Avatar użytkownika

CriticalUSG

1
patron
50 
miesięcznie
3 760 
łącznie
1
patron
50 zł 3 760 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Siedem? Wspaniale. Cieszymy się, że nasza praca Ci pomogła. Jeszcze bardziej cieszy nas fakt, że to Ty pomagasz - nie tylko nam, ale również pacjentom. W zamian, uzyskasz elektroniczny certyfikat naszego Patrona. Dzięki!
10 zł miesięcznie
Dziesięć? Wspaniale. Cieszymy się, że nasza praca Ci pomogła. Jeszcze bardziej cieszy nas fakt, że to Ty pomagasz - nie tylko nam, ale również pacjentom. W zamian, uzyskasz dostęp do naszego newslettera z nowościami w POCUS. Dzięki!
20 zł miesięcznie
Wow, naprawdę musisz nas lubić. Albo ultrasonografię. Niezależnie od tego, jaka jest prawda, jesteśmy Ci wdzięczni! 20zł to nie jest mało, zatem wiedz, że przyszykujemy za nie coś naprawdę ekstra. Nie jest to wiele, ale możemy zaoferować elektroniczny certyfikat Patrona, wcześniejszy dostęp do udostępnianych materiałów oraz naklejkę z logo CriticalUSG, którą możesz się pochwalić wśród kolegów z pracy ;)
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
199 dostępnych miejsc
Nie wiem co można napisać w tym miejscu...Niech słowo "dziękuję" od całego zespołu będzie wyrazem naszej wdzięczności. Tak po prostu.

Oddajemy w Twoje ręce elektroniczny certyfikat Patrona, wcześniejszy dostęp do materiałów, naklejkę z logo CriticalUSG oraz dostęp do ukrytej grupy na facebook'u, w której wraz z innymi patronami możesz wymienić swoje doświadczenia, cenne uwagi oraz zapytać nas o zdanie.

Z całego serca dziękujemy za wsparcie! ;)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora CriticalUSG w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Praktyczna nauka ultrasonograficznej oceny krytycznie chorych pacjentów przez kursy, spotkania i publikacje.
Wprowadzenie standardów dotyczących diagnostyki oraz edukacji w dziedzinie ultrasonografii stanów krytycznych.

Witaj!

Jesteśmy CriticalUSG, czyli zespołem lekarzy i studentów, którzy w codziennej pracy i nauce pasjonują się ultrasonografią point-of-care.

Co udało nam się już zrealizować?

Nasza dotychczasowa działalność opiera się o:

Efekty tej pracy są cenione przez autorytety krajowe w dziedzinie medycyny, w tym przez Konsultanta Krajowego w dziedzinie Anestezjologii i Intensywnej Terapii.

Jakie są nasze cele?

Od wielu lat staramy się zapewniać najwyższej jakości materiały edukacyjne, pozwalające kształcić się wszystkim zwolennikom ultradźwięków, aby zapewnić naszym pacjentom jak najlepszą opiekę. 

Ultrasonografia przeżywa dziś swój renesans, a naszym celem jest jej propagowanie. Aby wciąż się rozwijać, potrzebujemy Waszego wsparcia. Dzięki niemu, będziemy w stanie stworzyć nowe rozwiązania edukacyjne, takie jak:

  • kursy online
  • webinaria
  • indywidualne programy mentoringowe
  • filmy szkoleniowe

Wszystkie te rozwiązania będą poparte naszym wieloletnim doświadczeniem.

Dlaczego Patronite?

Ponieważ jest to rzetelne narzędzie, które nie tylko pozwala na wsparcie autorów, ale również stworzenie społeczności. Dzięki wspólnie osiąganym celom, patroni naszego projektu uzyskują dostęp do konsultacji, grup wsparcia i materiałów, które pozwalają na najlepszą opiekę nad chorymi.

Cele Autora

Zakupy apartatu Butterfly
  • 8 000 zł
  • 4 240 zł brakuje
47%
Chcielibyśmy zakupić kieszonkowy aparat USG aby móc rozszerzyć naszą działalność edukacyjna poza strefę online.
Stworzenie programu monitoringowe z prawdziwego zdarzenia :)
Utrzymanie bloga i projektów
  • 300 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Nasz główny obszar działania to oczywiście oddziały szpitalne, jednak swoją wiedzę przekazujemy Wam za pośrednictwem portali internetowych.

Hosting, domena, promocja - to wszystko mimo, że niewiele, to jednak kosztuje.
Dzięki dotacji będziemy w stanie choć część z wyżej wymienionych rzeczy utrzymać, lub ulepszyć. Pozwoli to, aby CriticalUSG nadal było na najwyższym poziomie.

Gdy tylko osiągniemy ten cel, podzielimy się z Wami naszymi kolejnymi ultrasonograficznymi planami.
Aplikacja CriticalUSG
  • 3 000 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Stworzenie aplikacji mobilnej która ułatwi Wam wykonywanie badanie POCUS. Algorytmy, atlasy obrazów prawidłowych i patologicznych, referencje oraz możliwość przesyłania obrazu do nas. Wszystko za pośrednictwem jednej platformy.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora CriticalUSG już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Marcin Sicinski
Marcin Sicinski
50 zł
Anonimowy patron
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.