Strefa Patrona:

181

patronów

2165 zł

miesięcznie

2175 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
28
miesięczne wsparcie
15
liczba patronów

  Cześć. Mam na imię Magda i kocham koty, góry, las i rysowanie komiksów. Piszę internetowy dziennik, amatorskie opowiadania i rysuję. Rysuję, rysuję, rysuję, rysuję. W międzyczasie miącham koty. Mam odjechane marzenia, które próbuję spełniać i cieszę się, że jestem.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
43 %
100%
osiągnięto 43%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 2835 zł
Wyprowadzam się w góry.
Jeśli uda mi się uzyskać od Was, Kochani, taki abonament, rzucam wszystko i wyjeżdżam w góry: żyć i rysować. Zamieszkam w małej, drewnianej, ogrzewanej kozą chatce i będę tworzyć, tworzyć i jeszcze raz tworzyć. Pisać dla Was, rysować dla Was. Przy takim założeniu, będę mogła wiele rzeczy dla Państwa robić ot tak: drobne rysuneczki, projekty, rozmowy. Będę miała czas, żeby żyć i dzielić się tym życiem z Wami. Będę podróżować i być może uda mi się tam, w górach, tymczasować zwierzaki. Mam gdzie uciekać. Jeśli będę miała za co, zrealizuję jedno z moich marzeń, a Wy dostaniecie jeszcze bardziej zajebistego, pełnego rysunków i zdjęć bloga o kotach, przyrodzie i mieszkaniu tam, skąd wszędzie jest daleko i bardziej na nogach :D Będzie się działo.

O Autorze

Komiksy, rysunki, dzienniki. Koty, nie-koty i życie. 

Lubię rysować, pisać, pić piwo i uprawiać włóczęgostwo. Jestem tutaj, ponieważ moim marzeniem jest w ciągu jednego roku uporządkować wszystkie swoje sprawy i przeprowadzić się w góry. 

Nie uda mi się tylko jeżeli ciężko zachoruję, lub umrę.

I tyle.

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 57
Cześć! Właśnie ufundowałeś PUSZKĘ TUŃCZYKA dla mojego kota LUB dwa skromne piwka dla mnie :) Dziękuję, z pewnością wypiję je dla relaksu po burzliwym procesie twórczym. Dzięki Tobie mogę rysować, pisać, rysować i jeszcze raz rysować :) Moje rysunki pomagają pomagać zwierzakom, ja dzięki nim też mogę pomagać :) Dziękuję, że jesteś :)
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 92
ABONAMENT: MIŁOZWIERZOWA DYSZKA MOCY :) Cześć. Właśnie stałeś się filarem i podporą mojego bloga! Ufundowałeś PUSZKĘ TUŃCZYKA dla mojego kota i dwa piwka dla mnie. Albo DWIE PUSZKI TUŃCZYKA (rozwiązanie sugerowane przez kota). Wpłacając dziesięć złotych miesięcznie pomagasz mi tworzyć, więc Twoje sugestie (wysłane na adres mailowy: www.sklepzoolog.pl) będą brane pod uwagę w procesie tworzenia bloga. Może to być pomysł na wpis czy pomysł na komiks. Pojawi się on na blogu, opatrzony Twoim imieniem . Trafisz też na świętą listę Miłopatronów, czyli osób aktywnie wspomagających Miłozwierza. Miłozwierz rysując, często wspomaga bezdomne koty, więc wspomagając Miłozwierza, pomagasz pomagać kociakom. To piękne. Tobie też dziękuję, że jesteś :)
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 32
Cześć. 6 PUSZEK TUŃCZYKA lub 12 piw (ze wskazaniem na tuńczyka). Jeśli ustanowiłeś tak duży abonament dla Miłozwierza, Miłozwierz ustanawia abonament dla Ciebie. Aktywnie opłacając ów abonament, raz na rok, licząc po aktywnym roku rozliczeniowym, możesz, za pomocą maila: sklepzoolog@wp.pl, zamówić sobie komiks, który wykonam specjalnie dla Ciebie., wedle Twoich wytycznych. Będzie to czarno-biały rysunek w formacie A4. Do rysunku otrzymasz licencję niewyłączną na wykorzystanie pracy w dowolnym celu. Oczywiście wspomagając mnie, pomagasz potrzebującym kotom, bo miłozwierzowe rysunki, dzięki swojej popularności, często promują różne akcje charytatywne określonych fundacji. Będąc moim Patronem, stajesz się więc Patronem potrzebujących braci mniejszych. Trafisz też na świętą listę Miłopatronów, czyli tych, którzy pomagają, pomagając. Dziękuję Ci, że jesteś :)
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Polecani Autorzy