Diggerek

W Patronite od 05.03.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
1 patron
0 miesięcznie
100 łącznie
Kanał prowadzony przez pasjonata historii i poszukiwacza skarbów.

O Autorze

Witam wszystkich.

Mam na imię Mariusz, mój nick z YouTube to Diggerek, a link do kanału to:

https://www.youtube.com/channel/UCM1WDzAodaler7MBk5QXcOQ

Moje hobby to poszukiwania skarbów wykrywaczem metali, którym zajmuję się już ok. 10 lat. Od niedawna łączę to z połowami magnesem neodymowym, oraz eksploracją bunkrów, podziemi, kazamat, fortów itp. Jestem też wędkarzem od młodych lat mojego życia, lubię majsterkować, sam zbudowałem od podstaw trzy pełnowymiarowe łódki wędkarskie, mam kochającą mnie rodzinę, żonę i syna którego też zarażam pasją poszukiwania skarbów, oraz wędkarstwem. Mój kanał na YouTube powstał w 2014 roku, ale dopiero od dwóch lat (po kupnie taniej kamerki sportowej) zacząłem umieszczać regularnie filmy z moich wypraw z wykrywaczem metali.

Moje plany na przyszłość? No cóż, będę robić to co robię do tej pory, jak pozwoli na to czas i zdrowie, chciałbym też bardziej udoskonalać i urozmaicać moje filmy dla Was. Cały czas uczę się nowego montażu filmów, podpatruję u innych i eksperymentuję "po swojemu" żeby filmy wyróżniały się z pośród tysięcy podobnych. Poniżej macie kilka moich produkcji, życzę miłego oglądania i Pozdrawiam.

Poszukiwania wykrywaczem metali

Połowy magnesem neodymowym

Urbex

V-logi

Filmy 360°

Filmy z drona

Oraz zabawa na luzaku

No i montaż, montaż i montaż

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i dziękuję za wsparcie finansowe mojej pasji.

Jesteście Wspaniali.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni