W Patronite od 07.06.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2609

Liczba Patronów: 3332

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
40 miesięcznie
1 020 łącznie

Powstanie platformy MAM GŁOS - miejsca przyjaznej i profesjonalnej edukacji wokalnej dla każdego

3 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

2 960 zł

brakuje

Dzięki grantowi z Funduszu Sektora 3.0 możemy rozpocząć budowę platformy MAM GŁOS! Uzyskane środki pozwolą nam na stworzenie wersji bazowej, ale aby w pełni zrealizować misję popularyzacji śpiewu potrzebujemy Twojego wsparcia.
Dołącz do Ruchu MAM GŁOS i promuj śpiew z nami!
Od 20 lat zajmujemy się głosem i obserwujemy wzrost zainteresowania śpiewem jako pasją. Do nauczycieli śpiewu i chórów przychodzi coraz więcej osób, którym nie chodzi o karierę, ale inne korzyści. Śpiew pełni kilkadziesiąt funkcji wspierających dobrostan fizyczny i psychiczny!
Szczególną uwagę przykuwają 3 zalety śpiewu:
- rozwijanie umiejętności przywódczych,
- wsparcie w depresji,
- podnoszenie nastroju.
W Polsce jest wiele osób, które chciałyby śpiewać, jednak poszukiwanie dopasowanego do swoich potrzeb nauczyciela może trwać nawet dekadę! W tym czasie osoba poszukująca trafia na nauczycieli, którzy zawstydzają i krytykują. Jedna uwaga „nie masz głosu” na początku nauki może zahamować na lata.
Efektem opresyjnego modelu edukacji wokalnej oraz braku standaryzacji jakości nauczania w Polsce jest najniższy procent osób śpiewających w Europie!
Nasza propozycja to stworzenie platformy, która umożliwi powszechny dostęp do wysokiej jakości edukacji wokalnej. Będzie to pierwsze rozwiązanie na rynku podążające za indywidualnymi potrzebami odbiorców.
Na platformie znajdzie się:
- baza wiedzy przygotowana przez ekspertów,
- wyszukiwarka profesjonalnych nauczycieli śpiewu, chórów, warsztatów określająca preferencje osób, które chcą zacząć się uczyć (nauczyciele w bazie będą zobowiązani do przestrzegania KODEKSU ETYCZNYCH PRAKTYK – w myśl którego zamiast oceniać i odrzucać mają otwierać, pomagać i uczyć),
- ABC śpiewania online: kursy, ćwiczeniowniki, comiesięczne warsztaty, indywidualne lekcje.
Dołączają do nas eksperci i instytucje zajmujące się badaniem i popularyzowaniem śpiewu, którym zależy na powszechnym dostępie do wysokiej jakości kształcenia.
Chcemy, aby w Polsce odzyskało głos MILION OSÓB – razem możemy ten cel zrealizować!