W Patronite od 28.05.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 492

Liczba Patronów: 422

Zostań Patronem
37 patronów
840 miesięcznie

Głowa pełna marzeń :)

1 100 zł

miesięcznie

76%

osiągnięto

260 zł

brakuje

Na tym etapie nie zabraknie "światła" w gniazdkach, internetów z powietrza, a spółdzielnia nie zakręci mi kurka z ciepłą wodą. Innymi słowy mam opłacony czynsz i podstawowe media. To oznacza, że mam mniej zmartwień na głowie a im mniej martwię się bytem, tym bardziej kreatywny się staję. Zamiast o rachunkach, rozmyślam nad nowymi odcinkami i możliwościami rozwoju kanałów. To zwyczajnie oznacza też więcej czasu na robienie filmów, a za tym idzie przyrost ilość filmów, które jestem w stanie wrzucić w ciągu miesiąca.

Nadchodzi nowa jakość!

3 000 zł

miesięcznie

28%

osiągnięto

2 160 zł

brakuje

Na tym etapie zaczyna się gruba inwestycja w kanały! Lepsze kamery, lepszy dźwięk, lepszy sprzęt przyboczny. Wchodzimy z jakością na kolejny szczebel. To niestety wiąże się ze sporą inwestycją, ale na tym pułapie, z miesiąca na miesiąc, jestem w stanie systematycznie podnosić jakość filmów. Na początek upgrade komputera, to da mi możliwość szybszej obróbki materiału. Następnie wymiana kamer, później dźwięku. Stary sprzęt, który nie będzie mi potrzebny, będzie w zasięgu patronów w okazyjnej cenie!

Dodatkowo dzięki temu ruszy kolejny cykl na kanale, poświęcony sprzętowi. Bo zwyczajnie na tym etapie, nie będę się martwić ratą kredytu, więc będę mógł poświęcić zdecydowanie więcej czasu na prowadzenie kanałów.

Cierpliwemu wszystko przychodzi na czas!

4 000 zł

miesięcznie

21%

osiągnięto

3 160 zł

brakuje

WOW! doszliśmy aż tak daleko? Trzeba zatem myśleć o przyszłości i dalszych zmianach w garażu. Prawdopodobnie oznacza to odkładanie na z góry upatrzony motocykl... myślę, że nie muszę mówić, że chodzi o Husqvarnę 701? ;)

Dodatkowo cierpliwie czekając na motocykl marzeń, oddaję się bardziej zagadnieniu poradników motocyklowych!

Choć prawdopodobnie, przynajmniej w początkowym okresie, te dodatkowe środki przeznaczę na sfinansowanie sprzętu potrzebnego do robienia live z jazdy na motocyklu :)

JEDZIEMY Z TYM KOKSEM!

5 000 zł

miesięcznie

16%

osiągnięto

4 160 zł

brakuje

W tym momencie przesiadam się na YouTube! Mam na rachunki, mam na kredy, lodówka zapełniona, i nawet mogę coś odłożyć na czarną godzinę. Co w zamian dla Was? Moje pełne zaangażowanie w kanały! YouTube staje się moja pracą. Nawet ja nie jestem w stanie przewidzieć co się wówczas wydarzy. To co obecnie dzieje się na moim YouTube jest wynikiem hobbistycznego podejścia do prowadzenia kanału. Wyobraźcie sobie co może się wydąrzyć, gdy będzie to moja pełnoetatowa praca.

Oznacza to Kononowiczowską odwrotność: będzie wszystko! Będzie więcej wszystkiego, na wszystkich prowadzonych przeze mnie kanałach oraz mediach społecznościowych i WWW :) Tu zacznie się dziać magia.

Należy jednak pamiętać, że na tym etapie, z tych środków od Was, muszę opłacić znowu mieszkanie, kredyty, rachunki i przeżyć, bo nie będzie to dodatek do pensji, tylko jedyne źródło utrzymania. Ale wówczas tamte cele będziemy mogli realizować w trakcie streamów, a kto wie, może suma będzie wyższa i nie będzie to stanowić problemu :) Jakby nie było na tym etapie nie zabraknie mi czasu na realizowanie pomysłów i prowadzenie kanałów!

Nowy soft, bo z jakością tylko w górę!

500 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Fajnie byłoby się przesiąść na nowy soft i móc korzystać ze wszystkich nowinek, na widok których obecnie tylko wzdycham z rozmarzeniem. W tej kwocie zawierają się licencję softu, oraz niewielka suma, którą odkładając przez jakiś czas będę mógł przeznaczyć na zakup oprogramowania, które nie jest dostępne w opcji z abonamentem.. Dla kanału to podstawa dla dalszego skoku jakości, oraz możliwość realizacji planu pt: poradniki początkującego montera!
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Aiden_
Aiden_
Próg: 80 zł
Arkadiusz Rudziński
Arkadiusz Rudziński
Próg: 10 zł
Rafał Wilk
Rafał Wilk
Próg: 10 zł
Nort
Nort
Próg: 50 zł
jawo17
jawo17
Próg: 10 zł
Krzysztof Trzaska
Krzysztof Trzaska
Próg: 10 zł