Avatar użytkownika

CriDuChatPolska

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Przyjacielu!

Dziękujemy, że jesteś z nami.

Twoja wpłata pozwoli nam na utrzymanie serwera oraz strony www.criduchat.pl

Jest to główne źródło informacji dla rodzin, opiekunów, specjalistów, terapeutów w zakresie zespołu genetycznego kociego krzyku, Cri du Chat, 5P- syndrom, monosomia 5P.
20 zł miesięcznie
Cieszymy się, że chcesz wspierać naszą inicjatywę.

Dzięki Twojej pomocy, będziemy mogli organizować spotkania on-line za pomocą platformy clickmeeting.com spotkania edukacyjne i integracyjne dla rodziców, opiekunów osób z zespołem genetycznym Cri du Chat z udziałem terapeutów i specjalistów.
50 zł miesięcznie
Wspaniale, super że dołączasz do naszej inicjatywy i chcesz wesprzeć Nas w naszej drodze z Cri du Chat (5P-syndrom) w poszukiwaniu wiedzy i doświadczeń. Poszukujemy różnych publikacji, diagnoz, referatów, wyników badań. Twoje wsparcie pozwoli uzyskać dostęp do specjalistycznych platform z badaniami chorób rzadkich na całym świecie.
100 zł miesięcznie
Super bohaterze! Dziękujemy, że razem z Tobą możemy teraz dokonać tłumaczeń wielu specjalistycznych opracowań medycznych, diagnoz, referatów z języków świata na język polski. Dzięki temu rodzice, opiekunowie, terapeuci i specjaliści z naszego kraju, uzyskają dostęp do szerokiej wiedzy i doświadczenia w zakresie leczenia, opieki, terapii i wychowania dzieci i dorosłych z zespołem genetycznym kociego krzyku (Cri du Chat, 5P- syndrom, monosomia 5P).

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora CriDuChatPolska w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Grupa wsparcia rodziców, opiekunów i terapeutów zajmujących się osobami z zespołem genetycznym kociego krzyku, zwanego również jako: 5P- syndrom, Cri du Chat Syndrome (CDCS), delecja 5p (del5p), monosomia 5p, zespół Lejeune’a.

Tworzymy Polską grupę wsparcia rodziców, opiekunów i terapeutów zajmujących się osobami z zespołem genetycznym Cri du Chat, zwanego również jako: Cri du Chat Syndrome (CDCS), delecja 5p (del5p), zespół kociego krzyku, monosomia 5p, zespół Lejeune’a

Projekt criduchat.pl to inicjatywa non-profit rodziców dzieci z zespołem genetycznym kociego krzyku, który wystartował w maju 2022 roku. Celem projektu jest poprawa jakości życia rodzin i osób z Cri du Chat. Gromadzimy wiedzę medyczną, wiedzę praktyczną, programy terapii, codzienne doświadczenia rodziców, opiekunów w zakresie wychowania, wspomagania rozwoju osób z zespołem genetycznym kociego krzyku w Polsce.

 

W ramach projektu criduchat.pl będziemy publikować informacje z życia grupy wsparcia, aktualności, wydarzenia, informacje kontaktowe do członków grupy oraz międzynarodowej społeczności Cri du Chat (5P-).

„O Cri du Chat” - gromadzimy i publikujemy informacje medyczne o zespole kociego krzyku opracowane na podstawie publikacji medyczny, badań, opracowań fachowych, diagnoz medycznych.

 

„Rehabilitacja” będziemy umieszczać informacje w zakresie podstawowych form terapeutycznych związanych z rozwojem i edukacją osób z zespołem kociego krzyku. Od karmienia w okresie niemowlęcym poprzez fizjoterapię, programy fizjoterapii, terapie logopedyczne, metody komunikacji, opiekę psychologiczną, pedagogiczną, integrację sensoryczną, trening umiejętności społecznych, terapię oligofrenopedagogiczną, hipoterapię, dogoterapię i inne alternatywne metody terapii i rehabilitacji

 

W ramach „Wsparcia” planujemy skupić się na dostarczaniu wsparcia dla rodziców i opiekunów zajmujących się osobami z zespołem kociego krzyku m.in. praktyczne porady rodziców z codziennego życia. Budujemy także listę lekarzy, fizjoterapeutów, terapeutów, ośrodków rehabilitacji, które zajmują się osobami z zespołem kociego krzyku. W tym dziale będziemy wspierać mentalnie rodziców i opiekunów, aby mieli siłę i mogli czerpać radość z życia miło trudu, który spotykają na swojej drodze.

 

Zbiory Publikacji - udostępniamy poradniki, opracowania, publikacje naukowe, publikacje terapeutyczne, wyniki badań, propozycje publikacji książkowych w zakresie zespołu genetycznego kociego krzyku.

 

W ramach projektu odbywają się także cykliczne spotkania on-line rodziców, opiekunów i terapeutów osób z Cri du Chat. 

 

Przygotowujemy także okresowe zjazdy rodzin z dziećmi z zespołem genetycznym Cri du Chat połączone z seminarium edukacyjnym, w których będą brać udział specjaliści, terapeuci, rehabilitanci, lekarze i genetycy.

 

————————————————

Tymczasem zapraszamy Cię na grupę wsparcia na Facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/groups/436567676370670/

Strona projektu www.criduchat.pl

Strona projektu na facebooku: https://www.facebook.com/CriduChatPolska

Cele Autora

Utrzymanie portalu criduchat.pl oraz 5p-syndrom.pl
  • 80 zł miesięcznie
  • 80 zł brakuje
0%
Opłata za hosting internetowy (serwer), na którym utrzymujemy strony oraz koszty abonamentu domen internetowych www.criduchat.pl oraz www.5p-syndrom.pl wraz z certyfikatami SSL. Sfinansowanie tego celu pozwoli na coroczne udostępnianie gromadzonej przez nas wiedzy, diagnoz, metod terapii i doświadczenia w zakresie zespołu genetycznego kociego krzyku ( 5P- syndrom, Cri du Chat Syndrome (CDCS), delecja 5p (del5p), monosomia 5p, zespół Lejeune’a).
Tłumaczenie specjalistyczne
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 1 000 zł brakuje
0%
Dostęp do specjalistycznej wiedzy w zakresie chorób rzadkich i ultra rzadkich w Polsce jest bardzo ograniczony. Pozyskujemy wiele opracowań z różnych krajów na świecie, ale wymagają one specjalistycznego tłumaczenia medycznego. Uzyskane środki pozwolą opłacić specjalistycznych tłumaczy w zakresie dokumentacji medycznej. Wszystkie przetłumaczone dokumenty publikujemy na stronie grupy wsparcia www.criduchat.pl
Zjazd rodzin Cri du Chat Polska, seminarium edukacyjne - czerwiec 2023
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 5 000 zł brakuje
0%
Koszty organizacji 3 dniowego zjazdu w ramach grupy wsparcia rodziców, opiekunów i terapeutów zajmujących się osobami z zespołem genetycznym kociego krzyku, zwanego również jako: 5P- syndrom, Cri du Chat Syndrome (CDCS), delecja 5p (del5p), monosomia 5p, zespół Lejeune’a, który jest połączony z Seminarium Edukacyjnym. Koszty dotyczą noclegu, wyżywienia, dla zaproszonych prelegentów seminarium edukacyjnego oraz animacji i opiekunów dzieci w trakcie zjazdu.
Link do wydarzenia: https://criduchat.pl/wielka-integracja-cri-du-chat-polska/

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora CriDuChatPolska już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.