Avatar użytkownika

Fantastyczny Skaut

9
patronów
185 
miesięcznie
1 485 
łącznie
9
patronów
185 zł 1 485 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
SZATNIA

Dzięki! FantaStycznie, że tworzysz z nami społeczność tej pięknej gry.
10 zł miesięcznie
ROZGRZEWKA

Łał, jesteśmy wdzięczni! Podziękujemy Ci na imiennej liście na stronie w zakładce "załoga". Cieszymy się, że wspierasz naszą działalność!
25 zł miesięcznie
PRZY LINII BOCZNEJ

O rany, robi się poważnie. Zapraszamy Cię do prywatnej, ekskluzywnej grupy WhatsApp, na której możesz z nami pogadać o wszystkim i o każdej porze. Od rozmowy o wyborach personalnych, statystykach, kapitanach, transferach po zwykłą grzałkę meczem i przewrotką we właśnie lecącym meczu ;-)
50 zł miesięcznie
PIERWSZY SKŁAD

Ulala, to już jest strzał w okienko zza pola karnego! Zapraszamy Cię do gościnnego występu w jednym odcinku podcastu! Jeśli nie czujesz się dobrze przed mikrofonem, możemy tę rozmowę spisać i wrzucić na stronę.
100 zł miesięcznie
OPASKA KAPITAŃSKA

O Losie. Jesteś kluczową postacią zespołu! Prawdziwym szefem na placu. Dziękujemy! Pozwól, że zaprosimy Cię na mecz Ekstraklasy. Cudownie będzie wspólnie przeżywać piłkarskie emocje z poziomu trybun!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Fantastyczny Skaut w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Fantastyczny Skaut to jedyny portal, publikujący szczegółowe materiały o grze Fantasy Ekstraklasa. Od kilku sezonów oglądamy niemal wszystkie mecze Ekstraklasy, żeby regularnie dostarczać Wam przewidywane składy, zapowiedzi kolejek, wybory kapitańskie, terminarze, sfg, raporty kartkowe oraz podcast.

Ojciec i syn, których połączyło wspólne marzenie - rozwój społeczności Fantasy Ekstraklasa. Pomysłodawcami Fantastycznego Skauta są Krzysiek i Igor Borkowscy, którzy pod koniec 2020 roku odmienili życie swoje, swojej rodziny i swoich odbiorców (a przynajmniej chcieliby w to wierzyć).

Nieprzerwanie od ponad dwóch lat pracujemy na rzecz rozwoju społeczności Fantasy Ekstraklasa. Na wakacje jeździmy z laptopem i mikrofonem, łącznie spędzając kilkadziesiąt godzin tygodniowo na przygotowaniu kolejnych materiałów. Naszą największą dumą są przewidywane składy, które typujemy z blisko 85% skutecznością - lepiej niż którekolwiek wydawnictwo w Polsce. Inspirujemy zapowiedziami kolejki, propozycjami wyboru składu w Fantasy Ekstraklasa i skrupulatnie zbieranymi statystykami.

Wciąż poszerzamy swoją działalność, angażując społeczność Fantasy 1 Ligi. Teksty naszego współpracownika pojawiają się na oficjalnej stronie Fortuna 1 Ligi, a w tworzonych przez niego nagraniach biorą udział piłkarze i członkowie sztabów z ekstraklasowego zaplecza.

Jesteśmy znani z chęci do niesienia pomocy i otwartości na zdanie innych. Na Wasze pytania odpisujemy do późnej nocy, aby każdy z Was czuł się dobrze przygotowany do rywalizacji w Fantasy Ekstraklasa. Dzięki naszym wskazówkom pokonujecie kumpli - a często również nas, zgarniając w naszej lidze wartościowe nagrody. Przegrywanie z Wami to czysta przyjemność! :)

Od czterech edycji współpracujemy z organizatorami gry. Z naszymi sugestiami liczą się twórcy zabawy, uwzględniając proponowane przez nas (czyli często też przez Was) zmiany w kolejnych rundach Fantasy Ekstraklasa. Od rundy "jesień 23/24" nasze materiały dot. Fantasy Ekstraklasy możecie znaleźć na oficjalnej stronie organizatora oraz w oficjalnym podkaście. Materiały o Fantasy 1 lidze wciąż są do przeczytania na naszej stronie.

Robimy to z pasji i wierzymy, że z Waszą pomocą projekt Fantastyczny Skaut będzie tworzył “do końca świata i jeden dzień dłużej”!

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Fantastyczny Skaut już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
10 zł
Anonimowy patron
5 zł
Mateusz Sobczak
Mateusz Sobczak
10 zł
Michał Pawlak
Michał Pawlak
25 zł
Radosław Kocala
Radosław Kocala
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.