Avatar użytkownika

Fantastyczny Skaut

48
patronów
760 
miesięcznie
4 385 
łącznie
48
patronów
760 zł 4 385 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
PRZY LINII BOCZNEJ

Dzięki! FantaStycznie, że tworzysz z nami społeczność tej pięknej gry! Wskakujesz na socjale do raportu meczowego, który raz w miesiącu będziemy publikować na naszych profilach społecznościowych.
10 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
Ten próg wkrótce zniknie.
15 zł miesięcznie
RADA ZESPOŁU

O rany! Robi się poważnie. Zyskujesz miesięczny dostęp do zamkniętej grupy WhatsApp, na której możesz z nami oraz z innymi członkami Rady pogadać o wszystkim i o każdej porze. Od rozmowy o wyborach personalnych, statystykach, kapitanach, transferach po zwykłą grzałkę aktualnie transmitowanym spotkaniem czy jakością kiełbasy na ekstraklasowych stadionach.
45 zł miesięcznie
OPASKA KAPITAŃSKA

O Losie, to wygląda na akces do zostania legendą klubu! Zapraszamy Cię do gościnnego występu w jednym odcinku podcastu! Jeśli nie czujesz się dobrze przed mikrofonem, możemy tę rozmowę spisać i opublikować w formie tekstowej. Ten próg to również wejście do grupy WhatsApp na całą rundę.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Fantastyczny Skaut w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Fantastyczny Skaut to jedyne takie miejsce, gdzie kompleksowo analizujemy Fantasy Ekstraklasę. Materiały publikujemy na naszych kanałach social media oraz na oficjalnej stronie gry. Regularnie dostarczamy Wam podcast, przewidywane składy, wybory kapitańskie, terminarze, sfg i raporty kartkowe.

Ojciec i syn, których połączyło wspólne marzenie - rozwój społeczności Fantasy Ekstraklasa. Pomysłodawcami Fantastycznego Skauta są Krzysiek i Igor Borkowscy, którzy pod koniec 2020 roku odmienili życie swoje, swojej rodziny i swoich odbiorców (a przynajmniej chcieliby w to wierzyć).

Nieprzerwanie od ponad dwóch lat pracujemy na rzecz rozwoju społeczności Fantasy Ekstraklasa. Na wakacje jeździmy z laptopem i mikrofonem, łącznie spędzając kilkadziesiąt godzin tygodniowo na przygotowaniu kolejnych materiałów. Naszą największą dumą są przewidywane składy, które typujemy z blisko 85% skutecznością - lepiej niż którekolwiek wydawnictwo w Polsce. Inspirujemy zapowiedziami kolejki, propozycjami wyboru składu w Fantasy Ekstraklasa i skrupulatnie zbieranymi statystykami.

Wciąż poszerzamy swoją działalność, angażując społeczność Fantasy 1 Ligi. Teksty naszego współpracownika pojawiają się na oficjalnej stronie Fortuna 1 Ligi, a w tworzonych przez niego nagraniach biorą udział piłkarze i członkowie sztabów z ekstraklasowego zaplecza.

Jesteśmy znani z chęci do niesienia pomocy i otwartości na zdanie innych. Na Wasze pytania odpisujemy do późnej nocy, aby każdy z Was czuł się dobrze przygotowany do rywalizacji w Fantasy Ekstraklasa. Dzięki naszym wskazówkom pokonujecie kumpli - a często również nas, zgarniając w naszej lidze wartościowe nagrody. Przegrywanie z Wami to czysta przyjemność! :)

Od czterech edycji współpracujemy z organizatorami gry. Z naszymi sugestiami liczą się twórcy zabawy, uwzględniając proponowane przez nas (czyli często też przez Was) zmiany w kolejnych rundach Fantasy Ekstraklasa. Od rundy "jesień 23/24" nasze materiały dot. Fantasy Ekstraklasy możecie znaleźć na oficjalnej stronie organizatora oraz w oficjalnym podkaście. Materiały o Fantasy 1 lidze wciąż są do przeczytania na naszej stronie.

Robimy to z pasji i wierzymy, że z Waszą pomocą projekt Fantastyczny Skaut będzie tworzył “do końca świata i jeden dzień dłużej”!

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Fantastyczny Skaut już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Bartek Kakol (Excel PL)
Bartek Kakol (Excel PL)
15 zł
Anonimowy patron
15 zł
Jarosław Choptiany
Jarosław Choptiany
5 zł
Michał Robak
Michał Robak
15 zł
Robert Syldatk
Robert Syldatk
15 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.