Dobrze Pojechane

W Patronite od 10.04.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

1 patron
0 zł miesięcznie
445 zł łącznie
...naszym założeniem jest tworzenie ambitnego programu podróżniczego o charakterze PRZYGODOWO-EDUKACYJNYM.  Dzielimy się wiedzą, pasją i doświadczeniem tworząc produkcje mądre, kulturalne i przyjemne do oglądania. Chcemy pomagać Widzom i inspirować ich do realizacji własnych planów

O Autorze

Cześć, 

Szykujesz się do wakacji lub podróży i chcesz się dobrze przygotować? Zastanawiasz się gdzie pojechać i szukasz inspiracji jakie miejsca tam odwiedzić?

Jeśli Twój świat kręci się wokół podróży, poznawania ludzi i kultur, wygrzebywania ciekawostek i zdobywaniu wiedzy? Do tego chcesz przyjemnie spędzić czas i szukasz niebanalnej rozrywki, nasz społeczność to właściwe miejsce dla Ciebie. 

Dlaczego ? 

Drogi Widzu...

...naszym założeniem jest tworzenie ambitnego programu internetowego o charakterze PRZYGODOWO-EDUKACYJNYM.  Dzielimy się pasją i doświadczeniem tworząc produkcje mądre, kulturalne i przyjemne do oglądania. Chcemy pomagać Widzom i inspirować ich do realizacji własnych planów.

Mamy nadzieję, że będziesz czerpał z naszej opowieści całymi garściami.


Kim jesteśmy ?

Magdalena Gumowska. Wulkan energii i zawsze uśmiechnięta dusza towarzystwa. Bardzo ekspresyjna i gadatliwa, przez co przyciąga wspaniałych ludzi. Ma naturalne szczęście.

Mariusz Łapiński. Kopalnia wiedzy i doświadczenia, ten co "z niejednego pieca chleb jadł". Stoik, indywidualista i mol książkowy. Zyskuje przy bliższym poznaniu.

Podróżujemy od wielu lat i łącznie udało nam się zwiedzić około 50 krajów (z czego 16 wspólnie!) Produkcje do projektu Dobrze Pojechane zaczęliśmy tworzyć jednak dopiero kilka lat temu. Chcieliśmy dzielić się tym co przeżywamy z rodziną i najbliższymi znajomymi. 

Początki były technicznie słabe, ale z czasem zaczęliśmy uczyć się nowych technik montażu i filmowania. Zainwestowaliśmy również w lepszy sprzęt. Dzięki temu i merytorycznie wysoko podniesionej poprzeczce zyskaliśmy grono życzliwych sympatyków, których konstruktywnej krytyki słuchamy, przez co cały czas się rozwijamy. Jednocześnie pozytywne opinie dają nam motywację do ciągłej nauki i lepszej pracy.

Na naszym kanale znajdziecie:

1) filmy o charakterze przygodowo-rozrywkowym z dużą ilością dzikiej przyrody i ciekawostek, które wielu widzów traktuje również jako uzupełnienie przewodników ;)

Jeden z ostatnich filmów takich filmów:

2) filmy pomagające przygotować się do Twojej podróży. Te ostatnie ostatnio zaczęliśmy modernizować i przygotowywać materiał w naszym domowym studio, tak żeby nie pominąć cennych wskazówek, o których łatwo zapomnieć w terenie:

3) filmy EDUKACYJNE dla każdego, kto szuka wiedzy. Z tego co wiemy służą już jako pomoc dydaktyczna wielu nauczycielom. Jeśli jesteś jednym z nich wykorzystaj na lekcji :) 

Oczywiście YouTube to nie wszystko. 

Zapraszamy na naszą stronę www.dobrzepojechane.pl gdzie dowiesz się więcej o nas, o tym co aktualnie robimy i planujemy oraz na jakie wyjazdy zorganizowane przez nas możesz się obecnie wybrać. Pobierzesz również za darmo wiele interesujących i przydatnych materiałów.

W innych mediach:

FB - poczytasz ciekawostki, a w naszej grupie zapytasz o co chcesz i podzielisz się wiedzą. 

Instagram - obejrzysz wyselekcjonowane przyjemne dla oka zdjęcia i otrzymasz kolejną porcję ciekawostek
 

Jakie są nasze najbliższe cele i plany?

- trwają intensywne prace nad książką o podróży dookoła Australii, jednocześnie praktyczny przewodnik otrzymuje ostatnie poprawki
;)

- rozpoczęliśmy realizację występów z pokazem zdjęć z podróży - jeśli jesteś zainteresowany/-a zorganizowaniem spotkania, skontaktuj się z nami.

- rozpoczynamy realizację długofalowego projektu "Zdalnie Pojechane" - szczegóły wkrótce na kanale YT - zapraszamy do subskrypcji

- przygotowujemy projekt reklamujący turystykę w Polsce na arenie międzynarodowej

- i jeszcze kilka pomysłów w zanadrzu ;)


Jeśli uważasz, że nasze działania lub zaplanowane projekty są ciekawe i zasługują na wsparcie - wiesz co robić ;)

Uwaga: Jeśli jesteś przedstawicielem firmy, która chciałaby podjąć z nami ciekawą i kreatywną współpracę, napisz do nas.  

Co dalej?

Prosty i czytelny układ :) My robimy naszą robotę, a Ty korzystasz z tego co oferujemy. 

Pozdrawiamy gorąco gdziekolwiek jesteś !

Magda i Mariusz

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni