Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

985 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Jesteśmy społecznością, która rozwija się w zawrotnym tempie. Zaczynaliśmy jako malutki fanpage, a teraz mamy także grupę oraz portal. Zrzeszamy fantastycznych ludzi, wspaniałych fanów, którzy zrobią bardzo dużo dla swojego klubu. Lubimy dyskutować, kłócić się oraz polemizować, jednak ostatecznie stoimy za tym samym klubem - Chelsea FC.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 90 zł miesięcznie
brakuje 90 zł
Opłacenie bota rozsyłającego newsy
Bot, który automatycznie wysyła każdego newsa poprzez messengera jest darmowy tylko do pewnego stopnia - do stu pierwszych subskrybentów, my przekroczyliśmy tę liczbę, dlatego teraz, aby bot działał potrzebujemy 25 dolarów miesięcznie. Wystarczy, aby kilkanaście osób, które korzystają z bota wpłaciły symboliczne 5 złotych, aby stać nas było na opłacenie go.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 250 zł miesięcznie
brakuje 250 zł
Koszulka do wygrania!
Każdy nasz patron weźmie udział w konkursie, w którym do zdobycia będzie koszulka z logiem naszego portalu - niebieskim lwem. Konkurs będzie odbywał się w każdym miesiącu, w którym przekroczymy próg.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 500 zł
Paczka pełna prezentów!
Każdy nasz patron weźmie udział w konkursie, w którym do zdobycia będzie paczka z fantami dotyczącymi Chelsea. Będą to produkty zakupione w oficjalnym sklepie The Blues. Konkurs będzie odbywał się w każdym miesiącu, w którym przekroczymy próg.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 2000 zł
Otwieramy sklep!
Wow! Ten próg wydaje się nieosiągalny, jednakże wielokrotnie udowadnialiście już, że dla was coś takiego nie istnieje! Dlatego obiecujemy wam - jeżeli uda nam się zrealizować ten próg zostanie założona działalność gospodarcza, a zaraz po tym otworzymy sklep dla fanów The Blues.

Będziemy chcieli dla was produkować i być może sprowadzać rzeczy nieosiągalne w innych miejscach. Co więcej - patroni będą otrzymywać pokaźne kupony rabatowe, byście mogli czuć się współwłaścicielami tego wszystkiego.

O Autorze

 

CZEŚĆ!

Jesteśmy społecznością zrzeszającą fanów Chelsea z całej Polski. Kochamy ten klub i lubimy o nim rozmawiać, piszemy więc na grupie dyskusyjnej oraz forum. Często mamy inne zdanie, lecz ostatecznie kochamy ze sobą rozmawiać o naszym wspaniałym klubie i zawodników, którzy czasami nas irytują, jednak najcześciej sprawiają, że nasz dzień staje się lepszy. 


 

Fani lubią wiedzieć co dzieje się w klubie, stąd pomysł założenia portalu, gdzie pojawiają się wszelkie informacje dotyczące Chelsea FC. Znajdziecie tam masę wywiadów, ciekawostek, najnowszych informacji. Nie boimy się także pisać o własnych odczuciach w formie felietonów czy artykułów, jesteśmy przecież pozytywnie zakręceni na punkcie tego klubu, więc staramy się nim przesiąkać. Myślę że redaktorzy naszej strony mówią o The Blues nawet przez sen, tacy jesteśmy zakręceni. 
Nasi graficy uwielbiają tworzyć rzeczy dotyczące klubu - co miesiąc powstają fantastyczne kalendarze na pulpit dla każdego fana Chelsea. To od fanów zależy kto na takim kalendarzu się pojawi - wszak jesteśmy społecznością, musimy się wzajemnie słuchać i dochodzić do konsensunsu. Naszym mottem jest hasło - OD FANÓW DLA FANÓW. Chcemy aby każdy sympatyk The Blues widział na kilometr pasję, która z nas bije. Nie chcemy tworzyć wszystkiego dla pieniędzy czy dla sławy, chcemy by fani Chelsea otrzymali wreszcie portal, który będzie dorównywał stronom poświęconym innym wielkim klubom. Niestety, obecnie kibice klubu z Londynu byli skazani na półprodukty, my staramy się to zmienić i krok po kroku realizujemy swoje cele. Chcemy stworzyć coś wielkiego, piękną społeczność, która będzie się ze sobą spotykać na meczach, w pubach, ale także wirtualnie - za pośrednictwem naszego portalu, fanpage czy grupy dyskusyjnej. Jest nas coraz więcej, jednak do dalszego rozwoju potrzebne są coraz większe nakłady gotówki, której my po prostu nie mamy. 

Prosimy więc teraz was, fanów, dołóżcie swoją cegiełkę do rozwoju społeczności pod szyldem Chelsea 24 News. Stwórzmy coś wielkiego. Razem. 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Polecani Autorzy

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Zapoznaj się z poniższą treścią i potwierdź

OK

Cześć,
chcielibyśmy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z przepisami dot. ochrony danych osobowych, które wchodzą w życie, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu ze stron Patronite.pl.
Staraliśmy się napisać jak najbardziej zrozumiale, jednak jeżeli coś jest niejasne to pisz śmiało na rodo@patronite.pl, nasz specjalista w zakresie ochrony danych osobowych postara się odpowiedzieć na Twoje pytania.

Zatem prosimy zapoznaj się z poniższymi informacjami, w tekście jest kilka elementów, w których będziesz mógł zablokować przekazywanie danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany w serwisie Patronite.pl. Klikając przycisk „OK” zgadzasz się na postanowienia zawarte poniżej.

OK

RODO
25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwane także jako „RODO”. Według postanowień “RODO” dane osobowe to informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. Nie zawsze oznacza to tylko adres czy takie dane jak imię i nazwisko. W sieci można Cię zidentyfikować poprzez np. adres e-mail, adres IP lub szereg śladów, które można jednoznacznie powiązać z Tobą. Rozporządzenie wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które mają wpływ na korzystanie z usług naszego portalu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych w serwisie Patronite.pl.
Zatem niniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Kto przetwarza Twoje dane ? Administrator danych osobowych
My, Crowd8 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Pl. Konstytucji 6/90C, jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych. W sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw możesz się skontaktować z nami e-mail: rodo@patronite.pl; lub pisemnie na adres naszej siedziby.

Jakie dane przetwarzamy?
Przetwarzamy Twoje dane osobowe, podane przez Ciebie podczas zakładania konta na patronite.pl

 • Twoje imię i nazwisko,
 • Twój wiek (w celu potwierdzenia wieku, możemy zażądać przedstawienia odpowiednich dokumentów lub stosownego oświadczenia),
 • Twój adres,
 • Twój numer telefonu,
 • Twój adres e-mail,
 • Twój numer rachunku bankowego oraz dane do przelewu
 • nr IP Twojego urządzenia.

Jednak nawet jeśli jesteś niezalogowany to poprzez kod naszych partnerów technologicznych zagnieżdżony na naszej stronie przekazujemy elementy Twojej konfiguracji technicznej, poniżej możesz skonfigurować co i komu chcesz przekazywać.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane? Czyli, cele i podstawy przetwarzania.

w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług serwisu patronite.pl. (w szczególności w celu rejestracji konta oraz umożliwienia kojarzenia Autorów i Patronów na zasadach określonych w Regulaminie). Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit b, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1. Inaczej, mówiąc np. kiedy przekazujesz wsparcie Autorom zarejestrowanym na Patronite przekazujemy Twoje dane osobowe Autorowi aby ten mógł dostarczyć Ci nagrody przewidziane za otrzymane wsparcie.

 • w celu otrzymywania informacji handlowych, tzn. wszelkiej formy reklam, promocji, newsletter, na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1)
 • w celach analitycznych i optymalizacyjnych np.: w celu monitorowania ruchu i zapewnienia odpowiedniej wydajności serwisu, w celu opracowania sprawozdań statystycznych i analitycznych, na potrzeby badań naukowych oraz w celu optymalizacji naszych produktów, optymalizacji procesów obsługi na podstawie przebiegu procesów obsługi, w tym reklamacji, itp., co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);
 • w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio (marketing bezpośredni), co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);

Odbiorcy danych
Twoje dane osobowe udostępniamy następującym podmiotom:

 • Autorom, którym udzieliłeś/od których otrzymałeś/aś wsparcie w rozumieniu Regulaminu; czyli osobom lub firmom które szukają wsparcia poprzez portal Patronite.pl . Dane przekazujemy tylko wtedy kiedy Patron wspiera Autora w sposób opisany w naszym Regulaminie.
 • Operatorom Płatności - w celu realizacji płatności współpracujemy z operatorami płatności (obecnie Mangopay, PayPal i Tpay). Wybrany przez Ciebie operator otrzyma Twoje dane osobowe w celu realizacji płatności, tylko wtedy kiedy zdecydujesz się wesprzeć wybranego Autora.
 • Amazon - nasza infrastruktura serwerowa dostarczana jest przez firmę Amazon (Amazon Web Services, Inc. 410 Terry Ave North Seattle , WA 98109-5210 , US. Firma Amazon jest certyfikowana w programie Privacy Shield https://aws.amazon.com/compliance/eu-us-privacy-shield-faq). Przechowujemy tam nasze bazy danych, a zatem i Twoje dane.
 • Księgowym - w przypadku zakupu usług Twoje dane otrzyma Biuro rachunkowe w celu realizacji transakcji (obecnie jest to Biuro Gorczyca&Kozłowska Sp z o.o 71-771 Szczecin, Polska Rostocka 160, Warszewo).
 • OneSignal - obsługa komunikacji marketingowej w zakresie obsługi technologii push notification - w tym przypadku Twoje dane otrzyma firma OneSignal 411 Borel Ave #512, San Mateo, CA 94402, Stany Zjednoczone. Aby móc świadczyć Ci bezpłatnie usługi wysyłki notyfikacji web push, OneSignal zbiera i przekazuje do firm trzecich informacje:
 • -naszych kampaniach web push
  -adresach email
  -adresie IP
Więcej na ten temat znajduje się tutaj: https://onesignal.com/blog/product-policy-updates-for-gdpr/

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do OneSignal

Google - do zbierania statystyk wykorzystujemy produkt Google Analytics, zatem Twoje dane otrzyma firma Google, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043 United States. Google jest certyfikowany w programie Privacy Shield.

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do Google

Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość zablokowania dostępu Google Analytics do Twoich danych po zainstalowaniu w przeglądarce wtyczki znajdującej się pod tym linkiem: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

Facebook - facebook używamy jako serwisu wspomagającego logowanie, aby wspomagać umieszczanie postów na FB. Jeżeli nie chcesz aby Twoje dane były przekazane właścicielowi serwisu facebook.com czyli firmie Facebook, 1 Hacker Way - Menlo Park, California, United States to prosimy nie loguj się przy użyciu Facebooka oraz

Wyłącz przekazywanie danych do Facebook

W każdym momencie możesz przejrzeć i zmienić zdanie w zakresie przetwarzanych danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany, w tym celu musisz wyczyścić swoje pliki Cookie. Po zalogowaniu możesz sprawdzić i zmienić swoje ustawienia w profilu Patrona lub Autora.

Przekazywanie danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych
Przekazujemy Twoje dane osobowe do firm/instytucji poza UE w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską. Te organizacje to Google, Amazon i OneSignal, zarówno

Okres przechowywania danych
Twoje dane pozyskane w celu zawarcia umowy o świadczenie usług platformy patronite.pl przechowujemy przez okres obowiązywania umowy (do czasu usunięcia konta z portalu) oraz do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy.

Twoje prawa
Przysługuje Ci:

 • prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 • prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 • prawo do usunięcia swoich danych
 • prawo do ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych.
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
 • prawo do przenoszenia danych, które dostarczyłeś/łaś n podstawie umowy lub Twojej zgody.
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego;
 • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adres email: rodo@patronite.pl

Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych
Podanie przez Ciebie danych jest:

 • warunkiem zawarcia umowy
 • dobrowolne
  Jeżeli nie podasz danych niezbędnych do zawarcia umowy możemy odmówić jej zawarcia.

Ważna informacja dla trolli:
Jeśli jesteś firmą zajmującą się wykorzystywaniem problemów danych osobowych aby sprzedać swoje usługi to informujemy, że wszystkie podejrzenia wykorzystywania nieuczciwych praktyk rynkowych obsługujemy przez współpracujące z nami kancelarie prawne.
Mamy dla Ciebie także osobny email do kontaktu obslugatrolli@patronite.pl

OK