Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt

W Patronite od 20.10.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 4

Liczba Patronów: 5

Zostań Patronem
Kup na prezent
2569 patronów
77 185 miesięcznie
1 439 650 łącznie

Działalność ratunkowa - odbieramy zwierzęta oprawcom

35 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

W ciągu każdego tygodnia, nasi inspektorzy wykonują dziesiątki interwencji, aby poprawić los braci mniejszych. Swoim zasięgiem obejmujemy całe województwo dolnośląskie. Często w ciągu dnia przejeżdżamy setki kilometrów, żeby dotrzeć do zwierząt w potrzebie. Czasami wystarczy drobna pomoc z naszej strony i pokierowanie na odpowiednie tory wiedzy opiekuna. Innym razem wystarczy pouczyć, aby właściciel poczuł się do odpowiedniego zachowania względem czworonoga.

Ale też zdarzają się przypadki, gdzie z powodu zaniedbań występuje ryzyko utraty zdrowia lub życia. Wtedy jesteśmy zmuszeni odebrać zwierzę i odpowiednio się nim zająć, zanim znajdzie nowy, lepszy dom. Do niesienia pomocy potrzebne są niestety środki finansowe.

Prosimy – pomóż nam pomagać! Wesprzyj naszą działalność interwencyjną finansowo. Pieniądze przeznaczymy na niesienie pomocy tym najbardziej pokrzywdzonym.

Dodatkowe ręce do pomagania ❤️

38 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Masa interwencji, nieprzespane noce, zmęczenie fizyczne i psychiczne - to rzeczy, które towarzyszą nam każdego dnia. Jako organizacja żebracza jest nam ogromnie wstyd prosić kolejny raz o pomoc, ale najzwyczajniej w świecie nie dajemy rady. Musimy zatrudnić chociażby jednego opiekuna zwierząt, który zajmie się pomocą w ogarnięciu zwierząt po interwencji. Jeżeli ktoś z Was chciałby nam w ten sposób pomóc, będziemy ogromnie wdzięczni!

Miesięczne leczenie uratowanych istot

75 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

W ciągu każdego miesiąca zapotrzebowanie na leki i suplementy diety w DIOZ jest ogromne! Wśród naszych pensjonariuszy są zwierzęta, które chorują przewlekle i wymagają farmakoterapii przez 365 dni w roku. Wśród najczęstszych schorzeń możemy wymienić leczenie chorób nowotworowych, niedoczynność tarczycy, niewydolność trzustki, atopię, a także niewydolność wątroby, czy nerek.

Ludzie zgłaszają kolejne potrzebujące pomocy zwierzęta, ale my musimy myśleć o tych, które już są u nas i zapewnić im wyżywienie i leczenie, a to nie należy do najtańszych.

Połowa wszystkich naszych podopiecznych to zwierzęta stare i chore, których szanse na adopcje są znikome. To na nas ciąży obowiązek zapewnienia im opieki oraz godnych warunków życia, a co najważniejsze przywrócenia wiary w człowieka!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Angelika Jachimczak
Angelika Jachimczak
Próg: 50 zł
Weronika Niedzielak
Weronika Niedzielak
Próg: 25 zł
Weronika Król
Weronika Król
Próg: 10 zł
Karolina Pander
Karolina Pander
Próg: 10 zł
Marta Bro
Marta Bro
Próg: 5 zł