Drakei

W Patronite od 28.03.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 549

Liczba Patronów: 483

Zostań Patronem
28 patronów
600 miesięcznie
9 255 łącznie
Od dłuższego czasu nagrywam "zagrajmy" na Youtube, lubię zielone koszulki i kiedyś rozumiałem fabułę Kingdom Hearts.

O AutorzeHej, z tej strony Joachim, znany głównie jako Drakei od wielu lat prowadzę już kanał na Youtube, zajmuję się dosyć klasyczną formą "zagrajmy", bez żadnego montażu, wstawiania memów czy innych udziwnień, jedynie czysty gameplay opatrzony moim komentarzem. Lubię gadać o grach, kreatywnie na nie narzekać i wmawiać wszystkim czemu to ja mam rację. Od czasu do czasu kanał odwiedza również moja dziewczyna z którą gramy w gry co-op, bawimy się w zgadywanie imion oraz robimy streamy. Skoro uzbroiłem cię, potencjalny czytelniku, w te wszystkie informację na temat mojej działalności to zastanawiam się, czy może masz ochotę wesprzeć mój kanał. Jest to całkowicie opcjonalne, nie wpływa w żaden sposób na działalność kanału, jedyną nagrodą jest moja wdzięczność i podziękowania na kanale, a także możliwość wybrania pięciu gier do potencjalnego nagrania z podanej przeze mnie listy.

Dzięki za uwagę i wsparcie i do usłyszenia na kanale.
Drakei 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Arthas Trzeci
Arthas Trzeci
10 zł miesięcznie
Przemek Dąbrowski
Przemek Dąbrowski
5 zł miesięcznie
KULA KULA
KULA KULA
10 zł miesięcznie
Bartosz Stępniewski
Bartosz Stępniewski
5 zł miesięcznie
Dniel Kowalski
Dniel Kowalski
35 zł miesięcznie
Anonimowy patron
5 zł miesięcznie