Avatar użytkownika

CODA

6
patronów
170 
miesięcznie
6
patronów
170 zł
miesięcznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dzięki! Niby zwykła dycha, a nie raz i nie jednemu ten banknot zwyczajnie uratował tyłek :)

W zamian za to zapraszam do zamkniętej grupy, gdzie spotykać się będą Patroni. Będziemy tam dyskutować na różne tematy związane z kanałem i nie tylko – to zależy już tylko od Was.
W tym progu znajdziecie też sporo informacji spoza kulis, bo trafią tu nagrania tylko dla Patronów oraz odcinki przed premierami, czasami z miesięcznym wyprzedzeniem ;)

Każdy Patron od tego progu, bierze też udział w wyborze na live osoby, którą obdaruję (chyba że ją wskaże bądź na danym live będą obowiązywać inne zasady). Im wyższy próg, tym więcej trafi do paczki z giftem ode mnie ;) Na bank wlepy a co do tego? Wszystko uzależnione jest oczywiście od tego, co mam do rozdania.

Patronom od tego progu będzie też znacznie łatwiej dołączyć do naszej wesołej gromadki na TS podczas live, czy zwyczajnie z nami pograć w gry.

A jeśli wyrazisz zgodę, to znajdziesz się również na liście Patronów w napisach końcowych po filmie, jako osoba wspierająca kanał :)
30 zł miesięcznie
Za taką kwotę można się najeść i samemu zostawić komuś soczystego tip’a, także dziękuję pięknie za pomoc w utrzymaniu BMI na odpowiednim poziomie i podrasowanie budżetu kelnera ;)

Otrzymujesz wszystko, co w niższych progach plus:

+ grubszy gift (wszystkie vlepy, jakie zrobię) jeśli zostaniesz wylosowany w danym miesiącu na live

+ do tego z miejsca dostajesz wybrane przez siebie 2 wlepki, bo po co czekać ;)

+ wyszczególnienie w napisach końcowych
50 zł miesięcznie
Pół baku w motocyklu! W zależności od baku oczywiście… ale jednak, także serdeczne dzięki za oktany ;)

Otrzymujesz wszystko, co w niższych progach plus:

+ jeszcze grubszy gift (opcja "wlepy na bogato", czyli moje + inne losowe vlepki) jeśli zostaniesz wylosowany w danym miesiącu na live

+ do tego z miejsca dostajesz wybrane przez siebie 3 wlepki, bo po co czekać ;)

+ grubsze wyszczególnienie w napisach końcowych
80 zł miesięcznie
To już jest… pi razy oko ;)… cały bak w moto! Wielkie dzięki za możliwość nabicia kolejnych kilometrów do portfolio! ;)

Otrzymujesz wszystko, co w niższych progach plus:

+ zdecydowanie grubszy gift (opcja "wlepy na bogato+", czyli moje + inne losowe vlepki

+ jakieś drobiazgi) jeśli zostaniesz wylosowany w danym miesiącu na live

+ do tego z miejsca dostajesz wszystkie moje wlepki, bo po co czekać ;)

+ jeszcze grubsze wyszczególnienie w napisach końcowych
100 zł miesięcznie
Okrągła suma! Paliwa tyle, że się przelewa! Jednak spokojnie, mam kanister ;) Także ponownie ogromne dzięki za wsparcie!

Otrzymujesz wszystko, co w niższych progach plus:

+ zdecydowanie grubszy gift (opcja "wlepy na bogato+" + dowolna koszulka ze sklepu) jeśli zostaniesz wylosowany w danym miesiącu na live

+ do tego z miejsca dostajesz wszystkie moje wlepki, bo po co czekać ;)

+ zdecydowanie grubsze wyszczególnienie w napisach końcowych

+ jeśli jesteś Patronem tego progu i prowadzisz własny kanał na YT to rzucam na niego kontrolnie okiem i przeprowadzamy audyt ;)
299 zł miesięcznie
Wybierz 299 zł
5 dostępnych miejsc
Magiczna granica niewymagająca hashtagu #pdk ;) Przy tej prędkości licznik odmawia posługi, wicher zrzuca z siodła, a zdrowy rozsądek nie ogarnia tego, co się dzieje!

Jeśli napędziłeś się do tego miejsca to SZACUN! I OGROMNE DZIĘKI!!

Otrzymujesz wszystko, co w niższych progach plus:

+ zdecydowanie grubszy gift (opcja "wlepy na bogato+" + dowolny ciuch ze sklepu) jeśli zostaniesz wylosowany w danym miesiącu na live

+ do tego z miejsca dostajesz wszystkie moje wlepki, bo po co czekać ;)

+ zdecydowanie grubsze wyszczególnienie w napisach końcowych lub innej formie (w granicy rozsądku) ;)
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
5 dostępnych miejsc
Ostatnio dostaliśmy nowy banknot. Nie miałem go jeszcze w rękach, ale może to właśnie dzięki Tobie będzie mi dane go zdobyć!

Jeśli decydujesz się na ten próg, to nie mam pytań, za to wsadzam tyłek na moto i lecę zbić z Tobą piątkę w realnym świecie! Jesteś mega i dlatego zrobimy razem odcinek, pogadamy na temat wybrany przez Ciebie, polatamy, a relacja z tego ląduje na kanale.

Oczywiście wszystko poniższe również otrzymujesz, z tą różnicą, że z dostawą do rąk własnych… no chyba, że jest to poza granicami PL, wówczas może być problem. Nie mniej jednak znajdziemy wspólnie rozwiązanie dla odpowiedniego uhonorowania takiego wsparcia z Twojej strony.

Jeszcze raz OGROMNE DZIĘKI!!
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
3 dostępne miejsca
Gratuluję, zostajesz Mecenatem kanału! Ktoś taki, poza moją ogromną wdzięcznością za wsparcie, otrzymuje wszystko co w niższych progach plus:

+ dowolna forma wyszczególnienia w odcinku

+ wyszczególnienie w napisach końcowych grafiką/logotypem/marką


Dodatkowo jako Mecenat możesz oczekiwać czegoś więcej, wszystko jest do dogadania, oczywiście w granicach rozsądku ;) Zanim zdecydujesz się na takie wsparcie - daj znać. Ustalimy wszystko wcześniej na drodze wspólnego porozumienia.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora CODA w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

"Moto, moto i jeszcze raz moto" to myśl przewodnia motocyklowego kanału CODA MotoVideo, który prowadzę na YouTube. Za jego pomocą staram się zarazić widzów zajawką na motocykle i ukazać, że motocykle to tak naprawdę świetna sprawa i super przygoda. Znajdziecie tu testy motocykli, vlogi, poradniki oraz relacje z imprez motoryzacyjnych.

Hej!
 
Skoro tu jesteś to pewnie zastanawiasz się, dlaczego postanowiłem założyć Patronite. Wszystko sprowadza się do tego, że najzwyczajniej w świecie cierpię na chroniczny brak czasu oraz środków na to, aby prowadzić ten kanał w sposób, w jaki chciałbym to robić. Dzięki tej platformie mam szansę zająć się na poważnie prowadzeniem moich kanałów na YouTube. Wszystko dokładnie opowiedziałem w tym filmie, do którego odsyłam zainteresowanych po więcej szczegółów:

 

 

Na co dzień, poza pracą i przyziemnymi sprawami, które zajmują każdego z nas, zajmuję się prowadzeniem kanału motocyklowego, oraz kanału, na którym obecnie znajduje się głównie gameplay oraz livestream a także vlogi nagrane w trakcie rowerowych przejażdżek. Ten drugi kanał znajdziecie tutaj. Nie jest to jednak szczyt moich ambicji. Chciałbym rozszerzyć zawartość zarówno kanału motocyklowego jak i vlogowego.
 
Kanałów CODA MotoVideo chciałbym przekształcić w kanał motoryzacyjny, czyli poza motocyklami zająć się również czterema kołami. Dodatkowo chciałbym też zamieszczać tam więcej nagrań lotniczych. Kanał CODA ZONE chciałbym poświęcić w zasadzie wszystkiemu, co uznam za ciekawe do pokazania, omówienia, nagarnia.
 
Z motoryzacją jestem związany od lat. Współorganizuję wyścigi na ćwierć mili oraz imprezy typu trackday przy współpracy ze Stowarzyszeniem Warsaw Speed Team oraz ProRace. Można śmiało powiedzieć, że przyczyniam się do rozwoju motoryzacji w naszym kraju. Poprzez mój kanał staram się zaszczepić w ludziach zamiłowanie do 2 kółek, pokazać jaką frajdą jest jazda na motocyklu, oraz dzielę się swoją wiedzą w poradnikach motocyklowych. Wszystkie poradniki znajdziesz na tej playliście, tu kilka przykładów:

 

 

 

 

Ostatnimi czasy wziąłem się ostro za testy maszyn dostępnych na rynku. Celem tych filmów jest przedstawienie rzetelnej opinii na temat danego motocykla. Podchodzę do tego zagadnienia inaczej niż jest to obecnie spotykane, ponieważ nie skupiam się na aspektach technicznych, a na tym jak motocykl sprawdza się na co dzień. Tu pełna lista przeprowadzonych przeze mnie testów, oraz kilka przykładów:

 

 

 

 

W związku z tym, że mam okazję testować różne ubrania motocyklowe, oraz sprzęt dedykowany dla motocyklistów, to prowadzę również kącik moto-szafa, w którym recenzuję i prezentuję zarówno ubrania jak i sprzęt, którego używam:

 

 

 

 

Jednak głównym nurtem kanału zawsze były motovlogi. Motovlog to nic innego jak vlog nagrywany w trakcie jazdy na motocyklu. Tu  poruszam różne tematy związane z motocyklami oraz opowiadam o codziennych sprawach. Pełna lista odcinków tutaj, oraz kilka przykładów:

 

 

 

 

Na kanale można również znaleźć materiały z wyścigów samochodowych oraz z moich wizyt na lotniskach podczas pokazów czy ćwiczeń. Miłośników czterech kółek zapraszam do działu Cars & Racing a pasjonatów lotnictwa zapraszam do działu Flight, gdzie znajdziecie dużo nagrań w takich klimatach:

 

 

 

Na chwilę obecną wszystkie te filmy powstały w wolnym czasie, a kanałem zajmuję się hobbystycznie. Dzięki platformie Patronite i Waszemu wsparciu chciałbym podnieść jakość filmów oraz oddać się w pełni ich prowadzeniu moich kanałów. Zatem jeśli podoba się Tobie to co znajduje się obecnie na kanale i chciałbym wesprzeć mnie w tej pracy, to sprawdź co przygotowałem dla osób, które zdecydują się na zostanie moim patronem :) Możesz również rzucić donate w trakcie livestream, gdzie ostatnimi czasy zbieram na różne cele poprzez ten formularz.

 

Dodatkowo 20 pierwszych patronów, z progu od 10zł w górę, otrzyma ode mnie zestaw wszystkich vlep z autografem :)


Ogromne dzięki wszystkim za wsparcie! :)

Cele Autora

Nowy soft, bo z jakością tylko w górę!
  • 500 zł miesięcznie
  • 330 zł brakuje
34%
Fajnie byłoby się przesiąść na nowy soft i móc korzystać ze wszystkich nowinek, na widok których obecnie tylko wzdycham z rozmarzeniem. W tej kwocie zawierają się licencję softu, oraz niewielka suma, którą odkładając przez jakiś czas będę mógł przeznaczyć na zakup oprogramowania, które nie jest dostępne w opcji z abonamentem.. Dla kanału to podstawa dla dalszego skoku jakości, oraz możliwość realizacji planu pt: poradniki początkującego montera!
Głowa pełna marzeń :)
  • 1 100 zł miesięcznie
  • 930 zł brakuje
15%
Na tym etapie nie zabraknie "światła" w gniazdkach, internetów z powietrza, a spółdzielnia nie zakręci mi kurka z ciepłą wodą. Innymi słowy mam opłacony czynsz i podstawowe media. To oznacza, że mam mniej zmartwień na głowie a im mniej martwię się bytem, tym bardziej kreatywny się staję. Zamiast o rachunkach, rozmyślam nad nowymi odcinkami i możliwościami rozwoju kanałów. To zwyczajnie oznacza też więcej czasu na robienie filmów, a za tym idzie przyrost ilość filmów, które jestem w stanie wrzucić w ciągu miesiąca.
Nadchodzi nowa jakość!
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 2 830 zł brakuje
5%
Na tym etapie zaczyna się gruba inwestycja w kanały! Lepsze kamery, lepszy dźwięk, lepszy sprzęt przyboczny. Wchodzimy z jakością na kolejny szczebel. To niestety wiąże się ze sporą inwestycją, ale na tym pułapie, z miesiąca na miesiąc, jestem w stanie systematycznie podnosić jakość filmów. Na początek upgrade komputera, to da mi możliwość szybszej obróbki materiału. Następnie wymiana kamer, później dźwięku. Stary sprzęt, który nie będzie mi potrzebny, będzie w zasięgu patronów w okazyjnej cenie!

Dodatkowo dzięki temu ruszy kolejny cykl na kanale, poświęcony sprzętowi. Bo zwyczajnie na tym etapie, nie będę się martwić ratą kredytu, więc będę mógł poświęcić zdecydowanie więcej czasu na prowadzenie kanałów.
Cierpliwemu wszystko przychodzi na czas!
  • 4 000 zł miesięcznie
  • 3 830 zł brakuje
4%
WOW! doszliśmy aż tak daleko? Trzeba zatem myśleć o przyszłości i dalszych zmianach w garażu. Prawdopodobnie oznacza to odkładanie na z góry upatrzony motocykl... myślę, że nie muszę mówić, że chodzi o Husqvarnę 701? ;)

Dodatkowo cierpliwie czekając na motocykl marzeń, oddaję się bardziej zagadnieniu poradników motocyklowych!

Choć prawdopodobnie, przynajmniej w początkowym okresie, te dodatkowe środki przeznaczę na sfinansowanie sprzętu potrzebnego do robienia live z jazdy na motocyklu :)
JEDZIEMY Z TYM KOKSEM!
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 4 830 zł brakuje
3%
W tym momencie przesiadam się na YouTube! Mam na rachunki, mam na kredy, lodówka zapełniona, i nawet mogę coś odłożyć na czarną godzinę. Co w zamian dla Was? Moje pełne zaangażowanie w kanały! YouTube staje się moja pracą. Nawet ja nie jestem w stanie przewidzieć co się wówczas wydarzy. To co obecnie dzieje się na moim YouTube jest wynikiem hobbistycznego podejścia do prowadzenia kanału. Wyobraźcie sobie co może się wydąrzyć, gdy będzie to moja pełnoetatowa praca.

Oznacza to Kononowiczowską odwrotność: będzie wszystko! Będzie więcej wszystkiego, na wszystkich prowadzonych przeze mnie kanałach oraz mediach społecznościowych i WWW :) Tu zacznie się dziać magia.

Należy jednak pamiętać, że na tym etapie, z tych środków od Was, muszę opłacić znowu mieszkanie, kredyty, rachunki i przeżyć, bo nie będzie to dodatek do pensji, tylko jedyne źródło utrzymania. Ale wówczas tamte cele będziemy mogli realizować w trakcie streamów, a kto wie, może suma będzie wyższa i nie będzie to stanowić problemu :) Jakby nie było na tym etapie nie zabraknie mi czasu na realizowanie pomysłów i prowadzenie kanałów!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora CODA już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Przemek Grzejszczak (grzea1)
Przemek Grzejszczak (grzea1)
10 zł
Krzysztof Leśniewski
Krzysztof Leśniewski
10 zł
Red Devil
Red Devil
30 zł
Krzysztof Trzaska
Krzysztof Trzaska
10 zł
Łukasz Trzepizur
Łukasz Trzepizur
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.