W Patronite od 28.05.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 285

Liczba Patronów: 283

Zostań Patronem
55 patronów
1 330 miesięcznie

Nadchodzi nowa jakość!

3 000 zł

miesięcznie

44%

osiągnięto

1 670 zł

brakuje

Na tym etapie zaczyna się gruba inwestycja w kanały! Lepsze kamery, lepszy dźwięk, lepszy sprzęt przyboczny. Wchodzimy z jakością na kolejny szczebel. To niestety wiąże się ze sporą inwestycją, ale na tym pułapie, z miesiąca na miesiąc, jestem w stanie systematycznie podnosić jakość filmów. Na początek upgrade komputera, to da mi możliwość szybszej obróbki materiału. Następnie wymiana kamer, później dźwięku. Stary sprzęt, który nie będzie mi potrzebny, będzie w zasięgu patronów w okazyjnej cenie!

Dodatkowo dzięki temu ruszy kolejny cykl na kanale, poświęcony sprzętowi. Bo zwyczajnie na tym etapie, nie będę się martwić ratą kredytu, więc będę mógł poświęcić zdecydowanie więcej czasu na prowadzenie kanałów.

Cierpliwemu wszystko przychodzi na czas!

4 000 zł

miesięcznie

33%

osiągnięto

2 670 zł

brakuje

WOW! doszliśmy aż tak daleko? Trzeba zatem myśleć o przyszłości i dalszych zmianach w garażu. Prawdopodobnie oznacza to odkładanie na z góry upatrzony motocykl... myślę, że nie muszę mówić, że chodzi o Husqvarnę 701? ;)

Dodatkowo cierpliwie czekając na motocykl marzeń, oddaję się bardziej zagadnieniu poradników motocyklowych!

Choć prawdopodobnie, przynajmniej w początkowym okresie, te dodatkowe środki przeznaczę na sfinansowanie sprzętu potrzebnego do robienia live z jazdy na motocyklu :)

JEDZIEMY Z TYM KOKSEM!

5 000 zł

miesięcznie

26%

osiągnięto

3 670 zł

brakuje

W tym momencie przesiadam się na YouTube! Mam na rachunki, mam na kredy, lodówka zapełniona, i nawet mogę coś odłożyć na czarną godzinę. Co w zamian dla Was? Moje pełne zaangażowanie w kanały! YouTube staje się moja pracą. Nawet ja nie jestem w stanie przewidzieć co się wówczas wydarzy. To co obecnie dzieje się na moim YouTube jest wynikiem hobbistycznego podejścia do prowadzenia kanału. Wyobraźcie sobie co może się wydąrzyć, gdy będzie to moja pełnoetatowa praca.

Oznacza to Kononowiczowską odwrotność: będzie wszystko! Będzie więcej wszystkiego, na wszystkich prowadzonych przeze mnie kanałach oraz mediach społecznościowych i WWW :) Tu zacznie się dziać magia.

Należy jednak pamiętać, że na tym etapie, z tych środków od Was, muszę opłacić znowu mieszkanie, kredyty, rachunki i przeżyć, bo nie będzie to dodatek do pensji, tylko jedyne źródło utrzymania. Ale wówczas tamte cele będziemy mogli realizować w trakcie streamów, a kto wie, może suma będzie wyższa i nie będzie to stanowić problemu :) Jakby nie było na tym etapie nie zabraknie mi czasu na realizowanie pomysłów i prowadzenie kanałów!

Nowy soft, bo z jakością tylko w górę!

500 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Fajnie byłoby się przesiąść na nowy soft i móc korzystać ze wszystkich nowinek, na widok których obecnie tylko wzdycham z rozmarzeniem. W tej kwocie zawierają się licencję softu, oraz niewielka suma, którą odkładając przez jakiś czas będę mógł przeznaczyć na zakup oprogramowania, które nie jest dostępne w opcji z abonamentem.. Dla kanału to podstawa dla dalszego skoku jakości, oraz możliwość realizacji planu pt: poradniki początkującego montera!

Głowa pełna marzeń :)

1 100 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Na tym etapie nie zabraknie "światła" w gniazdkach, internetów z powietrza, a spółdzielnia nie zakręci mi kurka z ciepłą wodą. Innymi słowy mam opłacony czynsz i podstawowe media. To oznacza, że mam mniej zmartwień na głowie a im mniej martwię się bytem, tym bardziej kreatywny się staję. Zamiast o rachunkach, rozmyślam nad nowymi odcinkami i możliwościami rozwoju kanałów. To zwyczajnie oznacza też więcej czasu na robienie filmów, a za tym idzie przyrost ilość filmów, które jestem w stanie wrzucić w ciągu miesiąca.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Bercik_Os
Bercik_Os
30 zł miesięcznie
Radzio2214
Radzio2214
30 zł miesięcznie
Michał S
Michał S
10 zł miesięcznie
Sokółka
Sokółka
50 zł miesięcznie
piotrek 22099
piotrek 22099
10 zł miesięcznie
Kuba Szostak
Kuba Szostak
10 zł miesięcznie