Fantastyczny Skaut

W Patronite od 22.01.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1730

Liczba Patronów: 1077

Zostań Patronem
Kup na prezent
13 patronów
160 miesięcznie
900 łącznie
Fantastyczny Skaut to jedyny portal, publikujący szczegółowe materiały o grze Fantasy Ekstraklasa. Od kilku sezonów oglądamy niemal wszystkie mecze Ekstraklasy, żeby regularnie dostarczać Wam przewidywane składy, zapowiedzi kolejek, wybory kapitańskie, terminarze, sfg, raporty kartkowe oraz podcast.

O Autorze

Ojciec i syn, których połączyło wspólne marzenie - rozwój społeczności Fantasy Ekstraklasa. Pomysłodawcami Fantastycznego Skauta są Krzysiek i Igor Borkowscy, którzy pod koniec 2020 roku odmienili życie swoje, swojej rodziny i swoich odbiorców (a przynajmniej chcieliby w to wierzyć).

Zainspirowani angielskim Fantasy Scoutem ufamy, że w polskiej społeczności również drzemie ogromny potencjał do tego typu gier. Początkowo nieśmiało poruszaliśmy się po platformach Bloggera i Twittera, by dziś być dumnymi posiadaczami własnej strony internetowej, z zawartością, którą, każdego tygodnia, posługują się tysiące graczy. O wydarzeniach z boisk Ekstraklasy i wirtualnego boiska Fantasy Ekstraklasy informujemy w licznych artykułach i odcinkach podcastu, współtworzonego z twórcami gry.

Nieprzerwanie od ponad dwóch lat pracujemy na rzecz rozwoju społeczności Fantasy Ekstraklasa. Na wakacje jeździmy z laptopem i mikrofonem, łącznie spędzając kilkadziesiąt godzin tygodniowo na przygotowaniu kolejnych materiałów. Naszą największą dumą są przewidywane składy, które typujemy z blisko 85% skutecznością - lepiej niż którekolwiek wydawnictwo w Polsce. Inspirujemy zapowiedziami kolejki, propozycjami wyboru składu w Fantasy Ekstraklasa i skrupulatnie zbieranymi statystykami.
Wciąż poszerzamy swoją działalność, angażując społeczność Fantasy 1 Ligi. Teksty naszego współpracownika pojawiają się na oficjalnej stronie Fortuna 1 Ligi, a w tworzonych przez niego nagraniach biorą udział piłkarze i członkowie sztabów z ekstraklasowego zaplecza.

Jesteśmy znani z chęci do niesienia pomocy i otwartości na zdanie innych. Na Wasze pytania odpisujemy do późnej nocy, aby każdy z Was czuł się dobrze przygotowany do rywalizacji w Fantasy Ekstraklasa. Dzięki naszym wskazówkom pokonujecie kumpli - a często również nas, zgarniając w naszej lidze wartościowe nagrody. Przegrywanie z Wami to czysta przyjemność! :)

Od czterech edycji współpracujemy z organizatorami gry. Z naszymi sugestiami liczą się twórcy zabawy, uwzględniając proponowane przez nas zmiany w kolejnych rundach Fantasy Ekstraklasa. Wszystko co robiliśmy do tej pory, wynikało jedynie z pasji - wciąż jesteśmy na sporym minusie, biorąc pod uwagę wydatki na prowadzenie portalu. Największą inwestycją jest jednak nasz czas i mamy nadzieję, że zechcecie wesprzeć nasz projekt. Obiecujemy, że nie zatrzymamy się, a Fantastyczny Skaut będzie tworzył dla Was “do końca świata i jeden dzień dłużej”!

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika