Strefa Patrona:

Nowy Dwór Mazowiecki
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
1

patron

10 zł

miesięcznie

895 zł

łącznie

Jesteśmy społecznością, która rozwija się w zawrotnym tempie. Zaczynaliśmy jako malutki fanpage, a teraz mamy także grupę oraz portal. Zrzeszamy fantastycznych ludzi, wspaniałych fanów, którzy zrobią bardzo dużo dla swojego klubu. Lubimy dyskutować, kłócić się oraz polemizować, jednak ostatecznie stoimy za tym samym klubem - Chelsea FC.

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 10%
cel: 100 zł miesięcznie
brakuje 90 zł
Kubek do wygrania!
Każdy nasz patron weźmie udział w konkursie, w którym do zdobycia będzie kubek z logiem naszego portalu - niebieskim lwem. Konkurs będzie odbywał się w każdym miesiącu, w którym przekroczymy próg.
0%
100%
osiągnięto 4%
cel: 250 zł miesięcznie
brakuje 240 zł
Koszulka do wygrania!
Każdy nasz patron weźmie udział w konkursie, w którym do zdobycia będzie koszulka z logiem naszego portalu - niebieskim lwem. Konkurs będzie odbywał się w każdym miesiącu, w którym przekroczymy próg.
0%
100%
osiągnięto 2%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 490 zł
Paczka pełna prezentów!
Każdy nasz patron weźmie udział w konkursie, w którym do zdobycia będzie paczka z fantami dotyczącymi Chelsea. Będą to produkty zakupione w oficjalnym sklepie The Blues. Konkurs będzie odbywał się w każdym miesiącu, w którym przekroczymy próg.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 1990 zł
Otwieramy sklep!
Wow! Ten próg wydaje się nieosiągalny, jednakże wielokrotnie udowadnialiście już, że dla was coś takiego nie istnieje! Dlatego obiecujemy wam - jeżeli uda nam się zrealizować ten próg zostanie założona działalność gospodarcza, a zaraz po tym otworzymy sklep dla fanów The Blues.

Będziemy chcieli dla was produkować i być może sprowadzać rzeczy nieosiągalne w innych miejscach. Co więcej - patroni będą otrzymywać pokaźne kupony rabatowe, byście mogli czuć się współwłaścicielami tego wszystkiego.

O Autorze

 

CZEŚĆ!

Jesteśmy społecznością zrzeszającą fanów Chelsea z całej Polski. Kochamy ten klub i lubimy o nim rozmawiać, piszemy więc na grupie dyskusyjnej oraz forum. Często mamy inne zdanie, lecz ostatecznie kochamy ze sobą rozmawiać o naszym wspaniałym klubie i zawodników, którzy czasami nas irytują, jednak najcześciej sprawiają, że nasz dzień staje się lepszy. 


 

Fani lubią wiedzieć co dzieje się w klubie, stąd pomysł założenia portalu, gdzie pojawiają się wszelkie informacje dotyczące Chelsea FC. Znajdziecie tam masę wywiadów, ciekawostek, najnowszych informacji. Nie boimy się także pisać o własnych odczuciach w formie felietonów czy artykułów, jesteśmy przecież pozytywnie zakręceni na punkcie tego klubu, więc staramy się nim przesiąkać. Myślę że redaktorzy naszej strony mówią o The Blues nawet przez sen, tacy jesteśmy zakręceni. 
Nasi graficy uwielbiają tworzyć rzeczy dotyczące klubu - co miesiąc powstają fantastyczne kalendarze na pulpit dla każdego fana Chelsea. To od fanów zależy kto na takim kalendarzu się pojawi - wszak jesteśmy społecznością, musimy się wzajemnie słuchać i dochodzić do konsensunsu. Naszym mottem jest hasło - OD FANÓW DLA FANÓW. Chcemy aby każdy sympatyk The Blues widział na kilometr pasję, która z nas bije. Nie chcemy tworzyć wszystkiego dla pieniędzy czy dla sławy, chcemy by fani Chelsea otrzymali wreszcie portal, który będzie dorównywał stronom poświęconym innym wielkim klubom. Niestety, obecnie kibice klubu z Londynu byli skazani na półprodukty, my staramy się to zmienić i krok po kroku realizujemy swoje cele. Chcemy stworzyć coś wielkiego, piękną społeczność, która będzie się ze sobą spotykać na meczach, w pubach, ale także wirtualnie - za pośrednictwem naszego portalu, fanpage czy grupy dyskusyjnej. Jest nas coraz więcej, jednak do dalszego rozwoju potrzebne są coraz większe nakłady gotówki, której my po prostu nie mamy. 

Prosimy więc teraz was, fanów, dołóżcie swoją cegiełkę do rozwoju społeczności pod szyldem Chelsea 24 News. Stwórzmy coś wielkiego. Razem. 

Zostań Patronem

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Nawet symboliczne pięć złotych może być częścią czegoś wielkiego! Gdybyś zdecydował się wspomóc nas tą kwotą zyskałbyś ogromną wdzięczność całej społeczności. Dodatkowo zostałbyś wpisany na listę darczyńców, którzy co dwa miesiące będą brali udział w losowaniu z nagrodami. To pięć złotych jest swoistym losem, dzięki któremu możesz wygrać coś na loterii.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 1
Być może dziesięć złotych nie jest dla Ciebie dużą kwotą, jednak dla działalności naszej społeczności to ogromny dar. Chcemy aby każdy wiedział, że mamy tak wspaniałych czytelników, dlatego każdy wspierający nas tą kwotą zostanie wyróżniony na stronie w zakładce 'Patroni'.
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
Wow! Zamierzasz wspomóc nas większą kwotą? W takim razie mamy dla Ciebie większą nagrodę. Dostaniesz dostęp do zamkniętego działu VIP na naszym forum, będziesz miał także wyróżniony kolor na forum. Co więcej - gdy będziesz chciał się zareklamować na naszej grupie, to każda wpłata tej sumy pozwoli Ci na jedną reklamę, niezależnie od tego co zamierzasz zareklamować (za wyjątkiem stron dotyczących piractwa, pornografii oraz Chelsea).
Zostań patronem
80 zł / miesiąc
patroni: 0
To już nie przelewki! Dlatego mamy dla Ciebie specjalny prezent - limitowany kubek z logiem naszej strony (niebieski lew). Będziesz mógł pić ulubiony napój ze świadomością, że wsparłeś fanów Chelsea, którzy codziennie poświęcają godziny na to, byś miał co przeczytać wieczorem przy kubku gorącej herbaty. Kubek zwłaszcza zimą będzie przydatny, kiedy za oknem będzie mróz, a Ty będziesz mógł czytać informacje dotyczące klubu popijając napój.
Zostań patronem
150 zł / miesiąc
patroni: 0
Jesteś patronem o złotym sercu. Musimy Cię za to wynagrodzić - dostaniesz wszystko co w poprzednich progach, dodatkowo otrzymasz od nas unikalną koszulkę z logiem naszej strony.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Galeria mediów

Wyszukiwarka

Wybierz