W Patronite od 28.05.2017

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 170

liczba Patronów: 179

62 patronów
1 550 zł miesięcznie
"Moto, moto i jeszcze raz moto" to myśl przewodnia motocyklowego kanału CODA MotoVideo, który prowadzę na YouTube. Za jego pomocą staram się zarazić widzów zajawką na motocykle i ukazać, że motocykle to tak naprawdę świetna sprawa i super przygoda. Znajdziecie tu testy motocykli, vlogi, poradniki oraz relacje z imprez motoryzacyjnych.

O Autorze

Hej!
 
Skoro tu jesteś to pewnie zastanawiasz się, dlaczego postanowiłem założyć Patronite. Wszystko sprowadza się do tego, że najzwyczajniej w świecie cierpię na chroniczny brak czasu oraz środków na to, aby prowadzić ten kanał w sposób, w jaki chciałbym to robić. Dzięki tej platformie mam szansę zająć się na poważnie prowadzeniem moich kanałów na YouTube. Wszystko dokładnie opowiedziałem w tym filmie, do którego odsyłam zainteresowanych po więcej szczegółów:

 

 

Na co dzień, poza pracą i przyziemnymi sprawami, które zajmują każdego z nas, zajmuję się prowadzeniem kanału motocyklowego, oraz kanału, na którym obecnie znajduje się głównie gameplay oraz livestream a także vlogi nagrane w trakcie rowerowych przejażdżek. Ten drugi kanał znajdziecie tutaj. Nie jest to jednak szczyt moich ambicji. Chciałbym rozszerzyć zawartość zarówno kanału motocyklowego jak i vlogowego.
 
Kanałów CODA MotoVideo chciałbym przekształcić w kanał motoryzacyjny, czyli poza motocyklami zająć się również czterema kołami. Dodatkowo chciałbym też zamieszczać tam więcej nagrań lotniczych. Kanał CODA ZONE chciałbym poświęcić w zasadzie wszystkiemu, co uznam za ciekawe do pokazania, omówienia, nagarnia.
 
Z motoryzacją jestem związany od lat. Współorganizuję wyścigi na ćwierć mili oraz imprezy typu trackday przy współpracy ze Stowarzyszeniem Warsaw Speed Team oraz ProRace. Można śmiało powiedzieć, że przyczyniam się do rozwoju motoryzacji w naszym kraju. Poprzez mój kanał staram się zaszczepić w ludziach zamiłowanie do 2 kółek, pokazać jaką frajdą jest jazda na motocyklu, oraz dzielę się swoją wiedzą w poradnikach motocyklowych. Wszystkie poradniki znajdziesz na tej playliście, tu kilka przykładów:

 

 

 

 

Ostatnimi czasy wziąłem się ostro za testy maszyn dostępnych na rynku. Celem tych filmów jest przedstawienie rzetelnej opinii na temat danego motocykla. Podchodzę do tego zagadnienia inaczej niż jest to obecnie spotykane, ponieważ nie skupiam się na aspektach technicznych, a na tym jak motocykl sprawdza się na co dzień. Tu pełna lista przeprowadzonych przeze mnie testów, oraz kilka przykładów:

 

 

 

 

W związku z tym, że mam okazję testować różne ubrania motocyklowe, oraz sprzęt dedykowany dla motocyklistów, to prowadzę również kącik moto-szafa, w którym recenzuję i prezentuję zarówno ubrania jak i sprzęt, którego używam:

 

 

 

 

Jednak głównym nurtem kanału zawsze były motovlogi. Motovlog to nic innego jak vlog nagrywany w trakcie jazdy na motocyklu. Tu  poruszam różne tematy związane z motocyklami oraz opowiadam o codziennych sprawach. Pełna lista odcinków tutaj, oraz kilka przykładów:

 

 

 

 

Na kanale można również znaleźć materiały z wyścigów samochodowych oraz z moich wizyt na lotniskach podczas pokazów czy ćwiczeń. Miłośników czterech kółek zapraszam do działu Cars & Racing a pasjonatów lotnictwa zapraszam do działu Flight, gdzie znajdziecie dużo nagrań w takich klimatach:

 

 

 

Na chwilę obecną wszystkie te filmy powstały w wolnym czasie, a kanałem zajmuję się hobbystycznie. Dzięki platformie Patronite i Waszemu wsparciu chciałbym podnieść jakość filmów oraz oddać się w pełni ich prowadzeniu moich kanałów. Zatem jeśli podoba się Tobie to co znajduje się obecnie na kanale i chciałbym wesprzeć mnie w tej pracy, to sprawdź co przygotowałem dla osób, które zdecydują się na zostanie moim patronem :) Możesz również rzucić donate w trakcie livestream, gdzie ostatnimi czasy zbieram na różne cele poprzez ten formularz.

 

Dodatkowo 20 pierwszych patronów, z progu od 10zł w górę, otrzyma ode mnie zestaw wszystkich vlep z autografem :)


Ogromne dzięki wszystkim za wsparcie! :)

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem