Avatar użytkownika

CHełek

12
patronów
105 
miesięcznie
680 
łącznie
12
patronów
105 zł 680 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Kartofelek.

Tutaj razem stawiamy silny grunt by wyrosło coś na prawdę wielkiego. Dlatego
Po rzuceniu piątaka masz w 1 kolejności informacje tego co będzie wrzucane na kanał lub kiedy będzie Live.
10 zł miesięcznie
Doświadczony Rolnik.

Nadzorujemy Pole. Zostaniesz dodany do listy wspierających na kanale YouTube jak i będziesz w Galerii Sław na Twitchu by wszyscy mogli wiedzieć kogo wspierasz. Oczywiście wszystko co jest za piątaka jest również dostępne.
20 zł miesięcznie
Wybierz 20 zł
99 dostępnych miejsc
Gospodarz Pola.

Za dwie dychy będziesz miał wczesny dostęp do materiałów na kanale zanim jeszcze poleci on w świat. I Jak 1 będziesz wiedział co w najbliższym czasie będzie wrzucane na kanał. Oczywiście wszystko co jest za piątaka i dalej, jest również dostępne.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
10 dostępnych miejsc
Myśliwy.

Tutaj zamiatasz praktycznie wszystko.
Masz przede wszystkim pierwszeństwo do decydowania w co będziemy grali lub co chciałbyś(aś) by było nagrane w najbliższym czasie z tego co mamy. Lub może coś całkiem nowego ? Oczywiście wszystko co jest za piątaka jest również dostępne.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
5 dostępnych miejsc
Burmistrz.

Masz TO !! Jesteś nie do przejścia ani nie do zastąpienia. Twój Pomysł Twój Film albo dla Ciebie Live, wspólne granie lub gadanie albo wspólny materiał na YouTube z tego co mamy albo nowego. Dostaniesz ode mnie coś specjalnego na tyle o ile wygrzebie to z ziemi. Oczywiście wszystko co jest za piątaka jest również dostępne.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora CHełek w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Z Tej strony CHełek, Świeży Montażysta, próbuję swoich sił w tworzenie czegoś z niczego . Gram Tworzę i dobrze się Tym bawię a chciałbym zając się tym już na poważnie... Bezpośredni, Szczery, Spontaniczny. Stary Mundurowy. Cześć, Czołem Piona!

 

Dopiero zaczynam swoją przygodę z Patronite.pl. Nie znam całego tego system, ale jak z montażem, dopiero się uczę. Poznaję wirtualny świat i chciałbym podzielić i dzielić się z Wami tym, czego się ciągle uczę i co sprawia mi Mega Frajdę. Zacznę od Najważniejsze rzeczy.

Bardzo Wam Dziękuję za Wsparcie Wszystkim i każdemu z osobna, zdaje sobie sprawę że ta wiadomość nie nie znaczy ale, Dzięki Wam rozpoczynam spełniać marzenia. Na początek może przedstawię Wam mały urywek mojego AMATORSKIEGO SERIALU tutaj jest szybkie Intro//Zwiastun tego co jest dalej. Jest to 1 Sezon dlatego Proszę o wyrozumiałość bo co odcinek można zauważyć niedociągnięcia ale Tutaj Zamieszczę ostatni który jest na kanale i Aktualnie (kolejny jest w Produkcji).

 

1.Serial : Główna Pasja


"FILM LOBA THE SNIPER" \\(W Drodze Do Opuszczonego Szpitala) 📃Subtitles #6

 

 

 
 
 
 
 
 

 

Serial to taki Mix Fallout MetalGearSolid i Swojski Humor, Fabuła Jest opisana w każdym materiale co i dlaczego się dzieje, nic nie jest z przypadku. To jest Główny temat, lecz przez zdrowie z moją Chwilowo został wstrzymany dlatego do dnia dzisiejszego dnia nie ma kolejnego odcinka 04.04.2023. Ale Jest Start.

 

 

2.Zagrajmy-Pogadajmy w Crap


 

Tworzę Recenzje Materiały JAKO SATYRA skierowana do TWÓRCÓW Nie ma na celu celowego Obrażania .W Materiale mogą wystąpić słowa powszechnie za Wulgarne

Przedstawiam Parę materiałów które przypadły paru osobą do gusty ale i Krytyką jak i Hejtom, nic na to nie poradzę jak nie rozumieją tego co się dzieje a o to mam dla Was parę przykładów

 

 

 

 

Lecą dalej  tym tropem chodź to jest totalnie poboczne mam Dla Was dodatkowe materiały w zależności jak Wam się chcę lub dajecie propozycje na taki materiał tworze kompilacje różnych materiałów z GIER I LIVE'ów DO tego tematu jeszcze dojdziemy w dalszej wypowiedzi. Tutaj Dalej Totalnie przypadkowy materiał z tym związany.

 

 

 

3.STRUMYKI i LIVE na TWITCH


Ostatnio zauważyłem że podoba się Wam jak prowadzimy Live na owych platformach w formie wszelakich gierek lub typowego pitolenia bez sensu lub Z byśmy się mogli poznać Wy mnie Ja Was i z kim mamy do czynienia xD A poważnie, z racji tego prowadzę  głównie Live na Twitchu

https://www.twitch.tv/chelek___

Więc do rzeczy. Daję tutaj jakiś przykładowy Live , prawdopodobnie nikt go nie zobaczy aktualnie bo nie ma TO JAK NA ŻYWO prawdą ?

https://youtube.com/live/ySNWyuWY8mQ

 

4.GRUPA FACEBOOK


Tutaj Powstaje Grupa na Fb, Jest parę osób tam umieszczam bezpośrednio materiały które dodaje zaraz po opublikowaniu na YouTube, lecz nie jestem na szczycie jestem małym YouTuberem dlatego wczesny dostęp do materiałów nie uwzględniam. W zależności jak to wszystko się rozwinie wtedy będziemy zmieniać.

 

5.REGULARNOŚĆ - AKTYWNOŚĆ - LIVE


Temat staram się bardzo dokładnie docisnąć więc. jeżeli chodzi o kwestie YouTuba to jest  zależność od sytuacji w życiu aktualnie jest średnio 1 materiał na tydzień, by mieć wgląd na to. Musielibyście zobaczyć co i jak dokładnie jest tworzono. Wpis jest w skrócie powyżej jeżeli pominęliście informacje. Nie jest to dużo zdaje sobie tego sprawy, dlatego nadrabiamy na LIVE TWITCHU Dalsze informacje jeżeli chodzi o materiału lub inne są na DISCORD gdzie wypisuję wszelakie informacje związane z materiałami Live czy typowymi Pitoleniem.

Cała produkcja materiałów zajmuje mi dość sporo czasu ze względu tego że jestem 

OJCEM 3 Dzieci dlatego nie zawszę mogę wykorzystać czasu na maxa na tyle ile mogę. Dlatego wsparcie i wyrozumiałość wasza jest na wagę złota.

 

6.PODSUMOWANIE


Moi Drodzy, na początek to wystarczy bo zdaję sobie sprawy ze to nie jest jeszcze mój szczyt marzeń ale mały krok ku temu. W zależności jak to wszystko będzie się toczy w jaki kontakt wejdziemy razem i co stworzymy to zależy od nas Wszystkich główne ode mnie. Postaram się i Staram się każdego dnia byście byli zadowoleni z tego co dla Was i siebie tworzę. Jeżeli macie jakieś pytanie jestem otwarty na wszelakie sugestie co do filmów i prowadzenia kanału.

Mega Serdecznie Was Pozdrawiam i Dziękuję za każde Wsparcie to daje mi wiarę w lepsze jutro.

 

Cele Autora

Startuje po Marzenia
  • 300 zł miesięcznie
  • 195 zł brakuje
35%
Jestem Początkującym i pragnącym rozwijać swoją dawno - Zapomnianą pasje.

W projektowaniu Filmów na YouTube, do tego potrzebuję Waszego Wsparcia i pomocy by dobrze rozwijać kanał.

Każde wsparcie jest na wagę złota ale ustawić nie mogę 1 Grosza. Więc Pragnę Uzbierać 300 zł do końca roku może dłużej.

Dlatego jeżeli ktoś będzie wesprzeć mnie w tym przedsięwzięciu będę do zgodnie wdzięczny każdą Pomocą.

Z mojej strony mogę na Początek Obiecać ,że dołożę Wszelakich Starań by jak najbardziej Udało mi się Spełnić w pewnym sensie wasze oczekiwania względem tego co oglądacie u mnie.

Jeszcze raz Dziękuję i Pozdrawiam

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora CHełek już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Jan Szwab
Jan Szwab
10 zł
Paweł Szpaner
Paweł Szpaner
10 zł
Kacper Skofronski
Kacper Skofronski
5 zł
Marzanna Skowronska
Marzanna Skowronska
5 zł
Elwira Emonika
Elwira Emonika
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.