Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

60 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Dwóch gości, którzy zajmują się SIłownią, Kręceniem filmów na YouTube i chcą dobrze robić to, co lubią. - Chcemy zmieniać nasze życia na lepsze, doskonalić się, dzielić się wiedzą z innymi i motywować. Fitness Lifestyle.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 200 zł miesięcznie
brakuje 200 zł
Challange 10 tys, kalorii
Zrobimy challange, który polega na zjedzeniu 10 tysięcy kalorii w ciągu 1 dnia. Żeby było zabawniej ustalamy limit czasowy 12h.
Pierwsze takie wyzwanie - nie wiemy jak nam pójdzie. Jeżeli dobrze, będziemy organizować coraz ciekawsze, większe, lepsze i smaczniejsze!

O Autorze

Jesteśmy normalnymi gośćmi, którzy chcą zrobić coś może nie do końca standardowego. Chcemy dzielić się naszymi treningami, wiedzą, stylem życia z innymi ludźmi poprzez YouTube i filmy, które tam umieszczamy.
Chcemy wprowadzać świeżość i niestandardowe podejście do różnych tematów, nie koniecznie fitness i siłowni.Fitness Lifestyle to szeroko pojęte określenie. Uważamy, że stoi ono za byciem człowiekiem o jasnym, zdrowym umyśle, silnym i zdrowym ciele, oraz mającego cele i marzenia, które stopniowo realizuje, dzieląc się swoim dobrem z innymi, wzbogacając nie tylko swoje życie, ale i życia innych.
Życie, któremu przyświeca dobry cel, który płynie z potrzeby bycia zdrowym, silnym i zrównoważonym człowiekiem. To, według nas, jest właśnie Sportowy Styl Życia, który wyznacza naszą ścieżkę.

Niedawno wróciliśmy do kraju, po 6cio. miesięcznym pobycie na wyspach normandzkich, gdzie ciężko pracowaliśmy w hotelarstwie, aby móc robić, to co robimy teraz. Produkować filmy na YouTube, rozwijać siebie i nasz biznes, czyli coś, co w życiu liczy się dla nas najbardziej.

Na tej stronie masz szansę nas wesprzeć. Co nam da Twoje wsparcie?

Zapewniasz nam możliwość kontynuowania tego, co robimy obecnie, przyczyniając się do tworzenia coraz to lepszych, większych i ciekawszych rzeczy.
Jeżeli chcesz oprócz obserwowania, mieć poczucie przynależności i dumy z tego, że to dzięki Tobie możemy produkować filmy dla wszystkich, którzy tego potrzebują, dołącz do innych patronów i zacznij mieć bezpośredni wpływ na przyszłość nie tylko naszą, ale również innych.

Dzięki, że jesteś z nami.

Rafał i Adrian
BrandFitness.

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Nawet najmniejsza pomoc jest dla nas istotna. Pomyśl, że milion osób da Tobie 1zł - zostaniesz milionerem a dla każdej z tych osób nie jest to duży problem dać 1zł.
Milionerami może będziemy, może i nie. Ale jedno jest pewne, chcemy się rozwijać i wprowadzać nowe trendy na polskim YouTube. Możesz być za to w jakiś sposób odpowiedzialny, prawda?
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Jesteś z nami, wierzysz w nasz cel. Sam masz dużo pomysłów, które chcesz realizować a do tego potrzebujesz pieniędzy. Ale mimo tego, chcesz przyczynić się do zmiany. Dziękujemy.
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
Uważasz, że warto wspierać młodych i ambitnych - sam taki jesteś i wiesz, że tak trzeba. Wiesz, że to jaki jest nasz kraj, zależy od jednostek takich jak Ty czy Ja. Bez wzajemnego wspierania się, nic dobrego nie zbudujemy. Dzięki.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Właśnie zrezygnowałeś z jakiegoś standardowego abonamentu i zrobiłeś to świadomie, wiedząc, że te pieniądze są tu bardziej przydatne! - Bardzo słuszna decyzja.
Zostań patronem
90 zł / miesiąc
patroni: 0
Jesteś w stanie nam pomóc bo chcesz, żeby na Polskim YouTube zachodziły zmiany na lepsze... i to szybko! Podoba Ci się nasz styl filmów i chcesz żeby rozwijało się to w tym kierunku. Taka forma pomocy daje nam znać, że doceniasz nasz wysiłek i chcesz, żebyśmy mogli to kontynuować. Dzięki :)
Zostań patronem
150 zł / miesiąc
patroni: 0
Jesteś człowiekiem z pieniędzmi, które wydajesz tylko na konkretne rzeczy. Nie rozdrabiasz się - takich ludzi jak najwięcej.
Bezpośrednio i w dużym stopniu przyczyniasz się do naszego funkcjonowania. Jesteś częścią BrandFitness - Możesz się z nami kontaktować zawsze i w każdej sprawie. Ty pomagasz nam - my pomagamy Tobie.
Zostań patronem