PSIEROCINIEC

W Patronite od 29.05.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 71

Liczba Patronów: 122

Zostań Patronem
Kup na prezent
182 patronów
8 078 miesięcznie
68 884 łącznie
Witamy w bajce, w której starość bywa wesoła, a śmierć jest czymś, z czym trzeba się oswoić, aby móc iść do przodu i ratować kolejne istnienia.

O Autorze

Wsyscy ludzie doblej woli, któzy pomagacie potsebujoncym, takim jak my: niech płatki lóz padajom wam na dloge; niech kanapka zawse upada synkom do góly; niech światło w lodówce zawse wam świeci; niech wam ziemia lekkom bendzie... a nie, to jesce nie telaz! Z całego selca dzienkujemy, dobzy ludzie, za to, ze jesteście! :)

Dawno, dawno temu, w pewnym schronisku w Polsce stworzyliśmy coś wyjątkowego: Boks Eksperymentalny.

Miejsce, w którym psy, które wcześniej latami żyły w pojedynczych klatkach, mogły zaspokajać swoje potrzeby, wynikające z etogramu, i uczestniczyć w zajęciach terapeutycznych, razem z innymi psami. Zobaczcie sami...


 

Towarzyszyliśmy tym psom codziennie, przez ponad 5 lat, obserwując i dokumentując ich zabawy, eksplorowanie otoczenia, nadzorując poznawanie nowych kolegów. Kiedy w 2016 roku nowy kierownik rozpoczął systematyczne usuwanie ze schroniska wolontariuszy i straciliśmy kontakt z mieszkańcami Boksu, postanowiliśmy zabrać je z tego schroniska i ocalić, tworząc dla nich nowe, jeszcze lepsze miejsce...

Tak powstał Psierociniec.

Dlaczego jesteśmy na Patronite?

Starość to trudny czas, nie tylko dla ludzi. Dla zapomnianych, opuszczonych psów szczególnie. Wiele z nich dopiero w Psierocińcu poznaje dobre strony człowieka, wiele pierwszy raz przechodzi badania, diagnostykę, leczenie. Mają pełną dobrego, wartościowego jedzenia miskę i ręce, które głaszczą, pomagają.
 


Niestety samym głaskaniem i dobrym słowem nie uratujemy naszych seniorów, nie zapewnimy im godnej starości, na którą tak bardzo zasługują. Dlatego zwracamy się do tych, którzy dobrym słowem, sercem, polubieniami, serdecznymi komentarzami i e-mailami, wspierają nas od lat. Dla nas ważna jest każda złotówka, doceniamy każdą pomoc. Dlatego właśnie, wraz z Psierotkami, jesteśmy na Patronite. 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Aleksandra Hojszyk
Aleksandra Hojszyk
Próg: 80 zł
Ania Golonka
Ania Golonka
Próg: 50 zł
Iwona Wojtan-Zgłobica
Iwona Wojtan-Zgłobica
Próg: 80 zł
Łukasz Jamroz
Łukasz Jamroz
Próg: 30 zł