Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

985 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Jesteśmy społecznością, która rozwija się w zawrotnym tempie. Zaczynaliśmy jako malutki fanpage, a teraz mamy także grupę oraz portal. Zrzeszamy fantastycznych ludzi, wspaniałych fanów, którzy zrobią bardzo dużo dla swojego klubu. Lubimy dyskutować, kłócić się oraz polemizować, jednak ostatecznie stoimy za tym samym klubem - Chelsea FC.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 90 zł miesięcznie
brakuje 90 zł
Opłacenie bota rozsyłającego newsy
Bot, który automatycznie wysyła każdego newsa poprzez messengera jest darmowy tylko do pewnego stopnia - do stu pierwszych subskrybentów, my przekroczyliśmy tę liczbę, dlatego teraz, aby bot działał potrzebujemy 25 dolarów miesięcznie. Wystarczy, aby kilkanaście osób, które korzystają z bota wpłaciły symboliczne 5 złotych, aby stać nas było na opłacenie go.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 250 zł miesięcznie
brakuje 250 zł
Koszulka do wygrania!
Każdy nasz patron weźmie udział w konkursie, w którym do zdobycia będzie koszulka z logiem naszego portalu - niebieskim lwem. Konkurs będzie odbywał się w każdym miesiącu, w którym przekroczymy próg.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 500 zł
Paczka pełna prezentów!
Każdy nasz patron weźmie udział w konkursie, w którym do zdobycia będzie paczka z fantami dotyczącymi Chelsea. Będą to produkty zakupione w oficjalnym sklepie The Blues. Konkurs będzie odbywał się w każdym miesiącu, w którym przekroczymy próg.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 2000 zł
Otwieramy sklep!
Wow! Ten próg wydaje się nieosiągalny, jednakże wielokrotnie udowadnialiście już, że dla was coś takiego nie istnieje! Dlatego obiecujemy wam - jeżeli uda nam się zrealizować ten próg zostanie założona działalność gospodarcza, a zaraz po tym otworzymy sklep dla fanów The Blues.

Będziemy chcieli dla was produkować i być może sprowadzać rzeczy nieosiągalne w innych miejscach. Co więcej - patroni będą otrzymywać pokaźne kupony rabatowe, byście mogli czuć się współwłaścicielami tego wszystkiego.

O Autorze

 

CZEŚĆ!

Jesteśmy społecznością zrzeszającą fanów Chelsea z całej Polski. Kochamy ten klub i lubimy o nim rozmawiać, piszemy więc na grupie dyskusyjnej oraz forum. Często mamy inne zdanie, lecz ostatecznie kochamy ze sobą rozmawiać o naszym wspaniałym klubie i zawodników, którzy czasami nas irytują, jednak najcześciej sprawiają, że nasz dzień staje się lepszy. 


 

Fani lubią wiedzieć co dzieje się w klubie, stąd pomysł założenia portalu, gdzie pojawiają się wszelkie informacje dotyczące Chelsea FC. Znajdziecie tam masę wywiadów, ciekawostek, najnowszych informacji. Nie boimy się także pisać o własnych odczuciach w formie felietonów czy artykułów, jesteśmy przecież pozytywnie zakręceni na punkcie tego klubu, więc staramy się nim przesiąkać. Myślę że redaktorzy naszej strony mówią o The Blues nawet przez sen, tacy jesteśmy zakręceni. 
Nasi graficy uwielbiają tworzyć rzeczy dotyczące klubu - co miesiąc powstają fantastyczne kalendarze na pulpit dla każdego fana Chelsea. To od fanów zależy kto na takim kalendarzu się pojawi - wszak jesteśmy społecznością, musimy się wzajemnie słuchać i dochodzić do konsensunsu. Naszym mottem jest hasło - OD FANÓW DLA FANÓW. Chcemy aby każdy sympatyk The Blues widział na kilometr pasję, która z nas bije. Nie chcemy tworzyć wszystkiego dla pieniędzy czy dla sławy, chcemy by fani Chelsea otrzymali wreszcie portal, który będzie dorównywał stronom poświęconym innym wielkim klubom. Niestety, obecnie kibice klubu z Londynu byli skazani na półprodukty, my staramy się to zmienić i krok po kroku realizujemy swoje cele. Chcemy stworzyć coś wielkiego, piękną społeczność, która będzie się ze sobą spotykać na meczach, w pubach, ale także wirtualnie - za pośrednictwem naszego portalu, fanpage czy grupy dyskusyjnej. Jest nas coraz więcej, jednak do dalszego rozwoju potrzebne są coraz większe nakłady gotówki, której my po prostu nie mamy. 

Prosimy więc teraz was, fanów, dołóżcie swoją cegiełkę do rozwoju społeczności pod szyldem Chelsea 24 News. Stwórzmy coś wielkiego. Razem. 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook