Effatha Gliwice

W Patronite od 02.03.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 760

Liczba Patronów: 1631

Zostań Patronem
Kup na prezent
6 patronów
680 miesięcznie
1 460 łącznie
Jesteśmy katolicką wspólnotą, otwartą ekumenicznie, która działa w Gliwicach. Pragniemy razem doświadczać mocy Boga, żyć w Jego Obecności i szerzyć Dobrą Nowinę!

O Autorze

Cieszymy się, że tutaj jesteś!

Zależy nam na kreatywnym działaniu, inspirującym ludzi (szczególnie młodych) do życia w relacji z Jezusem. Wierzymy, że dla człowieka prawdziwie wierzącego nie ma rzeczy niemożliwych! Posługujemy na rekolekcjach, prowadzimy uwielbienia, nauczania - działamy tam, gdzie jest do tego przestrzeń. 

Od początku działania wspólnoty stale się rozwijamy: mamy nowych członków, nowe służby, nowe perspektywy i wielką pasję! Kochamy Boga i jesteśmy coraz bardziej zafascynowani jak Duch Święty działa w nas samych poprzez wspólne uczestnictwo w dziełach Królestwa. Zależy nam na rozwoju nie tylko jako grupa, ale również jako jednostki - bardzo chcemy stale dawać możliwość młodym, żeby mogli realizować swoje pasje na coraz lepszym poziomie muzycznym, akustycznym, technicznym, medialnym i wiele więcej, dlatego potrzebujemy Waszego wsparcia.

Uzbierane pieniądze przeznaczamy na nowy sprzęt i na indywidualne kształcenie członków naszej wspólnoty. Między innymi:

 • organizujemy zajęcia muzyczne
 • dokształcamy ekipę akustyczną
 • dajemy możliwość uczestniczenia w szkołach Biblijnych
 • dofinansowujemy młodym uczestnictwo w różnego rodzaju rekolekcjach formacyjnych

Wierzymy, że nasze cele prowadzą do jednego, kluczowego celu - głoszenia Dobrej Nowiny wszelkiemu stworzeniu! Poza wsparciem materialnym, które jest bardzo ważne, prosimy też o wsparcie duchowe poprzez Waszą modlitwę i uczestniczenie w organizowanych przez nas wydarzeniach.

 

Blessy dla Was!

Effatha Gliwice

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 500 zł
Anna Pieszka
Anna Pieszka
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Przemek
Przemek
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł