W Patronite od 27.03.2017

Sport jest naszą pasją. Jesteśmy kreatywną telewizją skupioną wokół środowiska FIT.

O Autorze

Cześć. Jesteśmy młodym i dynamicznym zespołem tworzącym sportowy kanał na YouTube. Na łamach naszego kanału prezentujemy różne oblicza sportu, prowadzimy wywiady, relacje oraz zaczynamy produkować materiały własne.

Do tej pory udało nam się spotkac min. z Łukaszem "Jurasem" Jurkiwiczem, cała ekipą WK, Barbell Brothers, Dominikiem "Kaczorem" Kaczmarkiem, Tomaszem Narkunem, Piotrem Boreckim, Borysem Mańkowskim, Bonusem BGC i wieloma innymi sportowcami- sprawdzcie sami na naszym kanale.

Poszukujemy patronów którzy zechcą wspomóc nasz kanał tak abyśmy mogli przygotować dla WAS  kolejne fantastyczne materiały. Nasz kalendarz imprez na których chcemy się pojawić wygląda tak:

 1. 08.04 Green Run Inowrocław
 2. 21-23.04 Go Active Show –Nadarzyn.
 3. 20-23.04 Mistrzostwa Europy w Judo- Warszawa
 4. 07.05 Wings For Life- Poznań
 5. 12-14.05- XI Międzynarodowa Konwencja Fitness Eu4ya 2017- Poznań
 6. 13-14.05 Survival Race -Poznań
 7. 12-13.05 Champion Man Duathlon Czempiń
 8. 14.05 Formoza Challenge – Oborniki
 9. 16-20.05 Mistrzostwa Europy Armwresling – Katowice

Z każdej imprezy przygotujemy obszerny materiał Video.

 

Oto kilka z naszych materiałów:

 

Dodatkowo pojawią się wywiady ze znanymi sportowcami min Mariuszem Pudzianowskim, Mamedem Khalidovem, Ewą Chodakowską, Robertem Korzeniowskim, Anitą Włodarczyk ,i wiele wiele materiałów własnych.

 

 

Aktualnie pracyjemy nad cyklem programowym FitFamous gdzie spotakmy sie z Sylwią Grzeszczak, Kaenem i innnymi znanymi muzykami gdzie sprawdzimy ich pod kątem sportowym :) :) :)

Jeżeli kochasz sport i jesteś FIT wspomóż Nas i zostań częścią naszej społeczności.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)