Strefa Patrona:

25

patronów

560 zł

miesięcznie

18770 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
104
miesięczne wsparcie
99
liczba patronów

  "Moto, moto i jeszcze raz moto" to myśl przewodnia motocyklowego kanału CODA MotoVideo, który prowadzę na YouTube. Za jego pomocą staram się zarazić widzów zajawką na motocykle i ukazać, że motocykle to tak naprawdę świetna sprawa i super przygoda. Znajdziecie tu testy motocykli, vlogi, poradniki oraz relacje z imprez motoryzacyjnych.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 500 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Nowy soft, bo z jakością tylko w górę!
Fajnie byłoby się przesiąść na nowy soft i móc korzystać ze wszystkich nowinek, na widok których obecnie tylko wzdycham z rozmarzeniem. W tej kwocie zawierają się licencję softu, oraz niewielka suma, którą odkładając przez jakiś czas będę mógł przeznaczyć na zakup oprogramowania, które nie jest dostępne w opcji z abonamentem.. Dla kanału to podstawa dla dalszego skoku jakości, oraz możliwość realizacji planu pt: poradniki początkującego montera!
0%
50 %
100%
osiągnięto 50%
cel: 1100 zł miesięcznie
brakuje 540 zł
Głowa pełna marzeń :)
Na tym etapie nie zabraknie "światła" w gniazdkach, internetów z powietrza, a spółdzielnia nie zakręci mi kurka z ciepłą wodą. Innymi słowy mam opłacony czynsz i podstawowe media. To oznacza, że mam mniej zmartwień na głowie a im mniej martwię się bytem, tym bardziej kreatywny się staję. Zamiast o rachunkach, rozmyślam nad nowymi odcinkami i możliwościami rozwoju kanałów. To zwyczajnie oznacza też więcej czasu na robienie filmów, a za tym idzie przyrost ilość filmów, które jestem w stanie wrzucić w ciągu miesiąca.
0%
18 %
100%
osiągnięto 18%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 2440 zł
Nadchodzi nowa jakość!
Na tym etapie zaczyna się gruba inwestycja w kanały! Lepsze kamery, lepszy dźwięk, lepszy sprzęt przyboczny. Wchodzimy z jakością na kolejny szczebel. To niestety wiąże się ze sporą inwestycją, ale na tym pułapie, z miesiąca na miesiąc, jestem w stanie systematycznie podnosić jakość filmów. Na początek upgrade komputera, to da mi możliwość szybszej obróbki materiału. Następnie wymiana kamer, później dźwięku. Stary sprzęt, który nie będzie mi potrzebny, będzie w zasięgu patronów w okazyjnej cenie!

Dodatkowo dzięki temu ruszy kolejny cykl na kanale, poświęcony sprzętowi. Bo zwyczajnie na tym etapie, nie będę się martwić ratą kredytu, więc będę mógł poświęcić zdecydowanie więcej czasu na prowadzenie kanałów.
0%
14 %
100%
osiągnięto 14%
cel: 4000 zł miesięcznie
brakuje 3440 zł
Cierpliwemu wszystko przychodzi na czas!
WOW! doszliśmy aż tak daleko? Trzeba zatem myśleć o przyszłości i dalszych zmianach w garażu. Prawdopodobnie oznacza to odkładanie na z góry upatrzony motocykl... myślę, że nie muszę mówić, że chodzi o Husqvarnę 701? ;)

Dodatkowo cierpliwie czekając na motocykl marzeń, oddaję się bardziej zagadnieniu poradników motocyklowych!

Choć prawdopodobnie, przynajmniej w początkowym okresie, te dodatkowe środki przeznaczę na sfinansowanie sprzętu potrzebnego do robienia live z jazdy na motocyklu :)
0%
11 %
100%
osiągnięto 11%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 4440 zł
JEDZIEMY Z TYM KOKSEM!
W tym momencie przesiadam się na YouTube! Mam na rachunki, mam na kredy, lodówka zapełniona, i nawet mogę coś odłożyć na czarną godzinę. Co w zamian dla Was? Moje pełne zaangażowanie w kanały! YouTube staje się moja pracą. Nawet ja nie jestem w stanie przewidzieć co się wówczas wydarzy. To co obecnie dzieje się na moim YouTube jest wynikiem hobbistycznego podejścia do prowadzenia kanału. Wyobraźcie sobie co może się wydąrzyć, gdy będzie to moja pełnoetatowa praca.

Oznacza to Kononowiczowską odwrotność: będzie wszystko! Będzie więcej wszystkiego, na wszystkich prowadzonych przeze mnie kanałach oraz mediach społecznościowych i WWW :) Tu zacznie się dziać magia.

Należy jednak pamiętać, że na tym etapie, z tych środków od Was, muszę opłacić znowu mieszkanie, kredyty, rachunki i przeżyć, bo nie będzie to dodatek do pensji, tylko jedyne źródło utrzymania. Ale wówczas tamte cele będziemy mogli realizować w trakcie streamów, a kto wie, może suma będzie wyższa i nie będzie to stanowić problemu :) Jakby nie było na tym etapie nie zabraknie mi czasu na realizowanie pomysłów i prowadzenie kanałów!

O Autorze

Hej!
 
Skoro tu jesteś to pewnie zastanawiasz się, dlaczego postanowiłem założyć Patronite. Wszystko sprowadza się do tego, że najzwyczajniej w świecie cierpię na chroniczny brak czasu oraz środków na to, aby prowadzić ten kanał w sposób, w jaki chciałbym to robić. Dzięki tej platformie mam szansę zająć się na poważnie prowadzeniem moich kanałów na YouTube. Wszystko dokładnie opowiedziałem w tym filmie, do którego odsyłam zainteresowanych po więcej szczegółów:

 

 

Na co dzień, poza pracą i przyziemnymi sprawami, które zajmują każdego z nas, zajmuję się prowadzeniem kanału motocyklowego, oraz kanału, na którym obecnie znajduje się głównie gameplay oraz livestream a także vlogi nagrane w trakcie rowerowych przejażdżek. Ten drugi kanał znajdziecie tutaj. Nie jest to jednak szczyt moich ambicji. Chciałbym rozszerzyć zawartość zarówno kanału motocyklowego jak i vlogowego.
 
Kanałów CODA MotoVideo chciałbym przekształcić w kanał motoryzacyjny, czyli poza motocyklami zająć się również czterema kołami. Dodatkowo chciałbym też zamieszczać tam więcej nagrań lotniczych. Kanał CODA ZONE chciałbym poświęcić w zasadzie wszystkiemu, co uznam za ciekawe do pokazania, omówienia, nagarnia.
 
Z motoryzacją jestem związany od lat. Współorganizuję wyścigi na ćwierć mili oraz imprezy typu trackday przy współpracy ze Stowarzyszeniem Warsaw Speed Team oraz ProRace. Można śmiało powiedzieć, że przyczyniam się do rozwoju motoryzacji w naszym kraju. Poprzez mój kanał staram się zaszczepić w ludziach zamiłowanie do 2 kółek, pokazać jaką frajdą jest jazda na motocyklu, oraz dzielę się swoją wiedzą w poradnikach motocyklowych. Wszystkie poradniki znajdziesz na tej playliście, tu kilka przykładów:

 

 

 

 

Ostatnimi czasy wziąłem się ostro za testy maszyn dostępnych na rynku. Celem tych filmów jest przedstawienie rzetelnej opinii na temat danego motocykla. Podchodzę do tego zagadnienia inaczej niż jest to obecnie spotykane, ponieważ nie skupiam się na aspektach technicznych, a na tym jak motocykl sprawdza się na co dzień. Tu pełna lista przeprowadzonych przeze mnie testów, oraz kilka przykładów:

 

 

 

 

W związku z tym, że mam okazję testować różne ubrania motocyklowe, oraz sprzęt dedykowany dla motocyklistów, to prowadzę również kącik moto-szafa, w którym recenzuję i prezentuję zarówno ubrania jak i sprzęt, którego używam:

 

 

 

 

Jednak głównym nurtem kanału zawsze były motovlogi. Motovlog to nic innego jak vlog nagrywany w trakcie jazdy na motocyklu. Tu  poruszam różne tematy związane z motocyklami oraz opowiadam o codziennych sprawach. Pełna lista odcinków tutaj, oraz kilka przykładów:

 

 

 

 

Na kanale można również znaleźć materiały z wyścigów samochodowych oraz z moich wizyt na lotniskach podczas pokazów czy ćwiczeń. Miłośników czterech kółek zapraszam do działu Cars & Racing a pasjonatów lotnictwa zapraszam do działu Flight, gdzie znajdziecie dużo nagrań w takich klimatach:

 

 

 

Na chwilę obecną wszystkie te filmy powstały w wolnym czasie, a kanałem zajmuję się hobbystycznie. Dzięki platformie Patronite i Waszemu wsparciu chciałbym podnieść jakość filmów oraz oddać się w pełni ich prowadzeniu moich kanałów. Zatem jeśli podoba się Tobie to co znajduje się obecnie na kanale i chciałbym wesprzeć mnie w tej pracy, to sprawdź co przygotowałem dla osób, które zdecydują się na zostanie moim patronem :) Możesz również rzucić donate w trakcie livestream, gdzie ostatnimi czasy zbieram na różne cele poprzez ten formularz.

 

Dodatkowo 20 pierwszych patronów, z progu od 10zł w górę, otrzyma ode mnie zestaw wszystkich vlep z autografem :)


Ogromne dzięki wszystkim za wsparcie! :)

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 2
Dzięki!.Nie raz sam wrzuciłem do czyjegoś kapelutka 5zł i poczułem się lepiej :)

Piątak to takie piwko, także przy okazji jakiegoś delektowania się błogosławionym trunkiem z owoców chmielu - wypiję Twoje zdrowie ;)

Tymczasem "cierpliwemu wszystko przychodzi na czas” także piątka tu, piątka tam i uzbiera się na Husqvarne ;)
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 15
Dzięki! Niby zwykła dycha a nie raz i nie jednemu ten banknot zwyczajnie uratował tyłek :)

W zamian za to zapraszam do zamkniętej grupy, gdzie spotykać się będą patroni.

Będziemy tam dyskutować na różne tematy związane z kanałem i nie tylko – to zależy już tylko od Was. Nierzadko w takiej mniejszej „kumatej” grupie czasem łatwiej się czegoś dowiedzieć niż na wielkim forum.

Dodatkowo raz w miesiącu, spośród wszystkich patronów wybiorę jedną osobę, która dostanie ode mnie koszulkę z logo CMV bądź "Moto, Moto i jeszcze raz Moto" - do wyboru przez wskazaną osobę :)
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 5
Za taką kwotę można się najeść i samemu zostawić komuś soczystego tip’a, także dziękuję pięknie za pomoc w utrzymaniu BMI na odpowiednim poziomie i podrasowanie budżetu kelnera ;)

W związku z tym od tego progu zaczyna się dziać! W zamian za posiłek mam dla Ciebie wczesny dostęp do materiałów, bo te wpadają na kanał czasem jedynie godzinę przed premierą a czasem na kilka dni wcześniej. To będzie kolejna grupa, na której będzie więcej prywaty z mojej strony oraz więcej konkretów na temat tego co obecnie robię i co będzie się działo.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 1
Pół baku w motocyklu! W zależności od baku oczywiście… ale jednak, także serdeczne dzięki za oktany ;)

A na baku koniecznie musi być moja vlepa. No dobra, może niekoniecznie na baku, ale dwie wybrane vlepy dostajesz ode mnie dodatkowo do tego co w mniejszych progach, a co z nimi zrobisz to już zależy wyłącznie od Ciebie :)
Zostań patronem
80 zł / miesiąc
patroni: 0
To już jest… pi razy oko ;)… cały bak w moto! Wielkie dzięki za możliwość nabicia kolejnych kilometrów do portfolio! ;)

W zamian dostajesz wszystko z poniższych progów plus dostęp do filmów przeznaczonych wyłącznie dla patronów tego i wyższych progów, w których raz na jakiś czas będę mówić na tematy wszelakie. Będę odnosić się do bieżących wydarzeń, do tego co się u mnie dzieje, będę też opowiadać o planach na dalsze filmy na moich kanałach lub będzie to inne nagranie widoczne tylko dla Was.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 2
Okrągła suma! Paliwa tyle, że się przelewa! Ale spokojnie, mam kanister ;) Także ponownie ogromne dzięki za wsparcie!

Tak na poważnie jest to próg, który dodałem dla osób lubiących „równe” kwoty. W zamian wszystko to co poprzednio + wszystkie wzory vlepek jakie do tej pory zrobiłem.

Często też przesyłacie do mnie swoje kanały na oceny lub pytacie o wskazówki. Z wielu względów, głównie czasowych, nie podejmuję się tego (kiedyś zrobię o tym odcinek). Ale jeśli jesteś Patronem tego progu i prowadzisz własny kanał na YT to rzucam na niego kontrolnie okiem i przeprowadzamy audyt ;)
Zostań patronem
299 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
Magiczna granica nie wymagająca hashtagu #pdk ;) Przy tej prędkości licznik odmawia posługi, wicher zrzuca z siodła, a zdrowy rozsądek nie ogarnia tego co się dzieje!

Jeśli napędziłeś się do tego miejsca to SZACUN! I OGROMNE DZIĘKI!!

W tym progu zawarte jest wszystko co w niższych + dowolny ciuch z „kolekcji” coda.cupsell.pl + wyróżnienie w odcinku w dowolnej formie… oczywiście w granicy rozsądku ;)
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 2
Ostatnio dostaliśmy nowy banknot. Nie miałem go jeszcze w rękach ale może to właśnie dzięki Tobie będzie mi dane go zdobyć!

Jeśli decydujesz się na ten prób to nie mam pytań, za to wsadzam tyłek na moto i lecę zbić z Tobą piątkę w realnym świecie! Jesteś mega i dlatego zrobimy razem odcinek, pogadamy na temat wybrany przez Ciebie, polatamy a relacja z tego ląduje na kanale.

Oczywiście wszystko poniższe również otrzymujesz, z tą różnicą, że z dostawa do rąk własnych… no chyba, że jest to poza granicami PL, wówczas może być problem. Nie mniej jednak znajdziemy wspólnie rozwiązanie dla odpowiedniego uhonorowania takiego wsparcia z Twojej strony.

Jeszcze raz OGROMNE DZIĘKI!!
Zostań patronem

Najnowsi Patroni