Finansista

W Patronite od 03.06.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 889

Liczba Patronów: 673

Zostań Patronem
Kup na prezent
26 patronów
546 miesięcznie
22 107 łącznie
"Wiedza, która procentuje". Zagadnienia z szeroko pojętej dziedziny finansów. Konkretne wskazówki, metody, narzędzia, aby więcej pieniędzy zostało w Twojej kieszeni.

O Autorze

Witam Cię bardzo serdecznie na moim profilu. Nazywam się Arkadiusz Kulikowski. Jestem twórcą kanału youtube "Finansista". Możesz na nim znaleźć merytoryczne treści z zakresu: finansów, inwestowania, gospodarowania pieniędzmi, rozwoju, ekonomii i polityki.

W czasach dziwnych treści, różnej maści dołącz do społeczności zainteresowanej ważnymi sprawami. 

Skorzystaj z wiedzy, metod, narzędzi, aby więcej zarabiać i oszczędzać, skuteczniej inwestować, pomnażać majątek, budować dobrobyt. 

Otoczenie ekonomiczne, działania polityków i bankierów centralnych sprawiają, że zainteresowanie się tematyką finansów nabiera coraz większego znaczenia. Trzymanie pieniędzy na lokacie w środowisku inflacji i niskich stóp procentowych to gwarancja straty. 

Nie jesteś jednak bezbronny. Bankierzy, ekonomiści, analitycy giełdowi, zarządzający funduszami inwestycyjnymi używają zawiłych pojęć, abyś myślał, że inwestowanie to tajemna sztuka. Wolą, abyś powierzył im pieniądze, zamiast samemu się o nie zatroszczył. W efekcie zarabiają głównie oni. 

Pamiętaj, że to Ty jesteś odpowiedzialny za swoje życie, rozwój i finanse. Działaj mądrze i bogać się. 

Zostań patronem i skorzystaj z:

 • szczegółowych raportów 
 • komentarzy rynkowych
 • wnikliwych analiz
 • informacji odnośnie ciekawych okazji inwestycyjnych
 • aktualnych transakcji, które zawieram

Będziesz wiedział: co kupować, po co kupować, kiedy kupować i gdzie kupować

Poznasz rynki: Akcji, Obligacji, Metali szlachetnych, Surowców, Nieruchomości, Kryptowalut

Stwórz efektywny portfel inwestycyjny

Chroń swoje oszczędności, pomnażaj kapitał, buduj dobrobyt!

Zapraszam na mój kanał: https://www.youtube.com/c/Finansistahttps://www.youtube.com/c/Finansista 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika