CriDuChatPolska

W Patronite od 15.02.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie

Utrzymanie portalu criduchat.pl oraz 5p-syndrom.pl

80 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

80 zł

brakuje

Opłata za hosting internetowy (serwer), na którym utrzymujemy strony oraz koszty abonamentu domen internetowych www.criduchat.pl oraz www.5p-syndrom.pl wraz z certyfikatami SSL. Sfinansowanie tego celu pozwoli na coroczne udostępnianie gromadzonej przez nas wiedzy, diagnoz, metod terapii i doświadczenia w zakresie zespołu genetycznego kociego krzyku ( 5P- syndrom, Cri du Chat Syndrome (CDCS), delecja 5p (del5p), monosomia 5p, zespół Lejeune’a).

Tłumaczenie specjalistyczne

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Dostęp do specjalistycznej wiedzy w zakresie chorób rzadkich i ultra rzadkich w Polsce jest bardzo ograniczony. Pozyskujemy wiele opracowań z różnych krajów na świecie, ale wymagają one specjalistycznego tłumaczenia medycznego. Uzyskane środki pozwolą opłacić specjalistycznych tłumaczy w zakresie dokumentacji medycznej. Wszystkie przetłumaczone dokumenty publikujemy na stronie grupy wsparcia www.criduchat.pl

Zjazd rodzin Cri du Chat Polska, seminarium edukacyjne - czerwiec 2023

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Koszty organizacji 3 dniowego zjazdu w ramach grupy wsparcia rodziców, opiekunów i terapeutów zajmujących się osobami z zespołem genetycznym kociego krzyku, zwanego również jako: 5P- syndrom, Cri du Chat Syndrome (CDCS), delecja 5p (del5p), monosomia 5p, zespół Lejeune’a, który jest połączony z Seminarium Edukacyjnym. Koszty dotyczą noclegu, wyżywienia, dla zaproszonych prelegentów seminarium edukacyjnego oraz animacji i opiekunów dzieci w trakcie zjazdu.
Link do wydarzenia: https://criduchat.pl/wielka-integracja-cri-du-chat-polska/
Zostań Patronem
Kup na prezent