Paweł Draus

W Patronite od 23.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie
Grafik/rysownik/malarz/rzeźbiarz/humorystyczny, naiwny, outsiderowy. W swoich pracach używam kredek, flamastrów, rapidograf i ołówka. Kiedy maluję używam akryli. Rzeźby są z drutu papieru i masy solnej.

O Autorze

Urodziłem się 1991 r. w Jeleniej Górze. Uczęszczałem do Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych przy Zespole Szkół Rzemiosł Artystycznych w Cieplicach gdzie je ukończyłem dyplomem plastyka w specjalności snycerstwo w 2011 r. Po liceum pracowałem na wolontariacie w Atelier Wolimierz w Wolimierzu gdzie rozwijane jest budownictwo eksperymentalne i permakultura. Od 2014 - 2016 roku studiowałem na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na wydziale Rzeźby. Studia przerwałem. Po tym czasie w 2016 - 2018 r. Sprzedawałem swoje prace w Barcelonie, rysowane długopisem na ulicy. Od 2018-2020 tworzę pracę flamastrami i rapidograf em, sprzedaję je internetowo. 

TWORZĘ PLAKATY INTERNETOWE DLA HARDWAGON - TO REJWOWE IMPREZY W WIĘKSZYCH MIASTACH POLSKI, ILUSTRACJE DLA MANIFESTÓW INFLUENCERÓW DO INTERNETOWEGO MAGAZYNU POPTOWN, CZASEM ILUSTRACJE DO PISMA USTA. ZDARZAŁO MI SIĘ PROJEKTOWAĆ OKŁADKI PŁYT I TATUAŻE. WIĘKSZOŚĆ MOICH PRAC SPRZEDAJĘ PRZEZ FACEBOOKA. CZASEM SCHODZĄ CZASEM NIE. REKLAMUJE SIĘ PRZEZ GRUPĘ "KLUB CH^JOWYCH ARTYSTÓW NA FACEBOOKU I MAM SWÓJ FANPEJDŻ - DRAUS. LINK TUTAJ - https://www.facebook.com/drausart/

TROSZKĘ FANÓW NA DZIEŃ DZISIEJSZY MAM.

PONIŻEJ MAGDA GESSLER POZUJE DO PIECZONEGO PROSIAKA. 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!