scenie dziennych newsów z zagranicznej sceny krypto, powiedziałem sobię że połącze pasje... radio z krypto i z tego narodził sie Bitcoin Feniks i kanał YouTube. Powstał dokładnie pod koniec sierpnia w 2018, czyli w bessie. To mnie jeszcze bardziej zmobilizowało to poprawiania jakości audycji. Dzisiaj mamy już prawie 4 tysiące subsrybentów przy ponad 500 audycjach i mimo bessy w krypto kanał nadal się rozwija nie tylko ze słuchaczami ale i z różnorodnoscią audycji.

Na początku była tylko jedna audycja dziennie ale wraz z biegiem czasu powstała druga, trzecia, piąta audycja i dzisiaj już myśle o kolejnej i nie mam na myśli ilości audycji a ilości tematycznej audycji... 

Dzisiaj mamy Tyle rodzai audycji ile zdjęć w galerii. 

Najważniejszą dla mnie audycją jest audycja "Na tropie Satoshi Nakamoto" , gdzie za pomocą faktów a nie opinii odszukać kim, lub czym tak naprawdę był/była/są Satoshi Nakamoto. Zrobiłem ponad półroczny research w tym temacie... i myśle że jestem bliski rozwiązania zagadki... 

Niestety wraz z rozwojej kanału i ilości audycji doszedłem do krzyzówki, gdzie pracując do tej pory na dwa etaty po 16h dziennie w moim życiu prywatnym ten czas który pozostaje na prowadzenie Bitcoin Feniks jest już na maksa ograniczony... Śpie po 3h dziennie, odsypiam dwa dni później... nie tędy droga... więc musze zrezygnować z jednego etatu żeby na spokojnie prowadzić ten kanał a co za tym idzie pogorszeniem jakości życia pod względem finansowym. Do Drugiej pracy nadal będe chodził bo robię to czysto z przyjemności i nie chciałbym odbierać pieniedzy Patronom którzy wpłacają.

Wszystkich patronów zaproszę na kanał prywatny Telegram gdzie będziemy omawiać i decydować dalej o przyszłości kanału. Reszta materiału jest tak samo dostępna dla tych którzy nie są patronami.

Moim marzeniem jest to że dzięki realizacji mojej pasji możemy pomóc innym i 30% zysków powyżej sumy ustalonej przeznaczymy na cele charytatywne i będa to małe sprawy... coś co komuś może uratować kolejny rok szkolny, wypadek, ktoś na "sie pomaga" itd... 

Będziemy o tym decydować z Patronami jak i o kondycji finansowej kanału.

Wszystko co będzie zebrane powyżej tej kwoty, pójdzie na realizacje tego kanału, wyjazdy na konferencje, budowanie portalu i rozwój kanału jak i wrzucenie częsci zarobionych pieniędzy w krypto żeby kiełkowało na przyszłe akcje charytatywne lub przyszłe cele.

Także dzięki z góry za wsparcie... i dla tych których nie mogą też dziekuję za byciem słuchaczem naszego kanału Bitcoin Feniks...

I pamiętajcie "Zostańcie z Bitcoinem" ...

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)