Avatar użytkownika

Flamenco - Karolina Łucznik

0
patronów
0 
miesięcznie
450 
łącznie
0
patronów
0 zł 450 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Brak progów

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Flamenco - Karolina Łucznik w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Prowadzę Kanał na YouTube związany z tańcem flamenco. Publikuję treści edukacyjne, np. cykl lekcji gry na kastanetach "Kawa z kastanietami", a także udostępniam swoje występy. W przyszłości planuję uzupełnić kanał o tematy związane ze stepowaniem oraz tworzeniem choreografii.

Jestem choreografką, tancerką i pedagogiem tańca hiszpańskiego i flamenco. Mieszkam i tworzę w Warszawie. Od wielu lat podnoszę swoje umiejętności podczas wyjazdów do Hiszpanii, gdzie szkolę się u mistrzów tego gatunku. Od 2004 roku prowadzę zajęcia w Szkole Tańca Flamenco Triana w Warszawie. Regularnie występuję jako solistka z uznanymi artystami flamenco zarówno w najznamienitszych salach koncertowych w Polsce (Narodowe Forum Muzyki, Filharmonia Narodowa w Warszawie, Filharmonia Łódzka, Filharmionia Świętorzyska), jak i w domach kultury, a także w bardziej kameralnych klubach muzycznych (Blue Note, Klubokawiarnia Mleczarnia, Galeria Sowa). Moje mocne strony to przede wszystkim gra na kastanietach, stepowanie  oraz taniec w sukni z trenem - bata de cola. Taniec traktuję przede wszystkim jako środek do wyrażenia emocji płynących z muzyki.

Zorganizaowałam trzy ogólnopolskie trasy koncertowe przybliżające sztukę flamenco polskiemu widzowi: „Flamenco Contratiempo” (2017, 2020) oraz „Entre Flamencos” (2019).

Prowadzę kanał na YouTube, w którym dzielę się z widzami moją pasją, a także umieszczam filmy instruktażowe związane z flamenco - cykl lekcji gry na kastanietach "Kawa z kastanietami".

 

Cele Autora

Stepowanie na ekranie
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 2 000 zł brakuje
0%
To kwota dzięki której będę mogła regularnie umieszczać na kanale lepszej jakości filmy instruktażowe dotyczące techniki tańca flamenco, a w szczególności stepowania.

Najnowsi Patroni

Krzysztof  Jarociński
Krzysztof Jarociński
29 zł
Anonimowy patron
9 zł
Anna Karenina
Anna Karenina
9 zł
Anonimowy patron
45 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.