DOMAN project - blacharstwo samochodowe bez fikcji

W Patronite od 13.08.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1547

Liczba Patronów: 1269

Zostań Patronem
Kup na prezent
9 patronów
175 miesięcznie
1 750 łącznie
Witam. Mój kanał jest poświęcony blacharstwu samochodowemu, którym zajmuje się zawodowo. Lakiernictwo traktuję jako odskocznia i odpoczynek od gniotów. Ogólnie zajmuje się tym od 15 roku życia, A pasja przez całe życie.

O Autorze

'DOMAN project' to blacharstwo samochodowe bez fikcji. Także jest trochę lakiernictwa. Zajmuję się tym całe życie. Tą pasją zaraził mnie mój Ś.P Tata. Naprawy wykonuję w taki sposób jak bym to robił dla siebie. Nic na skróty, nic po łebkach....

W blacharstwie powypadkowym osiągnąłem już prawie wszystko....prawie bo pozostał ostatni krok jakim jest własny warsztat.

Obecnie specjalizuję się w ciężkich naprawach powypadkowych Kręci mnie dewiza że im większy z auta gniot tym bardziej mnie to napędza do działania. Nigdy się nie poddaję działam z naprawą do końca choćby nie wiem co. NO chyba że właściciel danego auta sam się podda :)

Moim marzeniem jest własny wypasiony warsztat w którym będę dokonywał rzetelnych i profesjonalnych napraw. Tych powypadkowych jak i tych zardzewiałych aut.

Dlaczego Patronite??? Te kilka złoty z wpłat zawsze pomoże mi w tworzeniu nowych filmów zrewanżuje to co przekazuję swoim widzom jak i pomoże w dalszych działaniach.

                                           POZDRO Doman


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika