W Patronite od 26.01.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 302

Liczba Patronów: 217

Zostań Patronem
Kup na prezent
102 patronów
2 060 miesięcznie
10 250 łącznie
Witajcie Roślinne Świry! Nazywam się Magda Szczekutek i prowadzę na YouTube kanał roślinny Daj Badyla. Moją pasją są rośliny kolekcjonerskie z rodziny aroidów - pokazuję jak łatwo i skutecznie uprawiać je w hydroponice. Zapraszam również na mój instagram - daj.badyla

O Autorze

Uprawa roślin w hydroponice może wydawać się skomplikowana, ale tak naprawdę nie jest w żadnym stopniu trudniejsza, niż w podłożach tradycyjnych. Jeśli dopiero zaczynasz w "hydro" lub szukasz bardziej zaawansowanych informacji - na przykład na temat prawidłowych schematów nawożenia - mój kanał jest dla Ciebie :)
 
Poza hydroponiką podejmuję "standardowe" tematy roślinne: walkę ze szkodnikami, przesadzanie, "unboxingi" roślin z najdalszych zakątków świata, aktualizacje wzrostu roślin, serię "narzekanie na ekranie" - dokładnie tak, wraz z widzami narzekam na różne tematy roślinne. Jednym z moich ulubionych tematów jest rozmnażanie Anthuriów poprzez zapylanie i tworzenie nowych hybryd. 
 
 

 

Na moim kanale znajdziesz ogrom wiedzy z zakresu uprawy roślin. Jedną z najciekawszych serii jest "tanie rozwiązanie" czyli oszczędzanie tam, gdzie można ;)

 
 

O mnie

Cztery lata temu przeprowadziłam się z centrum Warszawy do lasu w Beskidzie Małym. Moimi sąsiadami są jelenie i sarny. W najbliższych latach chciałabym zagospodarować ogród, marzy mi się masa krzewów, roślin kwitnących, miejsce odpoczynku, piękny warzywniak (warzywniak już jest, ale nie piękny ;)) - efekty prac będę pokazywać na kanale YT. Lubię grać w gry nie tylko w Sylwestra, jeść, czytać i podróżować. Podobno jestem nerdem z rodziny piwniczaków (moim zdaniem bardziej trollem, ale może się nie znam)

 

Co da mi Patronite?

Przede wszystkim możliwość nagrywania lepszych filmów - dokładnie takich, jakie chcecie. Każdy film związany z testowaniem (jak na przykład wielki test mchu lub podłoży hydroponicznych) to dla mnie spory wydatek. W 2023 roku chciałabym przygotować wielki test sklepów roślinnych co oznacza, że w każdym ze sklepów muszę kupić roślinę. Nie ograniczam się do zakupów w Polsce, sprawdzam i oceniam sklepy zagraniczne, abyście nie musieli przeżyć rozczarowania złym pakowaniem czy rośliną kiepskiej jakości.

Przy tak niszowej tematyce jak rośliny kolekcjonerskie i uprawa hydroponiczna współprace reklamowe są rzadkie, natomiast - jak już wcześniej wspominałam - rośliny to moja pasja, jest dla mnie ważne, aby mój kanał, poza źródłem rozrywki, był też miejscem skąd można czerpać wiedzę.

Bardzo dziękuję za wszelkie wsparcie - i to finansowe, i w formie subskrypcji, komentarzy i sugestii, co jeszcze mogę zrobić lepiej.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika