Avatar użytkownika

City Wilanów

0
patronów
0 
miesięcznie
2 453 
łącznie
0
patronów
0 zł 2 453 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

9 zł miesięcznie
⚽ RASOWA 9’tka ⚽

Niby mała cyfra, a jakże istotna!
Dziękujemy, że decydujesz się wspierać nasz Klub. Twoje wsparcie jest niesamowicie istotne, bo każda złotówka pomaga nam w dalszym rozwoju! Do celu dojdziemy razem!

• OTRZYMASZ:
- dobrowolne wpisanie na listę patronów na naszej stronie www i facebook
- dostęp do zamkniętej grupy facebookowej tylko dla patronów, gdzie będziesz miał wpływ na różne decyzje w klubie (np. wybór wzoru stroju), na podstawie publikowanych ankiet
- obowiązkowe zbicie piątki na naszych meczach i oczywiście uścisk ręki prezesa :)
20 zł miesięcznie
⚽ KLASYCZNA 20'stka! ⚽

Z 20-stki na plecach zasłynął Łukasz Piszczek, a teraz i Ty możesz zasłynąć, decydując się na wspieranie nas właśnie dwudziestoma złotymi. Dziękujemy!

• OTRZYMASZ
- zaproszenie na darmowe gierki treningowe z naszymi zawodnikami, które odbywać się będą raz w tygodniu na Wilanowie
- kilka naklejek z naszym logo, które możesz dowolnie nakleić np. na swojego laptopa i z dumą reprezentować nasz Klub
- gwarantowane miejsce VIP na naszym stadionie, oczywiście jak go kiedyś wybudujemy :)
- wszystkie benefity z poprzedniego progu
49 zł miesięcznie
Ronaldiho kończył karierę z numerem 49, a Ty z tym numerem możesz ją rozpocząć! ⚽

Bardzo cieszymy się, że chcesz do nas dołączyć! Twoje wsparcie jest dla nas ogromną motywacją i daje nam więcej możliwości do rozwoju.

• OTRZYMASZ:
- ręcznie malowany kubek z logo City Wilanów
- dobrowolną prezentację na fanpage pod hashtagiem #DrużynaPatronów i #DrużynaWilanów
- wszystkie benefity z powyższych progów
99 zł miesięcznie
Numer 99 kojarzy się wszystkim kibicom przede wszystkim z Arkadiuszem Milikiem. Nam jednak z numerem 99 będziesz kojarzyć się już tylko Ty ⚽

To niesamowite, że decydujesz się na wsparcie nas taką kwotą — jest to dla nas ogromne wsparcie. Dziękujemy!

• OTRZYMASZ:
- koszulka meczowa (biała) z twoim nazwiskiem
- zaproszenia na nasze wyjścia integracyjne (np. zakończenia rundy, wspólne oglądanie meczów itp.)
- wszystkie benefity z powyższych progrów
500 zł miesięcznie
Może chciałbyś zareklamować swój produkt, usługę lub firmę na naszych social mediach? Jeśli TAK — ten próg jest stworzony właśnie dla ciebie. Decydując się na ten próg, zapewnimy Ci miejsce reklamowe na naszym facebooku, instagramie i stronie www. Jeśli chciałbyś porozmawiać na temat reklamy, zanim zdecydujesz się na wybranie tego progu, to pamiętaj, że zawsze możesz do nas napisać na adres: citywilanowclub@gmail.com

- Dodatkowo otrzymasz również wszystkie benefity z powyższych progów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora City Wilanów w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jesteśmy pierwszym klubem piłkarskim na warszawskim Wilanowie. Może to się wydawać zabawne, ale wierzymy w to, że Wilanów stać na Ekstraklasę. Obecnie zaczęliśmy naszą piłkarską historię i jesteśmy liderem warszawskiej B-klasy grupy II.

Dlaczego City Wilanów to niezwykły klub? Bo założyliśmy go na warszawskim Wilanowie po to, żeby za 10 lat grać Ekstraklasie! Wierzymy, że Wilanów stać na Ekstraklasę oraz, że w Warszawie jest miejsce na dla kilku drużyn na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. Zaczynamy od B-Klasy, czyli 8. ligi, więc przed nami kawał historii do napisania. Niewątpliwie zatem jesteśmy przekonani, że wiara czyni cuda.

Na półmetku rozgrywek jesteśmy liderem ligi. Mamy 25 punktów po 11 spotkaniach, a także pierwsze 1000 lajków na facebookowym profilu. To tam do tej pory robiliśmy relacje live z meczów, opublikowaliśmy sylwetki zawodników czy śmieszne memy. Wierząc, że naszą drogę warto udokumentować, postanowiliśmy też stworzyć vloga ukazującego życie naszej drużyny na boisku i poza nim. Zarówno na boisku, jak i w social mediach staramy się wykraczać poza standardy ligi, w której obecnie się znajdujemy.


Nasza kadra zawodników to blisko 42 osoby, które wierzą w wartości, jakie wspólnie ustaliliśmy: SZACUNEK, SZCZEROŚĆ, DRUŻYNA, ZAANGAZOWANIE, ZWYCIĘSTWO. Dzięki pielęgnowaniu wymienionych wartości wierzymy, że nasz cel zostanie osiągnięty i z roku na rok uda nam się osiągać kolejne awanse do wyższych lig.

Sztab trenerski pomimo tego, że występujemy na najniższym szczeblu rozgrywek to aż 5 osób. Główny Trener - Łukasz Pachelski, który pracę w City Wilanów łączy z pracą w Akademi Legi Warszawa, trenując rocznik U-14. Dodatkowo ma on swoich dwóch asystentów, analityka wideo, który dokładnie analizuje nasze wszystkie mecze pod kątem błędów i sukcesów. Cały sztab trenerski domyka także trener od przygotowania motorycznego, który przygotowuje dla naszych zawodników szczegółowe treningi siłowo-motoryczne, abyśmy w jak najszybszym tempie mogli się rozwijać.

Sylwetkę naszego Trenera przybliży Wam poniższy materiał: 


Dlaczego Patronite? Jako nowo powstały klub nie mamy jeszcze swojego boiska. Trenujemy i rozgrywamy mecze na wynajmowanych obiektach. Klub zainwestował w świetnego trenera, z którym nasze cele są możliwe do zrealizowania. Piłkarze, póki co grają za darmo, ale nie płacą też składek, co na tym szczeblu jest ewenementem. Drużynę finansuje założyciel klubu ze swoich prywatnych środków oraz agencja Casting Studio, której jest współzałożycielem. Kapitał założyciela pozwolił nadać życie tej inicjatywie, ale jej dalszy rozwój może mieć miejsce tylko dzięki zaangażowaniu patronów — naszych pierwszych fanów, którymi możecie zostać Wy. Wsiądźcie z nami do pociągu jadącemu ku Ekstraklasie, już na pierwszej stacji!

Lokując się w najbardziej dzietnej dzielnicy w Polsce, pełnym młodych ludzi nowoczesnym miasteczku Wilanów, chcemy mecze miejscowego klubu piłkarskiego uczynić kulturalnym piknikiem dla rodzin z dziećmi. Wspierając City Wilanów rozwijasz ideę piłki dla rodzin i kultury na stadionach.


Mamy nadzieję, że zachęciliśmy Cię do zostania patronem naszego klubu i już niebawem będziemy mogli Ci za to osobiście podziękować ❤

Cele Autora

Transmisje Live
  • 600 zł miesięcznie
  • 600 zł brakuje
0%
Nie możesz przyjść na nasz mecz? Mamy na to rozwiązanie! Mamy odpowiedni sprzęt do prowadzenie transmisji live z naszych domowych meczów. Chcemy transmitować minimum dwa nasze mecze w miesiącu. Do realizacji tego pomysłu niezbędny jest jednak operator kamery oraz komentator, których koszt wynosi około 300zł/mecz. Dodatkowo na naszym kanale YouTube będziemy publikować kulisy naszych meczów i trochę materiałów ‘od środka’ w jaki sposób trenujemy by stopniowo się rozwijać ?

Sztab trenerski
  • 2 280 zł miesięcznie
  • 2 280 zł brakuje
0%
Aby uzyskać rezultaty na najwyższym poziomie nieodzowne jest posiadanie doświadczonego sztabu trenerskiego. W naszym sztabie mamy aż 5 trenerów, którzy wkładają mnóstwo pracy oraz czasu w przygotowanie treningów, dojazdy i analizy wideo. Warto wspomnieć, że 4 trenerów pracuję charytatywnie. Nasz sztab składa się z trenera głównego, 2 asystentów trenera, analityka wideo oraz trener od przygotowania motorycznego ?


Stadion
  • 52 280 zł miesięcznie
  • 52 280 zł brakuje
0%
Przez brak własnego boiska ponosimy ogromne koszta organizacji treningów naszego zespołu oraz meczów domowych, w których skład wchodzi wynajem boiska, zapewnienie opieki medycznej oraz opłacenie sędziów. Dlatego naszym głównym i jednocześnie najważniejszym celem jest inwestycja we własny stadion na Wilanowie! ? ? Każda złotówka, która zostanie wpłacona powyżej kosztów transmisji live i sztabu trenerskiego, zostanie dodana do budżetu przeznaczonego na wybudowanie naszego boiska.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora City Wilanów już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Marcin Kiedrowicz
Marcin Kiedrowicz
9 zł
Łukasz Pachelski
Łukasz Pachelski
9 zł
Patryk Czerniejewski
Patryk Czerniejewski
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.