W Patronite od 28.05.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 285

Liczba Patronów: 283

Zostań Patronem
55 patronów
1 370 miesięcznie
"Moto, moto i jeszcze raz moto" to myśl przewodnia motocyklowego kanału CODA MotoVideo, który prowadzę na YouTube. Za jego pomocą staram się zarazić widzów zajawką na motocykle i ukazać, że motocykle to tak naprawdę świetna sprawa i super przygoda. Znajdziecie tu testy motocykli, vlogi, poradniki oraz relacje z imprez motoryzacyjnych.

O Autorze

Hej!
 
Skoro tu jesteś to pewnie zastanawiasz się, dlaczego postanowiłem założyć Patronite. Wszystko sprowadza się do tego, że najzwyczajniej w świecie cierpię na chroniczny brak czasu oraz środków na to, aby prowadzić ten kanał w sposób, w jaki chciałbym to robić. Dzięki tej platformie mam szansę zająć się na poważnie prowadzeniem moich kanałów na YouTube. Wszystko dokładnie opowiedziałem w tym filmie, do którego odsyłam zainteresowanych po więcej szczegółów:

 

 

Na co dzień, poza pracą i przyziemnymi sprawami, które zajmują każdego z nas, zajmuję się prowadzeniem kanału motocyklowego, oraz kanału, na którym obecnie znajduje się głównie gameplay oraz livestream a także vlogi nagrane w trakcie rowerowych przejażdżek. Ten drugi kanał znajdziecie tutaj. Nie jest to jednak szczyt moich ambicji. Chciałbym rozszerzyć zawartość zarówno kanału motocyklowego jak i vlogowego.
 
Kanałów CODA MotoVideo chciałbym przekształcić w kanał motoryzacyjny, czyli poza motocyklami zająć się również czterema kołami. Dodatkowo chciałbym też zamieszczać tam więcej nagrań lotniczych. Kanał CODA ZONE chciałbym poświęcić w zasadzie wszystkiemu, co uznam za ciekawe do pokazania, omówienia, nagarnia.
 
Z motoryzacją jestem związany od lat. Współorganizuję wyścigi na ćwierć mili oraz imprezy typu trackday przy współpracy ze Stowarzyszeniem Warsaw Speed Team oraz ProRace. Można śmiało powiedzieć, że przyczyniam się do rozwoju motoryzacji w naszym kraju. Poprzez mój kanał staram się zaszczepić w ludziach zamiłowanie do 2 kółek, pokazać jaką frajdą jest jazda na motocyklu, oraz dzielę się swoją wiedzą w poradnikach motocyklowych. Wszystkie poradniki znajdziesz na tej playliście, tu kilka przykładów:

 

 

 

 

Ostatnimi czasy wziąłem się ostro za testy maszyn dostępnych na rynku. Celem tych filmów jest przedstawienie rzetelnej opinii na temat danego motocykla. Podchodzę do tego zagadnienia inaczej niż jest to obecnie spotykane, ponieważ nie skupiam się na aspektach technicznych, a na tym jak motocykl sprawdza się na co dzień. Tu pełna lista przeprowadzonych przeze mnie testów, oraz kilka przykładów:

 

 

 

 

W związku z tym, że mam okazję testować różne ubrania motocyklowe, oraz sprzęt dedykowany dla motocyklistów, to prowadzę również kącik moto-szafa, w którym recenzuję i prezentuję zarówno ubrania jak i sprzęt, którego używam:

 

 

 

 

Jednak głównym nurtem kanału zawsze były motovlogi. Motovlog to nic innego jak vlog nagrywany w trakcie jazdy na motocyklu. Tu  poruszam różne tematy związane z motocyklami oraz opowiadam o codziennych sprawach. Pełna lista odcinków tutaj, oraz kilka przykładów:

 

 

 

 

Na kanale można również znaleźć materiały z wyścigów samochodowych oraz z moich wizyt na lotniskach podczas pokazów czy ćwiczeń. Miłośników czterech kółek zapraszam do działu Cars & Racing a pasjonatów lotnictwa zapraszam do działu Flight, gdzie znajdziecie dużo nagrań w takich klimatach:

 

 

 

Na chwilę obecną wszystkie te filmy powstały w wolnym czasie, a kanałem zajmuję się hobbystycznie. Dzięki platformie Patronite i Waszemu wsparciu chciałbym podnieść jakość filmów oraz oddać się w pełni ich prowadzeniu moich kanałów. Zatem jeśli podoba się Tobie to co znajduje się obecnie na kanale i chciałbym wesprzeć mnie w tej pracy, to sprawdź co przygotowałem dla osób, które zdecydują się na zostanie moim patronem :) Możesz również rzucić donate w trakcie livestream, gdzie ostatnimi czasy zbieram na różne cele poprzez ten formularz.

 

Dodatkowo 20 pierwszych patronów, z progu od 10zł w górę, otrzyma ode mnie zestaw wszystkich vlep z autografem :)


Ogromne dzięki wszystkim za wsparcie! :)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Bercik_Os
Bercik_Os
30 zł miesięcznie
Radzio2214
Radzio2214
30 zł miesięcznie
Michał S
Michał S
10 zł miesięcznie
Sokółka
Sokółka
50 zł miesięcznie
piotrek 22099
piotrek 22099
10 zł miesięcznie
Kuba Szostak
Kuba Szostak
10 zł miesięcznie