Avatar użytkownika

Druvik

10
patronów
440 
miesięcznie
7 865 
łącznie
10
patronów
440 zł 7 865 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Zgrywamy klasycznego cwaniaka? :) Podziękuje Ci bardzo za tego piątaka na e-mail. W końcu to już mały słoik majonezu. Super, że dbasz o swój cholesterol! ;)
10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
39 dostępnych miejsc
Dyszka to zapas gum kulek na jakieś 2-3 godziny! Biorąc pod uwagę ich przemijający smak wraz z każdym przeżuciem. ;) Raz w roku na święta (Boże Narodzenie lub Wielkanoc) moja wspaniała żona przygotuje kartki świąteczne, które będziemy wysyłać do aktywnych patronów.
25 zł miesięcznie
Wybierz 25 zł
17 dostępnych miejsc
Zrezygnujesz z dobrego kebsa? Mocne! W takim razie podziel się z nami swoją datą urodzin, a przygotujemy Ci specjalną kartkę urodzinową! Może i się nią nie najesz, ale za to ładnie się będzie prezentować na półce. ;) Osoby z tego progu będą też na początku każdego miesiąca dostawać link do specjalnego giveaway'a. Dodatkowo dostaniesz dożywotni dostęp do zamkniętej grupy na FB. Na grupie będę się dzielił ciekawostkami oraz materiałami przed publikacją.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
9 dostępnych miejsc
Za takie pieniądze to już można sobie wieczór dobrze rozplanować. Jeżeli rezygnujesz z flaszki na rzecz wspierania druvikolady, to musi być coś nie tak. :P No, ale jak już Cię poniesie to poza nagrodami z poprzednich progów, dostaniesz od nas mały prezent na swoje urodziny. Wszystko zależy od tego, co aktualnie będziemy mieli na "magazynie". ;) Dam Ci na pewno kilka opcji do wyboru.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
2 dostępne miejsca
Takie sumy zmieniają ludzi! Nic więc dziwnego, że postanowiłeś mnie aż tak wesprzeć! ;) Poza nagrodami z poprzednich progów, raz w roku na Druvikowe urodziny będziemy szykować dla Ciebie specjalną paczkę z prezentami/upominkami. Chętnie też pogram z aż tak szalonym człowiekiem, więc jak tylko czas pozwoli to możemy razem popykać i nie musi być to koniecznie WoWs.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Druvik w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Nazywam się Karol Jędrusik, choć większości znany jako Druvik. Community Contributor w World of Warships. Nagrywam, streamuję i coś tam czasem przy tym pogaduję. ;) WoWs to spora część streamowego życia, ale ostatnio poszerzam horyzonty.

World of Warships to zdecydowana większość mojego obecnego contentu. Na YT staram się nagrywać recenzje, poradniki oraz bitwy. Jednak szukam nowych wyzwań ogrywając inne gry, czy robiąc bardziej historyczne materiały. W przypadku Twitcha coraz więcej pojawia się na nim odskoczni od okrętów. Wkręciłem się w składanie zestawów od Cobi, praktycznie wszystkie zestawy, które ufundowali mi widzowie zostają później wystawione na aukcjach charytatywnych.

Plany na przyszłość są proste, więcej streamów, więcej składania, jeszcze więcej rozdawania. Dlatego też myślę coraz częściej o porządnej drukarce 3d, która pozwoliłaby mi "wyprodukować" trochę druvikowych gadżetów na specjalne streamy.

Planuję również urozmaicić streamy ogrywając więcej gier. Chciałbym, aby pojawiło się więcej survivali, strategii i inne. ;) Zobaczymy co przyniesie przyszłość. :)

 

Poniżej kilka z moich popularniejszych i ciekawszych materiałów.

Cele Autora

Kloczki!!!
  • 550 zł miesięcznie
  • 110 zł brakuje
80%
Co tu dużo mówić? Jeszcze więcej klocków, jeszcze więcej pomagania. Każdy zestaw zakupiony z tego celu będzie później przekazywany na licytacje charytatywne.
Drukarka 3d
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 560 zł brakuje
44%
Jeżeli będziecie na tyle szaleni, aby tak nas wspierać! Więcej druvikowych gadżetów!!!11oneone Mamy wiele pomysłów na nowe druvikowe gadżety. Ten cel pozwoli nam przyszykować jeszcze ciekawsze nagrody na eventy takie jak streamy świąteczne, urodzinowe czy charytatywne.
Licencje i oprogramowanie
  • 200 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Tyle kosztują licencje oprogramowań i dodatków, których używam do realizacji materiałów i streamów. Czasem przy większych realizacjach przydaje się wykupienie dodatkowych materiałów.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Druvik już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Michał Siwiec
Michał Siwiec
5 zł
Anonimowy patron
10 zł
Ulmo
Ulmo
25 zł
Tomasz Koteras
Tomasz Koteras
25 zł
Przemysław Kaczmarczyk
Przemysław Kaczmarczyk
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.