Avatar użytkownika

Everyday Hero

179
patronów
179
patronów

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Phil Coulson / Maria Hill

Każde wsparcie się liczy zwłaszcza, gdy jest nas dużo!
Wiedz, że żaden bohater nie byłby tym, kim jest, gdyby nie osoby mu najbliższe, które go wspierają. I taką osobą możesz zostać też Ty - Patronie!

Każda osoba z tego progu otrzyma mail z podziękowaniami i dozgonną wdzięczność za wsparcie :)

"Chimichanga" - Deadpool
10 zł miesięcznie
Robin / Batgirl

Jesteś moim partnerem/partnerką w walce o sprawiedliwość. Nie oznacza to, że jedynym Twoim zadaniem jest bieganie w rajstopach i gaciach założonych na te rajstopy. Ten próg sprawia:

- Że masz dostęp do tajnej grupy na Facebooku, na której będą ukazywać się niepublikowane materiały (zdjęcia, filmy i teksty). Będziesz mógł/mogła brać udział w dyskusjach dotyczących kolejnych odcinków i pomagać w wymyślaniu do nich tematów.
- Po osiągnięciu drugiego celu na początku każdego tygodnia ukazywać się będzie film z planami na kolejne 7 dni, który dostępny będzie tylko dla Patronów z tego i każdego wyższego progu.

"Czym byłby Everyday Hero, bez swoich sidekicków!"
25 zł miesięcznie
Wybierz 25 zł
36 dostępnych miejsc
Superman / Wonder Woman

Ogromne wsparcie! Jesteście silni i niezwyciężeni. Zasługujecie na podziw i moją dozgonną wdzięczność.
Należy Wam się dostęp do wszystkich nagród z progu poprzedniego, a także:

- Bezpłatny dostęp do e-booków z projektu #DobryNawyk
- Dostęp do niepublicznych materiałów ze strony everydayhero.pl

"Czy mięso jest kryptonitem wegan?"
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
30 dostępnych miejsc
Proffesor X / Jean Grey

Super wysoki poziom wtajemniczenia. Jeśli zdecydujesz się wspierać mnie taką kwotą pamiętaj, że jesteś niesamowitą osobą, a ja zrobię wszystko, by to wsparcie nie poszło na marne. Wszystkie nagrody z poprzednich progów są Twoje, a także:

- Możliwość zaproponowania tematu nagrania
- Darmowy dostęp do wszystkich możliwych materiałów i szkoleń!

"Racjonalne myślenie jest naszą supermocą"
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
20 dostępnych miejsc
One-Above-All

Dla tych, co wznoszą się poza światem zwykłych obywateli, ziemskich normalsów, pół-bogów i herosów.
Jeśli masz tyle pieniędzy co Batman, Iron Man i Sknerus Mckwacz razem wzięci i postanowiłeś/aś wspomóc nimi Everyday Hero - chwała Ci za to i ogrom wdzięczności, którą trudno wyrazić i której nie sposób opisać.

Wszystko z poprzednich progów jest Twoje, a dodatkowo mogę nagrać film specjalnie dla Ciebie na każdy możliwy temat (mogą być to życzenia urodzinowe, suche żarty, rozprawka do szkoły itp.)

"I'm rich" - Batman
300 zł miesięcznie
Wybierz 300 zł
9 dostępnych miejsc
Stan Lee / Jack Kirby

Prowadzisz etyczny biznes? Chcesz wspomóc słuszną sprawę, a przy okazji promować swój produkt? Napisz w wiadomości prywatnej, a dogadamy szczegóły!

"I am Batman" - Batman

1500 zł miesięcznie
Wybierz 1500 zł
5 dostępnych miejsc
Marvel / DC

Próg dla mecenasów i mecenasek. Jeśli masz firmę i chcesz wspierać projekt Everyday Hero, to ten próg jest dla Ciebie! Odezwij się do mnie przed wybraniem tego progu, byśmy mogli omówić szczegóły współpracy!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Everyday Hero w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć, mam na imię Orestes i prowadzę kanał na YouTube Everyday Hero. Mówię o prawach zwierząt, diecie roślinnej, efektywnym altruizmie, dobroczynności i wielu innych pokrewnych tematach. Wszystko okraszone dużą dawka humoru i dystansu do własnej osoby :)Cześć!


Mam na imię Orestes i od wielu lat aktywnie działam na rzecz praw zwierząt. Dwa lata temu założyłem kanał na YouTube: Everyday Hero, którego celem jest promocja diety roślinnej i edukacja z zakresu sytuacji zwierząt hodowlanych. Od niedawna zacząłem poszerzać tematykę kanału o kwestię efektywnego altruizmuekologię i ogólnie pojęte działania charytatywne, gdyż uważam, że są to rzeczy, których brakuje na YouTube. 

Na wegetarianizm przeszedłem w wieku 15 lat, a mając 23 lata przeszedłem na weganizm i zacząłem działać w organizacjach prozwierzęcych, najpierw w: Ekostraży, a potem w Otwartych Klatkach (w których działam do dzisiaj). Od wielu lat zajmuję się amatorsko kręceniem i montowaniem prostych, krótkich filmów, co sprawiło, że zdecydowałem się na powstanie projektu Everyday Hero. 

Stworzyłem projekt #DobryNawyk, którego celem jest praca nad nawykami, których efekty powinny okazać się wartościowe nie tylko dla nas, ale także - a może przede wszystkim - dla innych. Projekt obejmuje 12 tematów (na 12 miesięcy) i skupia się w okół uważności, higieny psychicznej, efektywnego altruizmu i wdzięczności. 

Prowadzę podcast: Dobry Podcast, w którym rozmawiam z osobami, których doświadczenia i wiedza mogą okazać się przydatne w zrozumieniu potrzeby pomagania innym.

Co chciałbym osiągnąć?
YouTube jest idealnym miejscem do przekazywania wielu różnych informacji i wartości, ale nadal wiele z nich nie ma swojej reprezentacji i ginie w natłoku niezbyt wartościowych materiałów. Zależy mi, żeby tematyka praw zwierząt, diety roślinnej, efektywnego altruizmu, charytatywności i ekologii była przedstawiana w sposób racjonalny, z humorem, ale przede wszystkim - na dużą skalę.

Jak chciałbym to osiągnąć?

 • Poszerzyć liczbę tematów, o których będę mówił .
 • Zwiększyć liczbę i regularność ukazywania się odcinków.
 • Podnieść umiejętności techniczne i autoprezentacji .
 • Tworzyć wartościowe projekty z zakresu praw zwierząt, efektywnego altruizmu i nawyków.
 • Zwiększyć liczbę wykładów i wystąpień na przestrzeni jednego roku.
 • Współpracować z innymi YouTuberami w celach charytatywnych.
 • Opowiadać żarty.


Wszystkie tematy staram się przedstawiać w sposób jak najbardziej racjonalny, a dodatkowo zależy mi, by wszystkie materiały przepełnione były specyficznym poczuciem humoru i oryginalnym montażem :). 

 


 

Jeśli popierasz to, co robię, to zostać moim Patronem i pomóż mi być  bohaterem na co dzień :)

Cele Autora

Grota Batmana
 • 5 500 zł miesięcznie
 • 1 355 zł brakuje
75%
Cel mieszczący się w granicach pełnego Sci-Fi.

- regularne filmy na kanale
- dodatkowe comiesięczne Q&A na żywo (z pytaniami od osób wspierających na Patronite)
- dodatkowe treści związane z projektem #DobryNawyk

Jest to próg, którego osiągnięcie pozwoli mi realizować wszystkie plany, związane z promocją ważnych dla nas wszystkich wartości.
Bohater na pół etatu!
 • 2 000 zł miesięcznie
 • Cel osiągnięty!
100%
Taka kwota sprawi, że będę mógł zmniejszyć liczbę godzin pracujących na rzecz godzin pracujących nad kanałem! Jest to duże wsparcie psychiczne i przełoży się niemal natychmiastowo na zwiększoną liczbę odcinków i mniejszych nagrań.

Będę w stanie nadrobić część zaległości i wystartować z seriami, o których kiedyś wspominałem, lub odświeżyć te, które zacząłem.

Jest to duży krok w drodze do rozwoju kanału i coraz lepszej promocji diety roślinnej i praw zwierząt!
Bohater na cały etat!
 • 4 000 zł miesięcznie
 • Cel osiągnięty!
100%
Cel marzenie!

Osiągnięcie tego celu pozwoli mi utrzymać się i całkowicie poświęcić tworzeniu treści na kanał YouTube. Móc pracować w ten sposób, to spełnienie marzeń. Dziękuję za pomoc w ich realizacji!

Jeśli chcecie być pracodawcami codziennego bohatera, to właśnie macie okazję! :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Everyday Hero już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

fala
fala
10 zł
Anna Cynthia Paciorkiewicz
Anna Cynthia Paciorkiewicz
25 zł
Aleksandra Dudek
Aleksandra Dudek
25 zł
Mateusz Gierczak
Mateusz Gierczak
10 zł
Alicja Kołczyk-Kasprzycka
Alicja Kołczyk-Kasprzycka
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.