Avatar użytkownika

Miłozwierz

67
patronów
1 050 
miesięcznie
109 175 
łącznie
67
patronów
1 050 zł 109 175 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Cześć! Właśnie ufundowałeś PUSZKĘ TUŃCZYKA dla mojego kota LUB dwa skromne piwka dla mnie :) Dziękuję, z pewnością wypiję je dla relaksu po burzliwym procesie twórczym. Dzięki Tobie mogę rysować, pisać, rysować i jeszcze raz rysować :) Moje rysunki pomagają pomagać zwierzakom, ja dzięki nim też mogę pomagać :) Dziękuję, że jesteś :)
10 zł miesięcznie
ABONAMENT: MIŁOZWIERZOWA DYSZKA MOCY :) Cześć. Właśnie stałeś się filarem i podporą mojego bloga! Ufundowałeś PUSZKĘ TUŃCZYKA dla mojego kota i dwa piwka dla mnie. Albo DWIE PUSZKI TUŃCZYKA (rozwiązanie sugerowane przez kota). Wpłacając dziesięć złotych miesięcznie pomagasz mi tworzyć, więc Twoje sugestie (wysłane na adres mailowy: www.sklepzoolog.pl) będą brane pod uwagę w procesie tworzenia bloga. Może to być pomysł na wpis czy pomysł na komiks. Pojawi się on na blogu, opatrzony Twoim imieniem . Trafisz też na świętą listę Miłopatronów, czyli osób aktywnie wspomagających Miłozwierza. Miłozwierz rysując, często wspomaga bezdomne koty, więc wspomagając Miłozwierza, pomagasz pomagać kociakom. To piękne. Tobie też dziękuję, że jesteś :)
30 zł miesięcznie
Cześć. 6 PUSZEK TUŃCZYKA lub 12 piw (ze wskazaniem na tuńczyka). Jeśli ustanowiłeś tak duży abonament dla Miłozwierza, Miłozwierz ustanawia abonament dla Ciebie. Aktywnie opłacając ów abonament, raz na rok, licząc po aktywnym roku rozliczeniowym, możesz, za pomocą maila: sklepzoolog@wp.pl, zamówić sobie komiks, który wykonam specjalnie dla Ciebie., wedle Twoich wytycznych. Będzie to czarno-biały rysunek w formacie A4. Do rysunku otrzymasz licencję niewyłączną na wykorzystanie pracy w dowolnym celu. Oczywiście wspomagając mnie, pomagasz potrzebującym kotom, bo miłozwierzowe rysunki, dzięki swojej popularności, często promują różne akcje charytatywne określonych fundacji. Będąc moim Patronem, stajesz się więc Patronem potrzebujących braci mniejszych. Trafisz też na świętą listę Miłopatronów, czyli tych, którzy pomagają, pomagając. Dziękuję Ci, że jesteś :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Miłozwierz w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć. Mam na imię Magda i kocham koty, góry, las i rysowanie komiksów. Piszę internetowy dziennik, amatorskie opowiadania i rysuję. Rysuję, rysuję, rysuję, rysuję. W międzyczasie miącham koty. Mam odjechane marzenia, które próbuję spełniać i cieszę się, że jestem.

Komiksy, rysunki, dzienniki. Koty, nie-koty i życie. 

Lubię rysować, pisać, pić piwo i uprawiać włóczęgostwo. Jestem tutaj, ponieważ moim marzeniem jest w ciągu jednego roku uporządkować wszystkie swoje sprawy i przeprowadzić się w góry. 

Nie uda mi się tylko jeżeli ciężko zachoruję, lub umrę.

I tyle.

 

Cele Autora

Wyprowadzam się w góry.
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 3 950 zł brakuje
21%
Jeśli uda mi się uzyskać od Was, Kochani, taki abonament, rzucam wszystko i wyjeżdżam w góry: żyć i rysować. Zamieszkam w małej, drewnianej, ogrzewanej kozą chatce i będę tworzyć, tworzyć i jeszcze raz tworzyć. Pisać dla Was, rysować dla Was. Przy takim założeniu, będę mogła wiele rzeczy dla Państwa robić ot tak: drobne rysuneczki, projekty, rozmowy. Będę miała czas, żeby żyć i dzielić się tym życiem z Wami. Będę podróżować i być może uda mi się tam, w górach, tymczasować zwierzaki. Mam gdzie uciekać. Jeśli będę miała za co, zrealizuję jedno z moich marzeń, a Wy dostaniecie jeszcze bardziej zajebistego, pełnego rysunków i zdjęć bloga o kotach, przyrodzie i mieszkaniu tam, skąd wszędzie jest daleko i bardziej na nogach :D Będzie się działo.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Miłozwierz już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Magdalena Grupa
Magdalena Grupa
5 zł
Zoska Landers
Zoska Landers
30 zł
Karolina Jaworska
Karolina Jaworska
10 zł
Anonimowy patron
10 zł
Marek Czowgan
Marek Czowgan
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.