Avatar użytkownika

Karolina Korwin Piotrowska

1465
patronów
39 470 
miesięcznie
443 990 
łącznie
1465
patronów
39 470 zł 443 990 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

15 zł miesięcznie
Człowieku mój, dzięki, że jesteś!
Że chcesz być tutaj ze mną, Twoje wsparcie wiele dla mnie znaczy i to nie są puste słowa.
Dzięki Twojemu wsparciu widzę, że moja praca ma sens, że wzbudza zainteresowanie, że kogoś obchodzi.

Automatycznie stajesz się Patronem
„Pierwszej młodości” i mojej działalności w sieci
- dzięki temu mogę wykupić prenumeratę cyfrową mediów, które mnie interesują.

Dostajesz ode mnie raz w miesiącu ekskluzywny przegląd pełen smaczków, moich osobistych polecajek i rekomendacji na tematy wszelkie.

*Wszystkie treści Twojego przeglądu znajdziesz też w zakładce POSTY na moim profilu - https://patronite.pl/karolinakp/posts. Czytaj i komentuj!
55 zł miesięcznie
To spora kwota, cholernie to doceniam, wierz mi a więc: zajawka programu „Pierwsza młodość”, nagrana co tydzień, tylko dla Was, w pierwszej kolejności, plus benefity z poprzednich progów.

*Wszystkie treści Twojego newslettera znajdziesz też w zakładce POSTY na moim profilu - https://patronite.pl/karolinakp/posts. Czytaj i komentuj!
155 zł miesięcznie
Robi się poważnie... wdzięczność rośnie

Specjalnie dla Was wszystko co powyżej i coś extra: raz w miesiącu podziękuję Wam postem na IG, a w nim Wy na Liście Patronek i Patronów
Odnajdziecie się również w napisach i podziękowaniu w materiale video na YT.

*Wszystkie treści Twojego newslettera znajdziesz też w zakładce POSTY na moim profilu - https://patronite.pl/karolinakp/posts. Czytaj i komentuj!
555 zł miesięcznie
Wybierz 555 zł
15 dostępnych miejsc
A to historia!

Dzięki temu wsparciu będziesz Patronem odcinka na YT
Raz w miesiącu powiem o Tobie i podziękuję Ci z imienia i nazwiska (bądź pseudonimu) ☺
Poza tym dostajesz wszystkie benefity z poprzednich progów.

*Wszystkie treści Twojego newslettera znajdziesz też w zakładce POSTY na moim profilu - https://patronite.pl/karolinakp/posts. Czytaj i komentuj!
1055 zł miesięcznie
Wybierz 1055 zł
15 dostępnych miejsc
Jesteś Królową / Królem po prostu, chyba jesteśmy rodziną ☺

Dzięki temu mogę być spokojna o swój byt medialny -
a Ty dostajesz więc moje trzy książki: Wrzenie, Reset i Wszyscy wiedzieli - podobno fajne to są prezenty :)
Oczywiście ze spersonalizowanym autografem.
Do tego fajny prezent prosto z
mojej szafy na płyty dvd i blu ray

Oczywiście nie ominą Cię benefity z poprzednich progów.

A może masz jakiś wyjątkowy pomysł na naszą współpracę w tym progu? Jeśli tak napisz, zanim go wybierzesz - pogadamy i ustalimy warunki

*Wszystkie treści Twojego newslettera znajdziesz też w zakładce POSTY na moim profilu - https://patronite.pl/karolinakp/posts. Czytaj i komentuj!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Karolina Korwin Piotrowska w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

PIERWSZA MŁODOŚĆ. Cotygodniowy magazynek. Premiery w piątki. Film, zapach, książka, smak, dźwięki, wydarzenie, czyli to, co wzbudza we mnie emocje i zostaje w głowie pod koniec dnia. Ubarwiony dźwiękami jak w radiowym teatrze, pomysł na to, jak ogarnąć rzeczywistość.

Jestem człowiekiem, kobietą, dziennikarką.
Pracuję ponad 25 lat w mediach, harowałam w nich jak przysłowiowy wół, mam swoje lata i nie chce mi się już udawać kogoś, kim nie jestem, a przyznaję, że zdarzało mi się to robić. A to z lenistwa, może z braku świadomości, a może i ze strachu o byt i przed byciem zbluzganą. Przerobiłam w mediach niemal wszystko, "I'v been there, I've done that"- to o mnie, niczego nie żałuję, niczego nie zapomniałam, pamiętam swój PESEL i swoje sukcesy i porażki. Jestem autorką setek wywiadów, dziesiątek programów w różnych stacjach telewizyjnych i radiowych, siedmiu książek, z których każda była bestselerem. I teraz skaczę na główkę do basenu z napisem "własna przestrzeń". 

Chcę, po latach podróży medialnych, stworzyć moją własną, odrębną i niezależną przestrzeń medialną. To moja wolność. Uważam, że media, mimo całej jakże modnej poprawności politycznej, nadal traktują kobiety, ludzi w ogóle, jak bezmyślne i bezrefleksyjne worki zakupowe na kolejne kretyńskie reklamy, jak maszynki do wydawania pieniędzy na kolejne bezsensowne rzeczy, idee, pomysły, które mają pomóc i dać zarobić wszystkim, ale nie im.
Wpędzają je w poczucie winy, we wstyd, w poczucie bezsensu. Bo tak jest wygodnie. Bo łatwiej jest być bezmyślnym. A świat, sterowany cynicznie przez coraz głupsze, ordynarnie clickabjtowe nagłówki, które służą do zarabiania pieniędzy i kreowany przez kretyńskie programy prowadzone przez gładkie podróbki dziennikarzy, jawi się jako stugłowy potwór, który zaraz nas zje. 

Nie będę robić jakże modnego ostatnio wszechobecnego, zalewającego nas jak smog, patokołczingu, nie będę dawać nikomu rad, porad, bo to, że byłam "panią z telewizji" nie daje mi prawa do dawania Wam rad; po prostu pokażę Wam swoją przestrzeń. To, co mnie kręci, interesuje, wkurza, przeraża, ale i fascynuje, nie daje spać po nocach i wypełnia moje myśli. Będę subiektywna do bólu, czasem niepoprawna, wkurzająca, a jedynym szefem dla siebie będę ja. Nawet nie wiecie, jakie to inspirujące. 
Będzie więc różnorodnie, czasem będzie szaleństwo, czasem też uporządkowanie, bowiem na terapii dowiedziałam się, że porządkowanie przestrzeni to czasem mój "kocyk bezpieczeństwa". A bezpieczeństwa nam ostatnio brakuje. Chciałabym bardzo, abyśmy tu poczuli się wszyscy bardzo bezpiecznie. 

Tak, będą czasami moje psy :-)

Będę sobą, będę bardzo szczera i bez cenzury. To na pewno mogę obiecać.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Karolina Korwin Piotrowska już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
25 zł
Iwona Ejsmund
Iwona Ejsmund
25 zł
Ewa Sypniewska
Ewa Sypniewska
25 zł
Anonimowy patron
25 zł
Halina Sulima
Halina Sulima
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.