DowytrenowAnia

W Patronite od 19.11.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 838

Liczba Patronów: 532

Zostań Patronem
25 patronów
376 miesięcznie
5 568 łącznie
"DowytrenowAnia" to miejsce w social media, gdzie próbuję przekazywać Wam jak najwięcej mądrych treści. Na moich kanałach social media próbuję przywrócić wartość treściom edukacyjnym oraz walczę z treningową dezinformacją, byście mogli bezpiecznie i bez stresu sami trenować.

O Autorze

Cześć! 

Jestem Ania. Na codzień studiuję fizjoterapię i pracuję jako trener oraz masażysta, jednak po godzinach (jak prawdziwa treningowa Superwoman) walczę z treningową dezinformacją w internecie

Chcę dbać o zdrowie innych nie tylko w gabinecie, pracując z jedną osobą. Pragnę pomagać jak największej liczbie osób, dlatego tworzę na moim kanale youtube filmy treningowe oraz edukacyjne. Z nimi zadbacie nie tylko o piękne, ale przede o sprawne ciało.

W mojej autorskiej serii "Wytrenować Youtube" pokazuję najczęściej popełniane błędy w wykonaniu popularnych trenerek i jak Wy możecie ich uniknąć. Dzięki temu lepiej widzicie jak te błędy wyglądają, wiecie na co zwracać uwagę podczas treningów i przede wszystkim UCZYCIE się weryfikować to, co widzicie na ekranie. Poniżej znajdziecie jeden z tych filmów.

 

Oprócz materiałów edukacyjnych znajdziecie również filmy treningowe. Dla mnie najważniejsza jest sprawność, a nie ilość spalonych kalorii. 

 

Wszystko to i wiele więcej znajdziecie na moim kanale youtube.

 

Sprawdźcie również moje konto na instagramie

Znajdziecie mnie pod nazwą "dowytrenow.ania"

Jeśli chcecie wesprzeć mnie w mojej dalszej działalności oraz podziękować za pracę, którą już wykonałam do tej pory- zachęcam do zostania patronem, doceniam i z całego serducha

DZIĘKUJĘ!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika