Avatar użytkownika

DOMAN project - blacharstwo samochodowe bez fikcji

4
patronów
70 
miesięcznie
3 538 
łącznie
4
patronów
70 zł 3 538 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

7 zł miesięcznie
Dzięki za wsparcie. Jesteś SUPER Gość Ta kwota pomoże mi w rozwoju mojego kanału na you tube jak i zapewni mi większe możliwości w działaniach na kanale.
Wszyscy wpłacający zostaną wymienieni na liście Patronów pod koniec każdego filmu na kanale You Tube. a także będą informowani na bieżąco o moich działaniach zanim pojawi się film.
WIELKIE DZIĘKI!
21 zł miesięcznie
Dzięki za wsparcie. Jesteś SUPER MEGA Gościem. Ta kwota pomoże mi w rozwoju mojego kanału na you tube, zapewni mi jeszcze MEGA WIĘKSZE możliwości w działaniach na kanale. a tak że zapewni siły do działania, motywację jak i w jakimś procencie pokryje koszta związane z kanałem i tworzeniem filmów.
Wszyscy wpłacający zostaną wymienieni na liście Patronów pod koniec każdego filmu na kanale You Tube. a także będą informowani na bieżąco o moich działaniach zanim pojawi się film. Tak że będziesz mógł liczyć na moje wsparcie techniczne poprzez komunikator telefon jak i w realu w miarę moich możliwości logistycznych.
WIELKIE DZIĘKI!
50 zł miesięcznie
FULL OPCJA

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora DOMAN project - blacharstwo samochodowe bez fikcji w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Witam. Mój kanał jest poświęcony blacharstwu samochodowemu, którym zajmuje się zawodowo. Lakiernictwo traktuję jako odskocznia i odpoczynek od gniotów. Ogólnie zajmuje się tym od 15 roku życia, A pasja przez całe życie.

'DOMAN project' to blacharstwo samochodowe bez fikcji. Także jest trochę lakiernictwa. Zajmuję się tym całe życie. Tą pasją zaraził mnie mój Ś.P Tata. Naprawy wykonuję w taki sposób jak bym to robił dla siebie. Nic na skróty, nic po łebkach....

W blacharstwie powypadkowym osiągnąłem już prawie wszystko....prawie bo pozostał ostatni krok jakim jest własny warsztat.

Obecnie specjalizuję się w ciężkich naprawach powypadkowych Kręci mnie dewiza że im większy z auta gniot tym bardziej mnie to napędza do działania. Nigdy się nie poddaję działam z naprawą do końca choćby nie wiem co. NO chyba że właściciel danego auta sam się podda :)

Moim marzeniem jest własny wypasiony warsztat w którym będę dokonywał rzetelnych i profesjonalnych napraw. Tych powypadkowych jak i tych zardzewiałych aut.

Dlaczego Patronite??? Te kilka złoty z wpłat zawsze pomoże mi w tworzeniu nowych filmów zrewanżuje to co przekazuję swoim widzom jak i pomoże w dalszych działaniach.

                                           POZDRO Doman

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora DOMAN project - blacharstwo samochodowe bez fikcji już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Marcin Najder
Marcin Najder
21 zł
Anonimowy patron
7 zł
Anonimowy patron
21 zł
Marcin Dec
Marcin Dec
21 zł
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj
21 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.