Avatar użytkownika

Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt

1877
patronów
63 380 
miesięcznie
2 456 380 
łącznie
1877
patronów
63 380 zł 2 456 380 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Zwierzęcy Patron

Zostań członkiem naszej ekipy do zadań specjalnych. Bądź dumny i wdzięczny za to, że zdecydowałeś się wspierać ratowane przez nas czworonogi. Dla nas liczy się każda pomoc, zwłaszcza gdy jest nas dużo! Codziennie musimy wyrywać z rąk oprawców te najbardziej skrzywdzone przez cZŁOwieka istoty. Razem rośniemy w siłę, a dzięki Twojemu regularnemu wsparciu możemy dalej pomagać.
10 zł miesięcznie
Ochroniarz Zwierząt

Myślisz, że 10 zł co miesiąc to nic wielkiego? Nic bardziej mylnego! Dzięki Twojemu regularnemu wsparciu będziemy w stanie zapewnić jednemu zwierzakowi pełnowartościowy posiłek, który dostarcza mu niezbędnych składników odżywczych. Twoje wsparcie daje nam większą energię do działania oraz otwiera większe możliwości. Cały czas dążymy do rozwoju, a dzięki regularnym darowiznom możemy planować nasze działania na przyszłość. Dzięki temu możemy przyjąć pod opiekę kolejne potrzebujące istoty, zapewnić specjalistyczną operację, zatrudnić lekarza weterynarii do zadań specjalnych, nabyć sprzęt rehabilitacyjny lub rozbudować nasz zwierzęcy raj.
25 zł miesięcznie
Darczyńca Zwierząt

Wsparcie w wysokości 25 zł miesięcznie to konkretne wsparcie, które nie tylko pozwoli zapewnić podstawowe potrzeby zwierząt, ale również pokryć koszty działalności interwencyjnej. Dzięki Twojej pomocy możemy codziennie przemierzać nie tylko dolnośląskie drogi, by pomagać tym zniewolonym, zaniedbanym, potrzebującym i niewidzialnym czworonogom. Wszystko, co robimy, dzieje się tylko i wyłącznie dzięki Twojemu wsparciu.
50 zł miesięcznie
Anioł Zwierząt

Zapewne regularnie śledzisz losy naszych podopiecznych, a także to, co robimy na co dzień. Dzięki Tobie możemy być pewni, że bez względu na wszystko będziemy w stanie uwolnić z łańcucha kolejnego psa, zabezpieczyć cierpiącego w zapomnieniu kota, a nawet uratować zagłodzoną krowę lub konia. Dzięki Twojej pomocy nie martwimy się już o jedzonko dla odebranych od oprawców zwierząt, zarówno tych domowych, jak i gospodarskich. Twoje wsparcie w wysokości 50 zł czyni Cię Aniołem Zwierząt Dolnośląskiego Inspektoratu Ochrony Zwierząt - organizacji tworzonej przez garstkę ludzi, dla których walka o ochronę zwierząt jest priorytetem.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
593 dostępne miejsca
Dobry Duch Zwierząt

Twoje wsparcie w wysokości 100 zł miesięcznie jest nieocenione dla naszej organizacji. Zaufanie i wsparcie, które nam okazujesz, są dowodem, że warto zmieniać świat na lepsze. Udowadniasz, że to, co robimy, ma sens, i warto rozwijać DIOZ, pomagając potrzebującym istotom. Twoja hojność daje nam siłę do codziennej walki, której czasem nam brakuje. Codzienne obcowanie z bólem i cierpieniem potrafi być rujnujące. Dołączając do zamkniętej grupy na Whatsapp jako "Dobry duch Zwierząt" będziesz miał możliwość nadania imienia jednemu z naszych podopiecznych. To wyjątkowe wyróżnienie pozwoli Ci nawiązać jeszcze silniejszą więź z naszą organizacją i poczuć się blisko zwierzęcia, któremu udzielasz wsparcia.
250 zł miesięcznie
Wybierz 250 zł
234 dostępne miejsca
Zwierzolubny Mecenas

Jako Zwierzolubny Mecenas, twój hojny wkład w wysokości 250 zł miesięcznie przekracza nasze najśmielsze oczekiwania. Dla nas trudno jest znaleźć słowa, które oddałyby naszą wdzięczność. Dlatego chcielibyśmy podziękować Ci w wyjątkowy sposób. Jako wyraz naszego uznania i wdzięczności, otrzymasz grawerowaną tabliczkę ze swoim imieniem i nazwiskiem, która zostanie umieszczona na naszych ścianach w "zwierzęcym raju". Ta tabliczka będzie przypominać każdego, kto odwiedzi nasz ośrodek, o Twojej hojności i bezinteresownym wsparciu dla naszej misji.

Twoje wsparcie jest dla nas o wiele więcej niż tylko finansowe. To Twoje serce, które napędza naszą działalność. Bez Ciebie nie bylibyśmy w stanie zrobić niczego. To Ty, swoim zaangażowaniem i wsparciem, piszesz historię każdej uratowanej istoty. Twoja hojność sprawia, że możemy kontynuować naszą misję i dawać nadzieję tym, którzy najbardziej jej potrzebują.

Będąc dumnym posiadaczem tytułu “Zwierzolubnego Mecenasa” otrzymujesz dostęp do naszej zamkniętej grupy na WhatsApp, gdzie jako "Zwierzęcy Mecenas" będziesz miał możliwość nadania imienia jednemu z naszych podopiecznych. To niezwykłe wyróżnienie pozwoli Ci jeszcze bardziej zbliżyć się do naszej organizacji i poczuć się blisko zwierzęcia, któremu udzielasz wsparcia. Jako członek tej grupy będziesz mieć wyjątkową okazję śledzić historie naszych podopiecznych, dowiedzieć się o ich postępach i otrzymywać regularne aktualizacje na temat ich kondycji. Będziesz mógł nadawać imiona naszym podopiecznym, tworząc dla nich unikalną tożsamość i dodając jeszcze większą wartość do swojego wsparcia. Dołączając do zamkniętej grupy, stajesz się częścią naszej społeczności, gdzie możesz dzielić się swoimi obserwacjami, zadawać pytania i wymieniać się doświadczeniami z innymi Zwierzęcymi Mecenasami. Razem możemy wspólnie śledzić postępy naszych podopiecznych i cieszyć się ich coraz lepszymi warunkami życia.

Nie czekaj dłużej! Dołącz do naszej zamkniętej grupy i stań się częścią tego wyjątkowego wyróżnienia. Bądź blisko zwierzęcia, któremu udzielasz wsparcia i wspólnie stwórzmy lepszą przyszłość dla naszych Braci Mniejszych.
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
39 dostępnych miejsc
Cudotwórca Zwierząt

Zapraszamy Cię do grona naszych wyjątkowych Cudotwórców Zwierząt! Twoje niezwykłe wsparcie w wysokości 500 zł miesięcznie sprawia, że stajesz się głównym bohaterem w historii każdej uratowanej istoty. Jesteśmy pełni podziwu i wdzięczności za tak hojne wsparcie. Twoje serce i zaangażowanie są niezbędne, abyśmy mogli kontynuować naszą misję. Sami nie bylibyśmy w stanie osiągnąć takich sukcesów. To dzięki Tobie i Twojemu oddaniu możemy działać i walczyć o dobro zwierząt.

Jako Cudotwórca Zwierząt, chcielibyśmy odwdzięczyć się Tobie osobiście. Zapraszamy Cię na spotkanie, podczas którego podzielimy się z Tobą tajemnicami naszej działalności DIOZ. Będziemy mieli okazję podziękować Ci, uścisnąć Twoją cudowną dłoń i wyrazić naszą głęboką wdzięczność za ogromne wsparcie, jakim nas obdarzasz. Nasze spotkanie oczywiście nie obejdzie się bez kubka pysznej kawy lub herbaty. Jako Cudotwórca dla Zwierząt, nie tylko otrzymujesz nasze najszczersze podziękowania, ale także dostęp do ekskluzywnej grupy na WhatsApp. Ta grupa jest przeznaczona tylko dla 50 wyjątkowych osób, które chcą być na bieżąco z najświeższymi informacjami z pierwszej ręki. Jako członek tej specjalnej grupy, będziesz otrzymywać najnowsze wiadomości i aktualności prosto od nas. Będziemy dzielić się z Tobą najświeższymi doniesieniami z działań DIOZ, postępami w ratowaniu zwierząt oraz naszymi sukcesami. Będziesz miał bezpośredni dostęp do informacji, zanim trafią one do szerszego grona odbiorców.To niepowtarzalna okazja, by być na pierwszym planie naszych działań i być dobrze poinformowanym o wszystkich istotnych wydarzeniach. Dzięki temu będziesz mógł być jeszcze bardziej zaangażowany i świadomy naszej pracy na rzecz ochrony zwierząt.

Jesteśmy przekonani, że docenisz tę wyjątkową możliwość i że będzie to dla Ciebie cenna forma komunikacji. Czekamy na Ciebie w naszej specjalnej grupie, gdzie będziesz mógł dzielić się swoimi spostrzeżeniami, zadawać pytania i angażować się w rozmowy z innymi osobami, które również wspierają naszą misję.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt jest głosem tych, którzy sami o pomoc nie są w stanie poprosić. Każdego dnia przeprowadza na terenie całej Polski dziesiątki interwencji - w skali roku są to tysiące akcji ratunkowych, podczas których odbierane są skrzywdzone przez człowieka istoty.

Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt jest głosem tych, którzy sami o pomoc nie są w stanie poprosić. Każdego dnia przeprowadza na terenie całej Polski dziesiątki interwencji - w skali roku są to tysiące akcji ratunkowych, podczas których odbierane są skrzywdzone istoty. Pomagamy zwierzętom, które są głodzone i katowane przez swoich opiekunów. Wyrywamy je ze środowiska patologicznych nadużyć, zapewniamy im opiekę i wdrażamy konieczne leczenie.

Równolegle szukamy im nowych domów adopcyjnych, a także inicjujemy administracyjne i karne postępowania w celu ukarania oprawców, biorąc w nich udział do zakończenia sprawy. Obecnie pod opieką Inspektoratu znajduje się niemalże 600 zwierząt domowych, gospodarskich oraz dzikich, w tym m.in. psy, koty, krowy, konie, świnki, kozy, łabędzie, czy jeże. Niektórym z nich udaje się trafić do nowych domów, a część po rekonwalescencji wraca do naturalnego środowiska.

Jedną z podstawowych potrzeb organizacji jest posiadanie własnej przestrzeni przeznaczonej do przebywania w niej uratowanych podopiecznych i dlatego tworzymy dla nich bezpieczny azyl. Tu zwierzęta są najważniejsze, są otoczone miłością i należytą troską.

Dzięki pomocy darczyńców oraz wielu firm jesteśmy w trakcie tworzenia bezpiecznego azylu dla naszych podopiecznych w Pietrzykowie, który nadal niestety wymaga sporych nakładów finansowych. W marcu 2023 roku dodatkowo przejęliśmy największa w Polsce mordownie - Wojtyszki. Pod naszym szyldem chcemy zamienić to miejsce w raj dla zwierząt. Pomimo złej Aury jaka otacza ten obszar wierzymy, że uda się stworzyć przestrzeń, w której każdy nasz czworonożny (i nie tylko) przyjaciel będzie się czuł jak najlepiej. Remont Wojtyszek planujemy na 2024/25 rok.

Stowarzyszenie działa dzięki ludziom, którzy wspierają nas finansowo, rzeczowo oraz poświęcają wolny czas na wolontariat. Nie otrzymujemy pomocy rządowej i gminnej, choć wyręczamy te instytucje w zakresie ochrony zwierząt. Dlatego też, prosimy o wsparcie i dziękujemy z góry za wpłacenie nawet najmniejszej kwoty.

Aktualnie naszym priorytetem jest zakończenie remontu w miejscowości Pietrzyków, gdzie tworzymy bezpieczny azyl dla uratowanych zwierząt. Dążymy do stworzenia miejsca, w którym będą mogły odnaleźć spokój i opiekę, pozbawione cierpienia i strachu.

Po zakończeniu prac w Pietrzykowie, skupimy nasze wysiłki na remoncie Wojtyszek, była to największa mordownią zwierząt w Polsce. Naszym celem jest przekształcenie tego miejsca w drugi raj dla zwierząt, gdzie będą miały szansę na nowe życie, wolne od wyzysku i krzywdy.

Dodatkowo planujemy otworzyć nowoczesną klinikę weterynaryjną wraz ze szpitalem, dedykowaną zwierzętom najbardziej potrzebującym. Chcemy zapewnić im kompleksową opiekę medyczną oraz rehabilitację, aby mogły wrócić do zdrowia i cieszyć się życiem bez bólu i cierpienia.


Liczba ratowanych rocznie zwierząt będzie mogła się zwiększyć o około 1000 podopiecznych po zakończeniu prac ośrodkach. Los setek istnień jest w Państwa rękach. Bardzo prosimy o wsparcie i dziękujemy za dotychczas okazaną pomoc! 

 

DIOZ to nie tylko organizacja, to także społeczność ludzi, którzy wierzą w wartość każdego życia i podejmują działania, aby chronić i wspierać te istoty, które nie są w stanie samodzielnie się obronić. Pragniemy tworzyć lepszy świat dla zwierząt i inspirować innych dołączenia do naszej walki o ich prawa i dobrostan.

Dziękujemy za wsparcie.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

ALEKSANDRA DUDA
ALEKSANDRA DUDA
25 zł
Paulina Pitura
Paulina Pitura
25 zł
Aleksandra Stępień
Aleksandra Stępień
25 zł
Marta Murawska
Marta Murawska
25 zł
Lu Boski
Lu Boski
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.