Strefa Patrona:

1

patron

10 zł

miesięcznie

60 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
648
miesięczne wsparcie
685
liczba patronów

  To ciekawość napędza ludzkość do rozwoju. To ona dała nam mapę ludzkiego genomu czy zdjęcie Plutona. Ciekawość nas rozwija! Moją miłością od zawsze była nauka, dlatego od 2011 roku codziennie dzielę się z Wami najciekawszymi faktami ze świata nauki, obalając mity i budując Waszą świadomość. Moją misją jest szerzenie ciekawości!

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 2%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 490 zł
PIERWSZY KROK :-->> FACEBOOK
Dzięki waszemu wsparciu będę mógł kontynuować moją misję, której od lat codziennie się poświęcam. Moim celem jest szerzenie wśród Was ciekawości do świata nauki. Każdego dnia publikuje kolejne artykuły budujące Waszą świadomość i obalające mity. Z Waszą pomocą będę zaciekawiać Was profesjonalniej :-)
0%
100%
osiągnięto 1%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 990 zł
DRUGI KROK: -->> PORTAL POPULARNONAUKOWY
Wasze wsparcie pozwoli mi na stworzenie nowego, niezależnego portalu popularnonaukowego, na którym systematycznie będę publikował ciekawostki ze świata nauki. Więcej osób usłyszy o Ciekawostkach o Poranku.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 1990 zł
TRZECI KROK: -->> YOUTUBE
Czytanie Ciekawostek o Poranku jest fajne...ale jeszcze lepsze jest ich oglądanie! Dzięki tak wielkiemu wsparciu tworzenie dla Was ciekawych filmów przestanie być niedzielnym hobby, a stanie się profesjonalnym zadaniem - pasji której chętnie będę poświęcać więcej czasu.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 10000 zł miesięcznie
brakuje 9990 zł
CZWARTY KROK: -->> LABORATORIUM CIEKAWOSTEK
Opowiadać o nauce jest miło ale wiecie co jest JESZCZE lepsze? Uprawiać ją! Z waszą pomocą nie tylko będziecie ciekawostki czytać i oglądać. Dzięki Wam stworzę multi-zadaniowe laboratorium ze sprzętem filmowym, dzięki któremu będę w stanie pokazywać wam regularnie ciekawe eksperymenty. To już nie przelewki! Z takim finansowaniem możemy razem poszerzać naukę!

O Autorze

Autor profilu jest z wykształcenia Biologiem Molekularnym. Ma własny mini-warsztat elektroniczny,  teleskop i aparat do domowej destylacji chemikaliów. Każdego dnia z rana męczył swoją rodzinę i  przyjaciół ciekawostkami ze świata nauki. I tak powstał rytuał "Ciekawostek o poranku" który to w  2011 postanowił przebrazić w codziennie aktualizowany facebookowy profil. Chociaż był on  skierowany dla wąskiej grupy pasjonatów nauki, społeczność ta zaczęła rosnąć. Dziś tygodniowy zasięg  postów strony to ponad 200 tysięcy, a profil CiekawostkiOPoranku mimo iż prowadzony przez jedną osobę z pasją, jest jedną z głównych stron popularnonaukowych w Polsce.

 

 

...co pokazuje, że ciekawością można zarazić!

 

 

 

Pisząc artykuły autor stara się unikać banałów które można nauczyć się w podstawówce, czy też sensacji z ostatniej chwili (które  zwykle na sensacji kończą). Gdy może podaje źródła i odnośniki do dalszego czytania. Po waszych komentarzach wyłapuje i naprawia błędy w tekstach by nie zostały utrwalone. Mimo iż daje mu to satysfakcję, jest to bardzo czasochłonne więc każde wsparcie finansowe bardzo mu pomoże. Tym bardziej, że chcę przejść od teorii do praktyki: z waszą pomocą będzie wyposażał swoje domowe laboratorium i przeprowadzał eksperymenty których efekty będziecie widzieć.

 

Wasze wsparcie pozwoliłoby mu też wskrzesić Ciekawostki o Poranku na YouTube:

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook