Avatar użytkownika

Daj Badyla

83
patronów
1 640 
miesięcznie
38 020 
łącznie
83
patronów
1 640 zł 38 020 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dołączasz do grona Roślinnych Świrów! Możesz dołączyć do grupy "Roślinne Świry" i oglądać storisy na Instagramie niedostępne dla osób spoza wspierających.
20 zł miesięcznie
Szalony Roślinny Świrze!
To wielkie wsparcie dla mojego kanału i bardzo Ci za nie dziękuję!
Jako wspierający możesz dołączyć do grupy "Roślinne Świry" i oglądać storisy na Instagramie niedostępne dla osób spoza wspierających. Weźmiesz też udział w zabawie, w której co miesiąc wybiorę kilka osób, które dostaną ode mnie niespodzianki roślinne.
50 zł miesięcznie
Tu możemy już zaszaleć! Poza przywilejami z poprzednich progów możesz zaproponować temat filmu o tematyce roślinnej a ja go nagram z dedykacją dla Ciebie :) Szykuje się dobra zabawa!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Daj Badyla w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Witajcie Roślinne Świry! Nazywam się Magda Szczekutek i prowadzę na YouTube kanał roślinny Daj Badyla. Moją pasją są rośliny kolekcjonerskie z rodziny aroidów - pokazuję jak łatwo i skutecznie uprawiać je w hydroponice. Zapraszam również na mój instagram - daj.badyla
Uprawa roślin w hydroponice może wydawać się skomplikowana, ale tak naprawdę nie jest w żadnym stopniu trudniejsza, niż w podłożach tradycyjnych. Jeśli dopiero zaczynasz w "hydro" lub szukasz bardziej zaawansowanych informacji - na przykład na temat prawidłowych schematów nawożenia - mój kanał jest dla Ciebie :)
 
Poza hydroponiką podejmuję "standardowe" tematy roślinne: walkę ze szkodnikami, przesadzanie, "unboxingi" roślin z najdalszych zakątków świata, aktualizacje wzrostu roślin, serię "narzekanie na ekranie" - dokładnie tak, wraz z widzami narzekam na różne tematy roślinne. Jednym z moich ulubionych tematów jest rozmnażanie Anthuriów poprzez zapylanie i tworzenie nowych hybryd. 
 
 

 

Na moim kanale znajdziesz ogrom wiedzy z zakresu uprawy roślin. Jedną z najciekawszych serii jest "tanie rozwiązanie" czyli oszczędzanie tam, gdzie można ;)

 
 

O mnie

Cztery lata temu przeprowadziłam się z centrum Warszawy do lasu w Beskidzie Małym. Moimi sąsiadami są jelenie i sarny. W najbliższych latach chciałabym zagospodarować ogród, marzy mi się masa krzewów, roślin kwitnących, miejsce odpoczynku, piękny warzywniak (warzywniak już jest, ale nie piękny ;)) - efekty prac będę pokazywać na kanale YT. Lubię grać w gry nie tylko w Sylwestra, jeść, czytać i podróżować. Podobno jestem nerdem z rodziny piwniczaków (moim zdaniem bardziej trollem, ale może się nie znam)

 

Co da mi Patronite?

Przede wszystkim możliwość nagrywania lepszych filmów - dokładnie takich, jakie chcecie. Każdy film związany z testowaniem (jak na przykład wielki test mchu lub podłoży hydroponicznych) to dla mnie spory wydatek. W 2023 roku chciałabym przygotować wielki test sklepów roślinnych co oznacza, że w każdym ze sklepów muszę kupić roślinę. Nie ograniczam się do zakupów w Polsce, sprawdzam i oceniam sklepy zagraniczne, abyście nie musieli przeżyć rozczarowania złym pakowaniem czy rośliną kiepskiej jakości.

Przy tak niszowej tematyce jak rośliny kolekcjonerskie i uprawa hydroponiczna współprace reklamowe są rzadkie, natomiast - jak już wcześniej wspominałam - rośliny to moja pasja, jest dla mnie ważne, aby mój kanał, poza źródłem rozrywki, był też miejscem skąd można czerpać wiedzę.

Bardzo dziękuję za wszelkie wsparcie - i to finansowe, i w formie subskrypcji, komentarzy i sugestii, co jeszcze mogę zrobić lepiej.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Daj Badyla już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
20 zł
Natalia Ficoń
Natalia Ficoń
20 zł
Michal Albert Staniec
Michal Albert Staniec
20 zł
Magdalena Leśniak
Magdalena Leśniak
20 zł
Anonimowy patron
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.