Dżejms Błont

W Patronite od 13.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1847

Liczba Patronów: 1245

Zostań Patronem
Kup na prezent
8 patronów
81 miesięcznie
2 951 łącznie
Ironicznymi patofraszkami opisuję otaczającą nas rzeczywistość. Wszelkie błędy bezwzględnie wykorzystuję. Staram się wywołać uśmiech na twarzach, w tym szarym, smutnym czasie. ;) Codziennie bawi się ze mną wiele tysięcy osób. :D

O Autorze

Moją misją jest poprawianie humoru. Gdy widzę coś zabawnego, złego, lub po prostu napisanego błędnie, włączam tryb rymowania. Każdego dnia pojawia się co najmniej jeden, nowy wierszyk z ilustracją. Jeśli moje fraszki wywołają uśmiech chociaż na jednej twarzy, oznacza to, że warto to robić. I tak już od czterech lat. Na moim profilu znajdziecie ponad 1.600 ironicznych wierszyków z ilustracjami.

 

https://www.facebook.com/DzejmsBlont/


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika