Grzegorz Krzeminski

W Patronite od 09.05.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1002

Liczba Patronów: 1345

Zostań Patronem
Kup na prezent
9 patronów
440 miesięcznie
6 922 łącznie
Centrum Bezpieczeństwa. Miejsce Bezpieczników (specjalistów, audytorów, managerów bezpieczeństwa). Miejsce wyjątkowe, unikalne, niepowtarzalne. Dlaczego Patronite, a nie stowarzyszenie? Łatwiej, szybciej. A cele i tak zrealizujemy!

O Autorze

Centrum Bezpieczeństwa

Centrum Bezpieczeństwa to think-tank związany z bezpieczeństwem. Nie określamy jakim. Czy publicznym, prywatnym, informacji, fizycznym czy jakimkolwiek innym. Takie ograniczenie wykluczyłoby ideę naszej działalności – otwarcia, holizmu, szukania synergii, wykorzystania dokonań, wiedzy i doświadczenia oraz implementacji i importu ich między branżami, sektorami, modelami.

Think-Tank to według Wikipedii oznaczenie grupy osób lub instytucji mających podobne cele, ale niekoniecznie podsiadających status organizacji pozarządowej. Grono ekspertów udzielających porad (pomysłów) dotyczących rozwiązywania problemów społecznych, związanych z polityką, gospodarką, ekonomią, wojskiem, technologią i kulturą.

Nie świadczymy KOMERCYJNYCH usług szkoleniowych, edukacyjnych, konsultingowych dla firm i instytucji. Naszym celem jest rozwój Polskiej Szkoły Bezpieczników i dlatego Centrum Bezpieczeństwa to miejsce wiedzy, wymiany informacji, giełdy pracy i wielu, wielu innych działań.

Co robimy:

 • Budujemy środowisko. Każdy może być członkiem Centrum Bezpieczeństwa. Jesteśmy zorganizowani w zespoły merytoryczne, procesowe i zawodowe.
 • Prowadzimy badania, prace rozwojowe, poszukujemy nowych rozwiązań i je wdrażamy.
 • Dzielimy się wiedzą, wzmacniając holistyczne podejście do bezpieczeństwa i synergię w działaniu.
 • Wspieramy naszych członków w ich codziennych działaniach
 • Prowadzimy giełdę pracy, miejsce w którym znajdziecie partnerów do realizacji zadań lub dodatkowych zleceń.

Jak działamy:

 • Jesteśmy profesjonalnie zarządzanym zespołem pracującym w strukturze macierzowej
 • Działamy w zespołach branżowych, procesowych oraz w specjalizacjach
 • Każdy zespół ma swojego lidera, który jest wybierany przez członków
 • Zespoły pracują w oparciu o plany pracy

Chcesz dołączyć?

Wybierz pakiet, który wiąże się z Twoimi możliwościami.

UWAGA: pakiet 123 za moment będzie nieaktywny!!!

Wybierz formę płatności (zalecamy iMoje, najtaniej i najlepiej). A my najpóźniej w 3 dni robocze (to naprawdę najpóźniej) skontaktujemy się z Tobą i powiemy co dalej (czyli jak uzyskać dostęp do naszych zasobów). 

We wszystkim wspiera nas Always More.

Zainteresowany? Napisz po więcej na szkolenia@essa.pro lub gk@projektbezpieczenstwo.pl


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 18 zł
Tomasz Fibingier
Tomasz Fibingier
Próg: 18 zł
Radosław Konopka
Radosław Konopka
Próg: 50 zł
Arkadiusz Reiter
Arkadiusz Reiter
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 18 zł