W Patronite od 29.11.2016

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1385

liczba Patronów: 1304

1 patron
10 zł miesięcznie
1 305 zł łącznie

Cotygodniowe teksty publicystyczne

100 zł

miesięcznie

10%

osiągnięto

90 zł

brakuje

Wiem doskonale, że uwielbiacie czytać publicystykę o Chelsea - czasami jednak brakuje na to czasu, zwłaszcza kiedy trzeba wybierać między czymś, co da zarobek, a napisaniem dla was tekstu - chciałbym zaoferować wam deal. Jeżeli będziemy utrzymywać poziom 100 złotych co miesiąc, to co miesiąc będziecie mieli do przeczytania cztery długaśne teksty.

Aktywności video!

200 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

190 zł

brakuje

Jeżeli uda się podbić ten cel, to ruszymy z aktywnościami video. Wówczas będziecie mogli śledzić informacje dotyczące klubu nie tylko w formie czytanej, ale także oglądanej lub słuchanej. Będziemy tworzyć dla was vlogi czy podsumowania.

Strona na siebie zarabia!

500 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

490 zł

brakuje

Jeżeli uda nam się uzbierać taką kwotę w skali miesiąca, to będzie oznaczało, że udało wam się zebrać kwotę potrzebną do opłacenia serwera, domeny czy redakcji. Dzięki wam kwota zarobiona poprzez inne sposoby będzie mogła zostać zainwestowana w rozwój portalu czy infrastruktury lub po prostu na poszerzenie działalności.

Dodatkowo taka kwota sprawi, że będziemy mogli tworzyć konkursy dla was, gdzie do wygrania będą droższe nagrody, takie jak koszulki meczowe dla przykładu.